9 найкращих програм для компаса для Android

Додаток для компаса використовує датчики вашого телефону, щоб допомогти вам орієнтуватися в нових місцевостях і знаходити дорогу назад. Ви можете встановити його на свій пристрій Android і використовувати його для відстеження таких аспектів, як маршрут, швидкість, відстань і висота. Ось наш список найкращих програм для компаса для Android.

1. Compass 360 Pro

Compass 360 Pro — це, мабуть, найкращий безкоштовний додаток для компаса для Android, який можна використовувати в місцях з проблемами підключення до Інтернету. Додаток здається точним більшу частину часу та може працювати офлайн.

Додаток має магнітну та справжню північ із самозміною та можливістю перегляду широти та довготи. Ви можете використовувати його десятковий пеленг, щоб отримати детальні вказівки, або кардинальний пеленг, щоб отримати загальні вказівки.

Compass 360 Pro містить вбудований спідометр для відстеження відстані, швидкості та напрямку, а також інструмент погоди для моніторингу таких елементів, як швидкість вітру, вологість і видимість. Він також підтримує багато мов, включаючи іспанську, французьку та китайську. Це, у поєднанні з можливістю працювати в будь-якій точці світу, робить його ідеальним компаньйоном для мандрівників.

Завантажити: Compass 360 Pro (безкоштовно)

2. Компасна сталь

Compass Steel — це простий додаток для компаса без реклами з справжнім курсом і магнітним курсом. Компас рекламується за його точність і суворі заходи конфіденційності, включаючи відсутність збору даних або відстеження.

Додаток із самокалібруванням має функцію компенсації нахилу, яка допомагає отримати правильні вимірювання. Він також має індикатор напрямку сонця та місяця, режим нічного бачення та багатоколірні теми на вибір. Ви також можете змінити формат координат розташування, одиниці висоти та кількість напрямків за компасом.

Завантажити: Компасна сталь (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

3. Цифровий компас KTW

Якщо ви шукаєте спрощений дизайн, який показує як магнітну, так і справжню північ, тоді Digital Compass може відповідати вимогам. Він також містить інструмент карти з підтримкою супутників.

Програма «Компас» дозволяє визначити ваше поточне місцезнаходження, кут нахилу, висоту над рівнем моря, стан датчика та силу магнітного поля. Це також зручно для визначення напрямку, у якому ви дивитесь, зокрема пеленгу, азимута чи градуса.

Цифровий компас із магнітометром, акселерометром і гіроскопом можна використовувати для виконання різноманітних завдань, зокрема для калібрування телевізійної антени, відстеження гороскопів і визначення напрямку Кібли. Додаток також дозволяє додавати покажчик напрямку та калібрувати менш точні показники. Просто помахайте пристроєм у вигляді «вісімки», щоб відкалібрувати.

Завантажити: Цифровий компас (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4. Програмне забезпечення Fulmine Compass

Цей багатофункціональний додаток для компаса має магнітні та справжні курси з багатьма форматами довготи та широти та підтримує використання кодів місцеположень замість вуличних адрес. Це робить його корисним у регіонах без вуличних адрес.

Програма підтримує сповіщення в рядку стану для легкого доступу на заблокованому екрані або під час використання інших програм. Це також дозволяє позначати ваше поточне місцезнаходження, щоб швидко знайти місце, звідки ви прийшли, і скопіювати та вставити GPS-координати на карту.

Додаток не потребує зайвих дозволів і працює без підключення до даних або GPS, як і ці офлайн-додатки GPS для Android. Крім того, він підтримує багато мов, включаючи італійську, іспанську, португальську та турецьку.

Завантажити: компас (Безкоштовно) | Compass Pro ($2,49)

5. Компас і висотомір

Compass & Altimeter — це додаток для компаса з простим інтерфейсом. Хоча він працює в режимі офлайн, вам знадобиться підключення до Інтернету, щоб переглянути адресу вашого поточного місцезнаходження.

Додаток відображає вашу справжню висоту та кілька форматів для широти та довготи. Він також показує час сходу та заходу сонця та підтримує кілька систем координат, включаючи швейцарську та британську національну сітку.

Крім того, він підтримує UTM (Universal Transverse Mercator) для призначення координат на земній поверхні та EGM96 (Earth Gravitational Model) для прив’язки геоїда.

Завантажити: Компас і висотомір (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6. Галактика Компас

Compass Galaxy — це простий додаток для компаса для Android без зайвих дозволів. Завдяки простому інтерфейсу та мінімуму функцій він дуже зручний для початківців.

Додаток «Компас» мало реклами та використовує дуже мало пам’яті пристрою. Він також сповіщатиме вас у будь-який час, коли йому знадобиться калібрування, яке ви можете легко зробити, виконавши жест «вісімка» своїм пристроєм.

Завантажити: Компас Галактика (безкоштовно)

7. Compass Steel 3D

Compass Steel 3D — це програма без реклами та трекерів, яка не збирає дані користувачів. Коли ви нахиляєте свій пристрій Android, компас рухається в 3D, майже як ви тримаєте фізичний компас.

Додаток Android Compass пропонує справжній і магнітний курси, самокалібрування та кілька колірних тем. Він також містить покажчик напрямку сонця та місяця, а також час сонця та місяця. Зауважте, що Compass Steel 3D вимагає доступу до координат вашого місцезнаходження, щоб обчислити справжній курс.

Завантажити: Компас Сталь 3D (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

8. Розумний компас

Smart Compass пропонує різні інструменти, зокрема GPS-спідометр, функцію захоплення екрана та металошукач. Він також містить стандартний режим, який використовує камеру вашого пристрою для відображення реального вигляду вашого оточення.

Програма компаса для Android має кілька інших режимів, зокрема нічний, цифровий, телескоп і режим Google Maps із супутниковими та вуличними картами. Проте безкоштовна версія містить рекламу, яку можна видалити, оновивши до платної версії.

У преміум-опції є локатор автомобіля, пошук Qibla, індивідуальний металошукач і підтримка передачі вашого GPS-місцезнаходження. Це також дозволяє визначити пеленг і відстань до вказаного місця.

Завантажити: Розумний компас (Безкоштовно) | Smart Compass Pro ($2,50)

9. Компас PixelProse

Compass від PixelProse — це додаток для компаса з функцією корекції магнітного відхилення для оптимальної точності. Ви можете легко встановити його навіть на SD-карту та шукати нові місця за назвою чи адресою. Ось як перемістити програми на SD-карту.

Додаток підтримує кілька форматів координат і показує кути в градусах. Він обчислює висоту за допомогою EGM-96 і показує горизонтальну точність на основі датчика GPS вашого телефону.

Додаток дозволяє вам знайти напрямок Кааби, зберігати місця для відстеження пізніше та вказувати час сходу та заходу сонця. Ви також можете використовувати його, щоб обчислити висоту над рівнем моря або знайти найкоротший маршрут до місця.

Завантажити: компас (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Використовуйте безкоштовний компас на своєму пристрої Android

Програми телефонного компаса – чудовий спосіб визначити ваше місцезнаходження та напрямок повернення. Більшість програм, які ми перерахували, безкоштовні та дуже прості у використанні, не потребують налаштування.

Однак навігація невідомим і незвіданим світом може бути складною, і ваш компас може вийти з ладу. Отже, можливо, вам варто дослідити альтернативні програми для подорожей, щоб додати легкості та задоволення вашим подорожам.