9 найкращих безсерверних баз даних для сучасних програм

| | 0 Comments| 5:21 AM
Categories:

Час вибрати найкращий варіант безсерверної бази даних, який найкраще підходить для вашої сучасної програми.

Безсерверна база даних була спеціально розроблена для обробки непередбачуваних навантажень, які можуть швидко змінюватися. У результаті багато організацій прийняли безсерверну архітектуру для створення сучасних керованих подіями архітектур. Це стало причиною зростання популярності в екосистемі безсерверних технологій.

Вступ до безсерверної бази даних

Безсерверні обчислення потребують безсерверної бази даних. Ці бази даних спеціально розроблені для обробки непередбачуваних навантажень, які можуть швидко змінюватися. Що ще?

Ви можете платити лише за ресурси бази даних, які використовуєте в секунду. Крім того, хмарними базами даних, такими як Amazon Aurora, які сумісні з MySQL і PostgreSQL, можна повністю керувати та масштабувати їх до 64 ТБ.

Цю базу даних можна створити, вибравши розмір екземпляра. Це добре працює, коли існує передбачуване робоче навантаження, швидкість запитів і вимоги до обробки.

Може бути складно організувати потрібну кількість потужностей у випадках, коли робоче навантаження є непередбачуваним і є великий обсяг запитів лише на кілька хвилин щотижня або на один день. Однак платити за це на постійній основі може бути не найкращим варіантом.

Тут вступає в дію безсерверна база даних.

Функції безсерверної бази даних

Ось основні функції безсерверних баз даних:

 • Доступ у режимі реального часу: доступ до ваших даних доступний на високому рівні. Він автоматично індексує дані та негайно робить їх доступними. Це дозволяє вам постійно запитувати, читати, оновлювати та додавати елементи до вашої безсерверної бази даних. Що ще? Ви зможете миттєво отримати доступ до нього за допомогою функцій.
 • Нескінченна масштабованість: Ви можете будь-коли збільшити або зменшити масштаб баз даних без серверів. Вони запускаються та вимикаються відповідно до потреб програми. Він масштабує обчислювальні блоки (ACU у випадку Aurora Serverless) для обробки ваших запитів, читання та запису в той самий кластер даних. Ця автоматизація дозволить вам запускати всі ваші функції одночасно та гарантувати, що ваші дані залишаються послідовними.
 • Високий рівень безпеки: сучасні програми можуть бути піддані зловмисним і ненадійним аудиторіям у глобальному масштабі. Це гарантує, що кожна програма, яка взаємодіє з тією самою базою даних, передає той самий протокол контролю доступу. Це зменшує поверхню атаки, яка є критичним ризиком для бізнесу.
 • Доступність: безсерверна база даних надає вам можливість зменшити затримку. Цей підхід дозволяє користувачеві читати дані з функцій, керованих подіями.
 • Schemaless: Schemaless дозволяє обробляти всі дані, виведені з ваших функцій. Легко інтегрувати безсерверну базу даних із вашими функціями, використовуючи цей підхід «обробляти все». Це унікальна функція безсерверних баз даних.
  Crunchyroll не працює? Ось як виправити, як Crunchyroll не завантажується

Тепер давайте розглянемо кілька найкращих безсерверних баз даних для сучасних програм.

Тваринний світ

Fauna — це розподілена безсерверна база даних. Фауна пропонує надзвичайну гнучкість. Ви можете налаштувати кілька параметрів відповідно до потреб свого проекту. Fauna можна використовувати як ключ-значення, графічну, документну або традиційну реляційну базу даних. Ви можете або створити схему, або залишити дані вільними.

Він надзвичайно універсальний. Fauna можна запускати в хмарі, локально або вбудовано в нашу програму. Він також пропонує найпопулярніші варіанти розгортання, наприклад образи машин або докерів. Ця програма може працювати на дуже високій швидкості та добре працює з транзакціями ACID.

Амазонка Аврора

Amazon Aurora — це реляційна служба зберігання даних, до якої можна отримати доступ із хмари Amazon. Цей сервіс широко використовується для зберігання даних. Це дозволяє зберігати дані з низькою затримкою на основі вартості.

Автор зображення: AWS

Amazon Aurora — це реляційна база даних, сумісна з PostgreSQL і MySQL, яка об’єднує доступність і продуктивність традиційних баз даних із надійністю та простотою комерційних баз даних за 1/10 вартості. Він використовує кластерний підхід до реплікації даних у зоні доступності AWS для ефективної доступності даних.

Amazon Aurora має багато високопродуктивних підсистем. Найшвидше розподілене сховище використовується механізмами MySQL і PostgreSQL. Aurora прискорює пропускну здатність і продуктивність MySQL у 5 і 3 рази відповідно порівняно з поточною системою.

Базу даних можна масштабувати до 64 терабайт, що забезпечує підтримку корпоративного впровадження. Amazon Aurora повністю управляється службою реляційних баз даних Amazon (RDS), яка автоматизує такі адміністративні завдання, як надання обладнання, упорядкування даних, виправлення, посилення тощо.

Bit.io

bit.io дозволяє швидко та легко налаштувати базу даних PostgreSQL. Перетягніть файли, щоб завантажити дані в базу даних PostgreSQL. Ви також можете ввести URL-адресу файлу, надіслати дані з R або Python або скористатися будь-яким іншим клієнтом Postgres/HTTP.

Редактор SQL у браузері дозволяє працювати з даними за допомогою будь-якого з ваших улюблених інструментів аналізу даних, включаючи клієнти SQL, блокноти R і Python, командний рядок і багато іншого.

  Як використовувати PayPal з Apple iPhone і Mac App Store

bit.io надає повнофункціональну базу даних PostgreSQL. Його можна використовувати швидко і практично без налаштування. Він також інтегрується з дедалі більшою кількістю інструментів обробки даних. bit.io працюватиме з будь-яким інструментом, який підтримує PostgreSQL.

Upstash

Upstash, безсерверна хмарна база даних пам’яті, створена компанією Upstash Inc (каліфорнійська компанія). Його можна використовувати як рівень кешування або як базу даних. Вам не потрібно керувати кластерами чи серверами баз даних. Він повністю безсерверний.

Ось чому безсерверні технології, такі як Upstash, такі корисні. Upstash нічого не стягує, якщо ви ним не користуєтеся. Upstash можна використовувати для таких популярних випадків використання Redis, як:

 • Загальне кешування
 • Кешування сесії
 • Таблиці лідерів
 • Черги
 • Вимірювання використання (підрахунок)
 • Фільтрування вмісту

особливості

 • Розроблено для роботи без серверів
 • Заплати, якщо ти йдеш
 • Низька затримка
 • Довговічне та швидке зберігання

Xata

Xata, безсерверна база даних, має вбудований потужний пошук і аналітику. Xata використовує модель реляційної бази даних із строгою схемою (схемою) і підтримує JSON-подібні об’єкти. Записи організовуються в таблиці, які потім групуються в бази даних.

Xata підтримує розширені стовпці, а зв’язки між таблицями можна представити за допомогою стовпців посилань. Вони схожі на зовнішній ключ.

Xata, новий тип хмарної служби, пропонує рівень абстракції поверх кількох сховищ даних, щоб спростити розробку та роботу додатків. Цей тип послуг називається безсерверною платформою даних. Цей документ може бути використаний, щоб допомогти вам відтворити архітектуру, яка дасть вам деякі переваги використання Xata.

SurrealDB

SurrealDB, інноваційна хмарна база даних NewSQL, яку можна використовувати для безсерверних, джемстекових, односторінкових, традиційних і безсерверних програм. Він пропонує неперевершену гнучкість і фінансову цінність. Його можна розгортати в локальних, вбудованих або периферійних обчислювальних середовищах, а також можна розгортати в хмарі.

Вашій команді не потрібно вільно володіти складними мовами баз даних. Розширені функції також прості та зрозумілі, але все ще швидкі та продуктивні. Ви можете забути про масштабування серверів, баз даних, балансувальників навантаження та кінцевих точок API.

SurrealDB усуває складність із вашого стеку та дозволяє вам масштабуватись за допомогою розподіленої високодоступної платформи. SurrealDB Cloud дозволяє розгортати будь-де.

CosmosDB

Azure Cosmos DB, глобальна розподілена база даних на основі JSON, доступна як «платформа як послуга» (PaaS) у Microsoft Azure. Це дозволяє користувачам автоматично створювати та розповсюджувати програми в центрах обробки даних Azure без налаштування.

  Як імпортувати/експортувати списки відтворення та треки з одного облікового запису Spotify в інший

Він є частиною Azure і доступний у всіх регіонах. Він також реплікує дані в кількох центрах обробки даних у мережі.

Існує багато доступних інтерфейсів, найцікавіший з яких базується на SQL. CosmosDB — ідеальний сервіс для організацій, які обробляють, запитують і керують великою кількістю короткочасних важливих частин інформації.

CockroachDB

CockroachDB, розподілена база даних SQL, створена на основі узгодженого сховища ключ-значення та транзакцій, називається CockroachDB.

Він написаний на Go і є повністю відкритим. Його основні цілі включають підтримку транзакцій ACID, горизонтальне масштабування та живучість. Він спрямований на те, щоб терпіти будь-що, від збою одного диска до повної операції аварійного відновлення, без будь-якого ручного втручання та з мінімальною затримкою.

CockroachDB — хороший вибір для додатків, яким потрібні надійні, точні та доступні дані в усіх масштабах. Ви можете отримати доступ до інтерфейсу адміністратора, який постачається разом із CockroachDB за адресою http://localhost:8080, щойно кластер запрацює.

Він надає інформацію про кластер і конфігурацію бази даних і допомагає нам оптимізувати продуктивність кластера, відстежуючи такі показники, як працездатність, показники часу виконання, реплікація та деталі вузла.

PlanetScale

PlanetScale, нова платформа DBaaS, дозволяє швидко розкручувати базу даних без керування з’єднаннями. Бази даних PlanetScale були розроблені для розробників та їхніх робочих процесів. Ви можете розгорнути повністю керовану базу даних, яка має надійність і гнучкість MySQL. Їх бази даних побудовані на базі MySQL 8.0.

PlanetScale пропонує два типи гілок бази даних: виробництво та розробка. Його функція розгалуження дозволяє розглядати ваші бази даних як код. Ви можете створити гілку зі схеми вашої робочої бази даних, яка використовуватиметься для ізольованих середовищ розробки.

Висновок

Ось і все про найкращі безсерверні бази даних для сучасних програм. Безсерверні бази даних, і особливо Amazon Aurora Serverless, — це багатообіцяюче майбутнє. Тому що тепер ми можемо зосередитися на таких основних моментах, як доступ до даних у реальному часі, масштабованість і безпека за допомогою цієї нової технології.

Вас також можуть зацікавити 7 шляхів. Безсерверні обчислення — це технологія, що розвивається.