8 хмарних платформ захисту даних, які допоможуть зберегти ваші дані надійними та безпечними

Хмарні платформи захисту даних — це уніфіковані рішення безпеки, які захищають дані в стані спокою, у русі та в веб-додатках.

Крім того, вони надають послуги резервного копіювання даних і аварійного відновлення, що дозволяє організаціям легко та швидко відновлюватися після аварій.

Оскільки компанії продовжують перехід до хмари, вони стикаються з різними проблемами безпеки та конфіденційності, які часто роблять їхні дані вразливими. На відміну від локального середовища, де ІТ-команди мають повний контроль над інфраструктурою, набагато важче контролювати доступ і захистити всі хмарні дані організації.

Безпека, конфіденційність і безпека хмарних даних

Хмара надає широкий спектр операційних і фінансових переваг, у тому числі дозволяє віддаленим працівникам отримувати доступ до офісних програм і даних незалежно від місця розташування та пристрою. Однак він має власний набір проблем безпеки та безпеки даних.

Джерело: Commvault

Деякі фактори, які ускладнюють безпеку, включають:

 • Організація може не знати точного фізичного розташування своїх даних і програм. Крім загроз безпеці, це ставить їх під загрозу порушення правил захисту даних, які відрізняються від регіону до регіону.
 • Вони не знають, як хмарні постачальники зберігають і захищають дані.
 • Безпека хмарних даних є спільною відповідальністю між організацією та хмарним постачальником.
 • Організація не має повного контролю та видимості інфраструктури хмарного постачальника.
 • Відсутність належного шифрування може призвести до розкриття даних під час передавання чи зберігання. Крім того, дані в програмах також є вразливими, особливо якщо немає належного контролю доступу.

Захист хмарних даних

Щоб запобігти втраті даних, крадіжці, кібератакам та іншим онлайн-загрозам, ІТ-команди повинні переконатися, що всі дані організації захищені та безпечні. Вони повинні запобігати впливу, дотримуючись усіх необхідних політик і правил.

Окрім захисту даних від онлайн-загроз, організації повинні створити резервну копію своєї інформації та підготуватися до аварійного відновлення. Це гарантує, що організація може швидко відновитися після втрати даних, зламу, програми-вимагача, катастрофи чи іншого пошкодження.

Організації також повинні мати жорсткі політики безпеки, такі як контроль доступу, автентифікація, управління та інші щодо доступу та використання хмарних даних. Платформа захисту повинна забезпечити дотримання політик і відповідність стандартним і організаційним нормам.

У той час як постачальник послуг хмарної платформи захисту захищає дані, ІТ та адміністративні команди організації повинні керувати доступом до вмісту та контролювати його. Таким чином, успіх хмарної платформи захисту даних базується на спільній відповідальності між організацією, хмарою та постачальниками платформи захисту даних.

Особливості хмарних платформ захисту даних

Хмарна платформа захисту даних має запобігати крадіжці даних і порушенням, а також покращувати відповідність і управління даними незалежно від місця розташування. Деякі з ключових функцій або можливостей включають:

 • Завчасно й автоматично виявляйте та зменшуйте ризики безпеці, програми-вимагачі, підозрілу поведінку користувачів та інші хмарні загрози.
 • Дозволити адміністративний контроль доступу до даних у хмарі.
 • Забезпечте видимість файлів, папок і дій користувача. І розрізняти звичайні дії від підозрілих.
 • Гарантує конфіденційність шляхом маскування або шифрування даних
 • Пропонуйте послуги резервного копіювання даних і аварійного відновлення.

Хоча на ринку так багато продуктів, найкращою стратегією є пошук уніфікованого рішення, яке поєднує в собі засоби захисту даних, резервного копіювання та аварійного відновлення. Щоб допомогти вам вибрати продукт, який найбільше підходить для вашого середовища, нижче наведено найкращі хмарні платформи захисту даних.

Настає ніч

Nightfall — це потужна, проста у розгортанні та використанні платформа захисту від втрати даних і витоку. Рішення зменшує ризики розкриття даних, які можуть зробити вашу інформацію вразливою, запобігаючи загрозам і випадковому витоку даних.

Ключові риси

 • Автоматично та проактивно захищає дані в стані спокою або в дорозі, таким чином забезпечуючи безпеку інформації як для організацій, так і для її клієнтів, незалежно від її розташування чи етапу циклу обробки.
 • Він має вбудовану функцію машинного навчання, яка допоможе вам ідентифікувати, захищати та керувати ідентифікаційною інформацією в API, SaaS і вашій хмарній інфраструктурі.
 • Інтегрується з широким спектром інструментів і програм для підвищення продуктивності, включаючи, але не обмежуючись, Slack, Google Drive, Jira, GitHub, Salesforce, Zendesk, Twilio, Zapier, HubSpot тощо.
 • Легко розгортати та керувати. Ви можете налаштувати Nightfall лише за кілька хвилин через API. Крім того, легке рішення для захисту даних використовує мінімальні ресурси, отже, мало впливає на кінцевих користувачів або швидкість мережі.
 • Автоматичне дотримання різних нормативних актів, зокрема HIPAA, GDPR, CCPA, PII, PCI та інших.

Nightfall дозволяє захистити ваші облікові дані, запобігти внутрішнім загрозам, зменшити ризики витоку даних і автоматично реагувати на інциденти безпеки, надаючи відповідні сповіщення та попередження.

BetterCloud

BetterCloud пропонує потужний набір інструментів безпеки, які пропонують автоматичний захист і керування, а також детальну інформацію, яка допоможе вам захистити ваші хмарні дані.

Ключові риси

 • Автоматично виявляйте загрози та реагуйте на них, щоб гарантувати безпеку всіх даних.
 • Забезпечує комплексну та централізовану безпеку з детальними елементами керування.
 • Ефективні та швидкі можливості виявлення загроз безпеці дозволяють виявляти й отримувати сповіщення про несанкціонований доступ або небезпечне розкриття конфіденційних даних.
 • Деталізовані елементи керування дозволяють налаштувати, коли отримувати сповіщення на основі стандартних або спеціальних налаштувань. Наприклад, ви можете отримувати сповіщення, коли є незвичайний доступ до фінансової інформації, інформації, що ідентифікує особу (PII), або будь-яких інших даних, визначених настроєм.
 • Платформа надає миттєві сповіщення про загрози безпеці або порушення політики.
 • Користувачі та адміністратори контролюють доступ лише до ресурсів, необхідних для виконання своїх ролей.

Платформа управління SaaS (SMP) забезпечує виявлення загроз у режимі реального часу, захист, автоматизовані дії з усунення несправностей і сповіщення.

Netskope

Netskope Zero Trust Data Protection — це ефективне рішення, яке використовує аналітику поведінки користувачів і об’єктів (UEBA), машинне навчання та інші технології для забезпечення повної видимості та надійної безпеки даних.

Ключові риси

 • Визначайте та вирішуйте мережеві та організаційні зміни, технологічні зміни, нові та нові ризики та загрози. Він також перевіряє відповідність існуючим і новим нормативним вимогам.
 • Отримайте видимість дій з даними та визначте місцезнаходження, використання та керування, а також безпеку конфіденційних даних у хмарі.
 • Визначте користувача, поведінку користувача, місцезнаходження, діяльність і ризики для безпеки в хмарних даних.
 • Підвищує відповідність різноманітним вимогам, включаючи GDPR, PCI, HIPAA, GLBA та інші. Це також дозволяє створювати журнали аудиту діяльності та звіти про відповідність.
 • Запобігайте втратам даних, виявляючи аномалії та реагуючи на них, наприклад, незвичне завантаження, переміщення або використання даних. Обмежте доступ до даних, застосовуючи деталізацію, найменші привілеї та інші елементи керування доступом до даних.

Netskope дозволяє командам легко зменшувати ризики безпеки, визначати політики, класифікувати дані, реагувати на інциденти тощо.

Егніте

Egnyte — це всеосяжна платформа керування конфіденційністю даних, яка знижує ризики зараження, одночасно дозволяючи організаціям відповідати широкому спектру вимог до управління. Це дозволяє вам керувати даними всієї компанії незалежно від типу, розташування або типу хмари.

Ключові риси

 • Автоматично захищайте дані в хмарних програмах, у стані спокою (зберігання) або під час передачі, незалежно від розташування.
 • Співпрацюйте з командами, безпечно обмінюючись хмарними даними.
 • Інтегрується з такими системами електронної пошти, як Gmail та іншими, де допомагає ідентифікувати та захищати конфіденційні дані.
 • Отримайте повний контроль і видимість конфіденційних даних у локальних і хмарних середовищах і навіть обмежте доступ на основі географічного розташування користувача.
 • Створюйте та запроваджуйте засоби контролю конфіденційності, вдосконалюйте перевірки та зменшуйте ризики конфіденційності та ризики для даних
 • Скануйте хмарні дані, ідентифікуйте та класифікуйте особисту інформацію. Контролюйте доступ і використання особистих даних і ведіть журнал про те, хто отримав доступ до конфіденційних даних і з якою метою.

Це потужне рішення для захисту даних дозволяє компаніям безпечно використовувати та керувати своїми хмарними даними.

DruvaData Resilience Cloud

DruvaData Resilience Cloud — це надійна хмарна платформа захисту даних на основі SaaS, яка забезпечує автоматизовану багаторівневу безпеку за допомогою зручних цін на основі споживання.

Ключові риси

 • Автоматизований захист даних допомагає вам швидко виявляти, реагувати та відновлюватися після атак, програм-вимагачів та інших загроз.
 • Забезпечує видимість і розширений захист хмарних даних організації в багатохмарних середовищах
 • Знизьте витрати на стійкість даних за допомогою прозорої та передбачуваної моделі ціноутворення на основі споживання
 • Висока гнучкість для задоволення ваших поточних і майбутніх потреб у безпеці даних і стійкості. Гнучке рішення, яке пропонується як послуга, дозволяє автоматично збільшувати або зменшувати масштаб залежно від поточних вимог щодо безпеки даних.
 • Надає вам кращий контроль доступу до даних, включаючи керування ідентифікацією та багатофакторну автентифікацію.

Платформа допомагає зменшити поверхню атаки та покращити стан безпеки та стійкість ваших даних.

Arcserve Cloud Direct

Arcserve Cloud Direct — це гнучке та масштабоване рішення для резервного копіювання як послуги та аварійного відновлення як послуги. Він забезпечує надійний і комплексний захист хмарних даних. Це гарантує вам доступність даних і захист від втрат, таким чином запобігаючи простоям і збоям.

Ключові риси

 • Просте в налаштуванні та використанні масштабоване рішення для резервного копіювання, яке захищає ваші дані та запобігає катастрофам, не вимагаючи локального обладнання.
 • Дозволяє автоматично та легко передавати великі обсяги даних на зовнішні об’єкти.
 • Використовує інструменти сторонніх розробників і шифрування SSL для захисту ваших даних від програм-вимагачів та інших кібератак під час створення кількох точок відновлення.
 • Потужне хмарне рішення для резервного копіювання та аварійного відновлення.

Arcserve пропонує простий у користуванні інтерфейс із широким набором функцій, які дозволяють командам захищати дані, одночасно використовуючи службу аварійного відновлення.

Commvault

Інтелектуальні служби даних Commvault — це одна з найкращих хмарних платформ захисту, яка пропонує покращені можливості безпеки та відновлення даних. Він захищає від кіберзагроз, програм-вимагачів та інших загроз у кількох хмарах і локальних середовищах.

Ключові риси

 • Надає глибоку інформацію на основі штучного інтелекту та машинного навчання, яка підтримує рішення на основі даних. Це дозволяє командам підвищувати ефективність, виявляти аномалії, покращувати безпеку даних, зменшувати ризики, такі як порушення даних, програми-вимагачі тощо
 • Пропонує швидке відновлення після витоку даних, втрати, зловмисних атак і програм-вимагачів.
 • Покращує рівень безпеки за допомогою надійної автентифікації, апаратних маркерів та інших технологій.
 • Забезпечує автоматизований і проактивний підхід, який пришвидшує час виявлення та реагування, таким чином запобігаючи втратам даних, порушенням та іншим загрозам ще до їх виникнення.
 • Підвищте ефективність зберігання та аварійне відновлення за допомогою файлових систем великих даних, хмарного сховища об’єктів та інших технологій, які пришвидшують процес, збільшуючи ємність.

Сервіси інтелектуальних даних покращують безпеку даних, відповідність вимогам, управління та відновлення в масштабі – локально, у гібридній хмарі чи в мультихмарі.

Протеже HYCU

HYCU Protégé — це потужна платформа Data Protection as a Service (DPaaS), яка допомагає організаціям легко захистити свої гібридні хмарні дані за допомогою моделі на основі споживання.

Ключові риси

 • Інтегрована платформа захисту даних як сервіс, яка забезпечує захист, резервне копіювання та відновлення хмарних даних у стані спокою або в русі.
 • Захищайте дані від кібератак, програм-вимагачів, крадіжок даних та інших компрометацій, дотримуючись правил і дотримуючись нормативних вимог, заощаджуючи ваші гроші та час і запобігаючи простоям.
 • Швидка та проста в налаштуванні та використанні платформа безпеки з інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом, тому підходить для всіх користувачів, у тому числі тих із середніми технічними навичками.
 • Підвищте готовність до аварійного відновлення, створивши резервні копії своїх локальних даних між різними місцями в одній або різних хмарах. Платформа також забезпечує плавні резервні варіанти та варіанти відновлення після відмови без необхідності платити за виділені дорогі послуги відновлення.
 • Безпечна мобільність даних, яка дозволяє легко переміщувати виробничі робочі навантаження між різними хмарами в багатохмарному середовищі, не наражаючи ваші дані на ризики безпеки.

Комплексна платформа захисту даних забезпечує надійну безпеку даних у хмарі, мобільність, резервне копіювання та відновлення в одному чи кількох хмарних середовищах.

Висновок

Хмарні платформи захисту даних – це рішення безпеки та безпеки, які поєднують служби захисту даних, резервного копіювання та аварійного відновлення. Залежно від інфраструктури організації платформа підтримує локальні, загальнодоступні, гібридні та багатохмарні середовища.

Крім захисту, він також повинен відповідати всім політикам і нормам щодо даних залежно від місця розташування. Дані однієї організації можуть бути розподілені в різних місцях, і платформа захисту повинна гарантувати, що вона відповідає вимогам кожного регіону.