4 причини, чому подкастери повинні вибрати відеоподкастинг

| | 0 Comments| 8:39 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Відеоподкаст забезпечує міцніший зв’язок зі слухачами, оскільки вони можуть бачити вашу поведінку, мову тіла та вираз обличчя, покращуючи автентичність і взаємодію.
  • Відеоподкасти з субтитрами є більш доступними, ніж аудіоподкасти, що дозволяє охопити більшу аудиторію, включно з людьми з втратою слуху та мовним бар’єром.
  • Відеоподкастами краще ділитися на платформах соціальних мереж, оскільки соціальні мережі оптимізовані для візуальних матеріалів. Кліпи з субтитрами з вашого відеоподкасту можуть стати вірусними, підвищуючи зацікавленість і слухачів.

Завдяки таким платформам, як Spotify і Apple Podcasts, подкастинг захоплює світ штурмом. Лише перший подкаст має близько 4,7 мільйона подкастів і сотні мільйонів слухачів.

Оскільки в простір приходить ще більше людей, ви повинні знати, що модно, щоб залишатися конкурентоспроможними. Популярність відеоподкастингу зросла, і, схоже, це тенденція, яка залишиться. Ось кілька причин, чому вам варто це зробити.

1. Кращий зв’язок між подкастером і слухачем

Однією з головних проблем, з якою стикаються аудіоподкастери, є труднощі у створенні міцного зв’язку зі своєю аудиторією. З часом ця проблема може призвести до масової втрати слухачів, оскільки більшість людей спілкуються лише з подкастерами, з якими вони можуть спілкуватися.

  Як очистити кошик через X кількість днів

Відеоподкаст значною мірою допомагає вирішити цю проблему. Ваші слухачі можуть бачити, як ви та ваш співведучий/гість спілкуєтесь та обговорюєте різноманітні теми. Вони бачать вашу поведінку, мову тіла та вираз обличчя.

Це стає ще краще, коли ви обговорюєте тему, якою ви захоплені, коли вони бачать, як ви виливаєте свої емоції. Це може змусити вашу аудиторію відчути, що вона є частиною розмови, тим самим підвищуючи вашу автентичність і релевантність.

2. Відеоподкасти (з субтитрами) доступніші

Простіше кажучи, до відеоподкастів із субтитрами може отримати доступ практично кожен, на відміну від аудіоподкастів із значними обмеженнями.

Відповідно до Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), понад 1,5 мільярда людей (20% населення світу) страждають від втрати слуху. Отже, не варто мати свій подкаст лише в аудіоформаті. Аудіоподкасти заважають вам розширити базу слухачів, оскільки вони відчужують значну демографію земної кулі.

Відеоподкасти дозволяють додавати субтитри до ваших відео, роблячи їх доступними для людей із частковою або повною втратою слуху. Крім того, аудіоподкасти можуть відштовхнути багатьох потенційних слухачів через мовний бар’єр. Однак ви можете субтитрувати свої відеоподкасти різними мовами, щоб люди з різних куточків світу могли споживати ваш вміст.

Про що слід пам’ятати: соціальні медіа набагато більше оптимізовані для візуального, ніж для звукового вмісту. Наприклад, аудіо в Instagram вимкнено за замовчуванням. Це дає вам уявлення про те, наскільки невигідними є подкасти, які містять лише аудіо, коли справа доходить до поширення їх у соціальних мережах.

  Короткий посібник із Python у кібербезпеці

Короткі невеликі кліпи з ваших відеоподкастів чудово підходять для поширення в соціальних мережах, особливо якщо вони мають субтитри. Ви можете опублікувати ці кліпи на численних платформах, щоб підвищити рівень залученості та видимості.

Навіть краще, певний кліп може стати вірусним у соціальних мережах, що призведе до значного зростання кількості слухачів. Перегляньте нашу статтю про те, як розширити свій подкаст в Instagram, щоб дізнатися більше.

4. Відеоподкасти можна перепрофілювати для підвищення видимості

Є сотні мільйонів споживачів подкастів, і багато з них шукають способи відкрити для себе нові подкасти. Відеоподкасти можна змінити, що робить їх легшими для виявлення, ніж традиційні аудіоподкасти.

Як правило, аудіоподкасти обмежуються такими платформами розповсюдження, як Spotify і Apple Podcasts. Ці платформи мають величезну базу користувачів, але ви можете ще більше охопити відеоподкасти, змінивши їх призначення на кількох платформах.

Мабуть, найкращий спосіб перепрофілювати свій відеоподкаст для видимості – це створити кліпи та композиції з вашого шоу. Після цього ви можете опублікувати їх на різних платформах, таких як YouTube і Facebook.

YouTube, зокрема, є чудовим місцем для розміщення коротких роликів. Фактично, у нього є спеціальний носій для цього: YouTube Shorts. З понад 2 мільярдами активних користувачів щомісяця ваш подкаст легше знайти на цій платформі, ніж де-небудь ще.

  ONLYOFFICE — це пакет для спільного офісу, який потребує ваш бізнес

Ви можете створити канал YouTube для свого подкасту та завантажувати на нього кліпи та тизери. Наприклад, 30-секундний кліп із вашого подкасту, який висвітлює важливу тему для розмови, може викликати значне залучення.

Крім того, ви можете змінити призначення свого відеоподкасту, створивши меми, які показуватимуть цікаву реакцію вас або вашого гостя. Всі люблять меми, тому що вони веселі та зрозумілі; створення кількох з них із вашого подкасту може допомогти покращити видимість. Створювати меми дуже легко. Все, що вам потрібно, це програма для створення мемів або програмне забезпечення, наприклад Photoshop або Canva, і все готово.

Збільште залучення за допомогою відеоподкастингу

Для більшості людей прослуховування подкастів вийшло за рамки простого аудіо. Тепер є бажання спостерігати, як люди ведуть розмови в реальному часі або в записі. Ось чому вам слід підхопити відеоподкастинг.

З моментів, які ми перерахували в статті, цілком зрозуміло, що відеоподкастинг підвищує вашу зацікавленість. Люди хочуть відчути зв’язок із вами, і відеоподкастинг забезпечує це, принаймні більше, ніж традиційні аудіоподкасти.