techukraine.net techukraine.net 10 найкращих тренінгів із кібербезпеки, щоб розпочати кар’єру

10 найкращих тренінгів із кібербезпеки, щоб розпочати кар’єру

| | 0 Comments| 9:56 PM
Categories:

Попит на фахівців з кібербезпеки не скоро зменшиться. Оскільки кіберзагрози та атаки з боку хакерів зберігаються, роботодавці звертаються до експертів з кібербезпеки, щоб захистити дані своєї організації. Але отримати цей досвід – не маленький подвиг. Вартість і тривалість традиційного навчання можуть стати перешкодою для швидкого отримання затребуваних навичок кібербезпеки.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

На щастя, тепер доступний більш доступний і швидкий спосіб стати професіоналом у вигляді курсів з кібербезпеки. Таким чином, ця стаття познайомить вас з одними з найкращих курсів з кібербезпеки, які допоможуть вам розпочати кар’єру.

DigitalCrafts пропонує проектну програму кібербезпеки, яка розвивається відповідно до поточної практики галузі. 15-тижнева програма не вимагає досвіду для початку та передбачає гнучкі варіанти розкладу. Крім того, інструктори курсу є експертами галузі, що відкриває вам мережу потенційних роботодавців.

Оскільки DigitalCrafts є авторизованим партнером CompTIA, його навчальну програму розроблено спеціально для підготовки до іспитів CompTIA. Після завершення програми ви отримаєте безкоштовний ваучер на будь-який вибраний іспит CompTIA. Також важливо запланувати свій іспит, коли ви отримаєте цей ваучер, оскільки він діє протягом 12 місяців і не підлягає поновленню.

Цей навчальний табір є досить доступним, навчання коштує 9500 доларів США. Ви також маєте перевагу нульових відсоткових платежів, стипендій і позик від кредитних партнерів DigitalCrafts.

Ця програма розроблена для того, щоб підготувати вас до ролі в розробці кібербезпеки. Навчальна програма охоплює поглиблені знання мов програмування, таких як Python і Linux, щоб допомогти вам зрозуміти захист і безпеку даних.

Ця 16-тижнева програма також включає два спринти, де ви представите аудит безпеки та вичерпний звіт. Крім того, вам буде доручено запропонувати набір покращень безпеки для існуючої системи. Зрештою, ви можете перерахувати ці практичні проекти як досвід роботи, щоб збільшити свій портфель і допомогти знайти роботу.

Навчальний курс Devmountain з кібербезпеки коштує 9900 доларів. Хоча федеральні позики недоступні як варіант фінансування, ви можете звернутися до будь-якого з рекомендованих Devmountain кредиторів. Однак ви повинні бути громадянином або постійним жителем США, щоб мати право на отримання цих позик.

Цей 100% навчальний онлайн-кемп відкриває вам основні навички та практики аналітика кібербезпеки. За шість місяців ви дізнаєтеся, як використовувати такі інструменти кібербезпеки, як Kali, Wireshark і Metasploit, щоб впливати на бізнес і змінювати свою кар’єру.

Крім того, Springboard пропонує доступну програму кібербезпеки, яка забезпечує низку варіантів оплати. Хоча ви можете заощадити 17% на навчанні в розмірі 11 900 доларів США, якщо заплатите наперед, у вас також є варіанти виплати в розстрочку, позики та відстрочене навчання.

  Як об’єднати документи Word

Більше того, ви отримаєте навчальний табір і CompTIA Security+ сертифікацію в кінці цієї програми, що автоматично підвищує ваші шанси на працевлаштування. З вашими новими навичками та шестимісячною гарантією роботи Springboard ви можете приєднатися до інших випускників у популярних компаніях, таких як Meta, Amazon і Cisco.

Eleven Fifty’s Bootcamp — це відзначена нагородами програма, яка допоможе вам швидко змінити кар’єру. Від базових методів безпеки до захисту основної системи, тримісячний навчальний курс гарантує дві визнані галуззю сертифікації CompTIA. Вас також навчатимуть через Спробуй HackMe розуміти системи виявлення та запобігання вторгненням.

Що стосується витрат, вам потрібно буде скласти бюджет у розмірі 13 500 доларів США на навчання, який покриває інструменти навчання CompTIA, імітаційні співбесіди та розвиток портфоліо. Існують також різноманітні варіанти фінансування, такі як угоди про прогресивний розподіл доходу, гранти за підтримки роботодавця та гранти на готовність робочої сили.

Eleven Fifty прагне до зростання та успіху студентів навіть після закінчення школи. Це зобов’язання пояснює, чому всі випускники мають доступ до Атлас. Як бонус, спільнота безкоштовного навчання та наставництва допомагає постійно вдосконалювати ваші навички, щоб відповідати потребам вашого роботодавця.

ASU Cybersecurity Bootcamp надає вам технічні навички для захисту цифрового середовища. Ця 24-тижнева віртуальна програма «один на один» розробляє захоплюючу навчальну програму, яка прискорить ваші знання з кібербезпеки за допомогою практичних практичних вправ.

Крім того, програма вимагає фінансових зобов’язань у розмірі 14 495 доларів США. Ви можете оплатити наперед або частинами на 24 місяці без відсотків. На щастя, заявники отримують знижку в 500 доларів США, якщо вони зареєструються до закінчення терміну та сплатять повну суму. Крім того, ви також можете отримати стипендію в розмірі 500 доларів США як випускник ASU.

Навчальний курс ASU з кібербезпеки надає вам доступ до понад 250 роботодавців, які наймають вас, і надає вам безкоштовний доступ до професійних ресурсів протягом усієї вашої кар’єри в галузі кібербезпеки.

Навчальний курс із кібербезпеки CyberCamp дає вам широкі знання про навички та інструменти, щоб стати видатним професіоналом із безпеки. Семимісячна програма неповного робочого дня надає вам доступ до тренінгів світового рівня в реальному часі, онлайн-лабораторій і сертифікації CompTIA Security+.

  Як позбутися історії пошуку на Tumblr

Буткемп коштує 15 000 доларів США; однак CyberCamp дозволяє починати з 0 доларів за навчання, доки ви не влаштуєтесь на роботу, яка буде платити вам більше, ніж пороговий дохід у 40 000 доларів на рік. Тоді ви можете сплачувати 10% часткою, поки не буде погашено навчання.

Навчальна програма CyberCamp включає проект, який вимагає створення програми безпеки в реальному світі. Ця реальна симуляція дозволить вам відточити свої навички та накопичити досвід, щоб зробити вас першим вибором роботодавця.

Каліфорнійський технологічний інститут пропонує цей тренінг у партнерстві з Simplilearn. Шестимісячний онлайн-клас ведуть експерти галузі разом із модулями для самостійного навчання, щоб набути досвіду в наступальній та оборонній кібербезпеці. Навчальна програма також охоплює мережеві системи, системне адміністрування, етичне хакерство та управління активами.

Крім того, вам не потрібен попередній професійний досвід, щоб мати право подати заявку на цю програму. Однак ви повинні мати базове уявлення про математику та концепції програмування. Ви також повинні мати диплом про середню освіту або його еквівалент і бути не менше 18 років.

Каліфорнійський технологічний інститут має низку практичних проектів, які охоплюють затребувані навички з конфіденційності даних, цифрової криміналістики, безперервності бізнесу та керування даними. Після проходження програми ви можете отримати сертифікат початкового курсу та подати заявку на будь-яку роботу в галузі кібербезпеки.

Навчальний табір із кібербезпеки BrainStation надає вам послуги кар’єри світового рівня за допомогою передової навчальної програми. Програма починається з основ кібербезпеки та охоплює управління кібербезпекою, ризики та стратегії відповідності. Він також включає сеанси професійного розвитку, які допоможуть прискорити вашу кар’єру.

Щоб фінансувати свою програму, ви можете сплатити одноразовий платіж у розмірі 16 500 доларів США або щомісячну плату від 747 доларів США на місяць протягом 24 місяців. BrainStation також пропонує стипендії ветеранам, підприємцям і жінкам у сфері технологій, які відповідають вимогам, щоб сприяти інклюзії та різноманітності.

З 90% успіхом випускників програма гарантує працевлаштування протягом 180 днів після закінчення навчання. BrainStation постійно досягає цього завдяки 6500 наймаючим партнерам по всьому світу.

Flatiron School пропонує структурований навчальний досвід, який надає вам необхідні навички, необхідні для роботи в сфері кібербезпеки. Ви почнете з базових навичок і закінчите готовими до галузі знаннями. Цю програму можна завершити за 15 тижнів повний робочий день або 40 тижнів заочний.

  Що означає неактивний на Roblox?

Як студенти денної, так і заочної форми навчання повинні заплатити за навчання 16 900 доларів США з депозитом у 99 доларів США. Ви можете сплатити комісію наперед, за допомогою позики або зробити 12 платежів по 1400 доларів кожен. Flatiron також пропонує стипендії для підтримки різноманітності та доступу.

Хоча ваша сертифікація є корисною, роботодавці цінують технічні здібності над формальною освітою. Отже, ви повинні відточити свої творчі навички вирішення проблем і застосувати стратегічні поради, щоб почати свою кар’єру в галузі кібербезпеки.

Курс Coding Dojo з кібербезпеки навчить вас практичним навичкам ідентифікації, оцінки та обробки ризиків інформаційної безпеки. 24-тижнева програма має попередній курс, щоб розігріти вас перед тим, як розпочати захоплюючу навчальну програму. Окрім сертифікатів безпеки CompTIA, Coding Dojo також пропонує a Сертифікація CySA+.

Програма відносно дорога, коштує 16 995 доларів і вимагає депозиту в 99 доларів. На щастя, Coding Dojo має різні варіанти фінансування, від розстрочки до стипендій. Ці стипендії становлять до 1000 доларів США та 1500 доларів США для студентів, які заробляють менше 40 000 доларів США на рік.

Щоб зареєструватися в цій програмі, ви можете подати заявку та вибрати відповідну дату для початку. Ви пройдете співбесіду з консультантом з прийому, після чого рішення буде прийнято протягом двох робочих днів. Коли вас приймуть, ви зможете внести депозит і насолоджуватися своїм досвідом навчання.

Чи можете ви отримати роботу, пройшовши кваліфікаційний курс із кібербезпеки?

Так, ви можете отримати роботу, пройшовши кваліфікаційний курс з кібербезпеки. Практичні методи навчання на початкових кемпах дають вам досвід, подібний до роботи на місцях, що робить вас більш привабливими для роботодавців. Крім того, оскільки більшість інструкторів є експертами галузі, вони використовують свої знання про нові тенденції під час адаптації та оновлення навчальних програм.

Крім того, ви можете отримати сертифікат кібербезпеки як випускник Bootcamp. Цей сертифікат підтвердить вашому роботодавцю, що ви володієте затребуваними навичками та знаннями, необхідними для роботи в сфері кібербезпеки, яку ви бажаєте.