techukraine.net WhatsApp Як читати повідомлення WhatsApp, не сповіщаючи відправника

Як читати повідомлення WhatsApp, не сповіщаючи відправника

Categories:

Усі намагаються уникнути цих жахливих подвійних синіх галочок у WhatsApp. Ви знаєте, сповіщення про прочитання, які повідомляють відправнику, що ви прочитали його повідомлення, і чинять на вас непомітний тиск, щоб ви негайно відповіли.

На щастя, є деякі прийоми, якими можна скористатися, щоб читати повідомлення в WhatsApp, не сповіщаючи відправника. Давайте відразу зануримося!

1. Увімкніть режим польоту

Це досить простий трюк: перш ніж відкривати отримані повідомлення WhatsApp, увімкніть режим польоту на своєму телефоні. Це переведе WhatsApp в автономний режим, і ви читатимете повідомлення з кешу програми.

Однак заковика полягає в тому, що коли WhatsApp знову підключається до Інтернету, статус повідомлення буде оновлено, і відправник тепер зможе побачити, що ви прочитали повідомлення. Щоб увімкнути режим польоту на своєму iPhone, проведіть пальцем вниз у верхньому правому куті екрана, щоб отримати доступ до Центру керування, і торкніться значка літака.

  Як здійснювати групові дзвінки в Whatsapp

На телефоні Android проведіть пальцем вниз по панелі сповіщень, а потім торкніться піктограми літака, щоб увімкнути режим польоту.

Віджет — це невелике вікно, яке можна додати на головний екран і дає змогу взаємодіяти з певними функціями програми, не відкриваючи її. Ви можете додати віджет WhatsApp на головний екран, щоб попередньо переглядати повідомлення.

Але хоча віджети доступні як на пристроях Android, так і на iOS, віджет WhatsApp на iOS показує лише чотири верхні піктограми чату та статусу. З іншого боку, віджет WhatsApp на Android відображає останні чотири непрочитані повідомлення.

Щоб додати віджет WhatsApp на головний екран Android, натисніть і утримуйте головну сторінку, а потім виберіть «Віджет» унизу екрана. Прокрутіть униз і виберіть WhatsApp, потім торкніться 4×2 і «Додати». Тепер ваш віджет з’явиться на головному екрані.

3. Вимкніть сповіщення про прочитання

Додаток також дозволяє вимкнути сповіщення про прочитання в WhatsApp. Сповіщення про прочитання – це функція WhatsApp, яка приховує синю галочку та залишає її сірою галочкою незалежно від того, прочитали ви повідомлення чи ні. Щоб вимкнути сповіщення про прочитання, відкрийте WhatsApp на своєму телефоні та торкніться значка «Налаштування» в нижньому правому куті екрана. Торкніться «Конфіденційність», прокрутіть униз і вимкніть сповіщення про прочитання.

  Як додати фільтри до фотографій і відео в Whatsapp

Пам’ятайте, що коли ви це зробите, ви також не зможете бачити сповіщення про прочитання від інших людей, за винятком тих, хто бере участь у групових чатах.

4. Прочитайте повідомлення з панелі сповіщень

Ще один простий трюк для перегляду повідомлень без сповіщення відправника – це з панелі сповіщень. Якщо на вашому пристрої ввімкнено попередній перегляд сповіщень, ви можете переглядати вхідні повідомлення WhatsApp, не відкриваючи програму.

Щоб увімкнути попередній перегляд сповіщень, відкрийте програму «Налаштування», торкніться «Сповіщення», а потім — «Показати попередній перегляд». Ви можете вибрати Завжди або Коли розблоковано. Однак якщо вибрати «Завжди», це означатиме, що кожен, хто погляне на ваш телефон, зможе прочитати ваші повідомлення, навіть якщо ваш телефон заблоковано.

5. Читайте повідомлення за допомогою 3D/Haptic Touch для iOS

Цей останній трюк є специфічним для користувачів iOS. 3D Touch і Haptic Touch — це функції iOS, за допомогою яких ви можете попередньо переглядати повідомлення, натиснувши їх довго. У той час як 3D Touch доступний на iPhone 6s до iPhone X і XS, Haptic Touch доступний на XR і пізніших моделях iPhone.

  Як надіслати собі повідомлення в WhatsApp

Завдяки 3D/Haptic Touch, навіть якщо попередній перегляд сповіщень вимкнено, ви можете переглядати повідомлення, утримуючи сповіщення про повідомлення. Крім того, за допомогою Haptic Touch ви також можете відповідати на повідомлення, не закриваючи програму, яку ви використовуєте, і відкривайте WhatsApp.

Читайте повідомлення WhatsApp, не відкриваючи їх

Світ миттєвого спілкування також змушує вас відповідати негайно. На щастя, за допомогою будь-якого з трюків, які ми вам показали, ви зможете читати повідомлення та відповідати, коли захочете. І хоча деякі з цих трюків мають свої недоліки, ви можете перевірити їх усі самостійно та вибрати той, який вам найбільше підходить.