Як створити шпалери для iPhone та iPad за допомогою ярликів

Спеціальні шпалери дуже добре поєднуються з користувацькими піктограмами додатків і користувацькими віджетами. Вам не потрібно бути дизайнером, щоб створити власні однотонні або градієнтні шпалери. Все, що потрібно, це додаток Ярлики на вашому iPhone та iPad.

Використання Ярлик WallCreator із MacStories, ви можете створити одноколірні або градієнтні шпалери прямо на своєму iPhone або iPad. Ви можете згенерувати шпалери випадковим чином або вказати певний колір.

Як кажуть ярлики, WallCreator неймовірно простий у використанні. Він автоматично визначає, який пристрій ви використовуєте, і створює шпалери ідеального розміру, тому вам не потрібно знати роздільну здатність екрана вашого iPhone або iPad.

Чудово те, що ярлик підтримує як шістнадцятковий код, так і прості англійські назви кольору. Отже, якщо ви хочете зробити шпалери зверху вниз з фіолетово-блакитним кольором, ви можете зробити це всього за пару секунд.

Перш ніж почати, вам потрібно ввімкнути функцію «Ненадійні ярлики» для програми «Ярлики». Цей параметр дозволяє запускати ярлики, завантажені з Інтернету.

Після того, як це буде усунено, відкрийте файл Посилання на ярлик WallCreator у Safari (або браузер за замовчуванням на ваш вибір). Потім натисніть кнопку «Отримати ярлик».

Ця дія відкриє ярлик у програмі Ярлики. Прокрутіть сторінку вниз і торкніться кнопки «Додати ненадійний ярлик».

Тепер ярлик буде додано на вкладку «Мої ярлики». Звідси торкніться ярлика «WallCreator», щоб почати його використовувати.

Першим кроком є ​​вибір типу шпалер. Тут ви можете вибрати випадковий колір, випадковий градієнт, або ви можете вказати суцільний колір або кольори градієнта.

Згенерувати випадкові шпалери досить просто. Для цього прикладу створимо діагональний градієнт. Виберіть параметр «Градієнт – діагональ».

Введіть першу назву кольору або шістнадцятковий код, а потім натисніть кнопку «Готово».

Далі введіть другу назву кольору або шістнадцятковий код і знову натисніть кнопку «Готово».

Тепер ви побачите попередній перегляд шпалер. Тут торкніться кнопки «Готово».

Якщо ви вперше використовуєте ярлик, WallCreator запитає доступ до ваших фотографій. Натисніть кнопку «ОК», щоб надати дозвіл на ярлик для ваших зображень.

На наступному банері натисніть опцію «Так, зберегти», щоб зберегти фоновий малюнок у своїй бібліотеці фотографій.

Після збереження шпалер натисніть кнопку «ОК», щоб завершити процес ярлика.

Ви можете повторити цей процес, щоб створити стільки шпалер, скільки забажаєте.

Щойно ви створили шпалери, настав час зробити їх шпалерами на вашому iPhone або iPad.

Для цього відкрийте програму «Фотографії» та перейдіть до зображення. Тут торкніться кнопки Поділитися в нижньому лівому куті екрана.

Тепер виберіть опцію «Використовувати як шпалери».

На наступному екрані натисніть кнопку «Встановити».

Тепер ви можете вибрати, чи хочете ви встановити фоновий малюнок лише для екрана блокування, головного екрана або обох.

І ось, шпалери встановлені.

Хочете дізнатися більше про ярлики? Перегляньте наш посібник із ярликів для iPhone.