Як створити безкоштовні рингтони безпосередньо на вашому iPhone

Створення мелодії дзвінка для вашого iPhone з улюбленої пісні може бути складним завданням, але це не обов’язково. Ось як швидко створити вбивчий новий тон прямо на телефоні.

У магазині додатків iOS є безліч програм для дзвінків. Ми перевірили близько десятка з них, і всі вони мають схожу функціональність. Усі програми, які ми тестували, вимагали, щоб ви завантажували музику на iPhone за допомогою iTunes, а не завантажували її з хмари чи потокового музичного сервісу. Залишається побачити, як відхід iTunes вплине на ці програми в майбутньому. Дивовижна кількість цих програм також шукає щотижневого оновлення передплати, щоб розблокувати всі функції, що виглядає трохи брудно.

Зрештою, ми пішли з Конструктор рингтонів 2.0. Ringtone Designer 2.0 має всі необхідні основи — можливість імпортувати трек і визначати розташування та довжину кліпу (максимум 30 секунд). Це також додає можливість згасати кліп.

  Як скасувати подію в Календарі Google

Доступний варіант професійного оновлення, але це одноразова покупка за $0,99, а не підписка. Опція Pro дозволяє створювати довші тони — до 40 секунд. Він також дозволяє використовувати мікрофон вашого пристрою для запису будь-якого звуку, який можна використовувати як мелодію дзвінка.

З професійним оновленням або без нього, це простий додаток у використанні.

Як створити мелодію дзвінка за допомогою Ringtone Designer 2.0

Коли ви вперше запускаєте програму, ви отримуєте заставку з кнопкою «Почати». Торкніться цього.

Ви потрапите до вашої бібліотеки iTunes. У цьому підручнику ми будемо використовувати трек із надзвичайно популярного альбому U2 кілька років тому. Перейдіть до пісні, яку потрібно конвертувати.

Коли ви знайдете свою пісню, торкніться її, щоб відкрити її в редакторі.

  Як вийти з групи в Viber

Вибравши пісню, ви можете вирізати потрібний розділ. Інтерфейс досить простий: проведіть пальцем вліво або вправо, щоб перемістити позицію пісні, використовуйте кнопки зі стрілками з обох боків, щоб точно налаштувати позицію пісні, а потім за допомогою кнопок захоплення змініть довжину кліпу.

Кнопки внизу інтерфейсу керують усім кліпом. Торкніться кнопки в нижньому лівому куті, щоб змінити звуковий сигнал на дзвінок телефону – сім секунд замість тридцяти секунд. Торкніться кнопки в нижньому правому куті, щоб згасити кліп, що зменшить відчуття, коли ваш телефон раптом починає дзвонити на повній гучності. Коли ви визначите, який, на вашу думку, ідеальний тон, торкніться кнопки «Відтворити», щоб прослухати його.

Після налаштування натисніть галочку у верхньому правому куті, щоб зберегти кліп.

Як отримати новий тон на вашому iPhone

На цьому етапі вам потрібно завантажити мелодію дзвінка в розділ рингтонів вашого iPhone.

Для цього потрібно підключити телефон до комп’ютера за допомогою iTunes. Ringtone Designer 2.0 включає a посилання на навчальне відео в якому описано, як імпортувати цей рінгтон. Це відео досить застаріле, тож ось кілька оновлених інструкцій із використанням останньої та найкращої версії iTunes, яка ось-ось буде припинена. Ми оновимо цю статтю новими інструкціями, коли це станеться. Наразі підключіть телефон до комп’ютера та запустіть iTunes. Відкривши iTunes, натисніть значок пристрою у верхньому лівому куті.

  Як грати в 'Super Smash Bros. Melee' онлайн (з Slippi)

У лівій колонці натисніть «Обмін файлами», а потім натисніть програму «Мелодії дзвінка». Натисніть створений вами рингтон, а потім кнопку Зберегти.

Виберіть місце для збереження мелодії дзвінка. Ми рекомендуємо ваш робочий стіл.

Після збереження натисніть «Тони» в лівій частині iTunes. Перетягніть мелодію дзвінка з робочого столу в область «Звуки» з правого боку iTunes.

Після цього просто синхронізуйте свій iPhone. Рінгтон тепер є на вашому iPhone.

Як встановити нову мелодію дзвінка

Щоб встановити мелодію дзвінка, перейдіть у Налаштування > Звуки.

Торкніться

Торкніться «Мелодії дзвінка». Виберіть свій рінгтон зі списку, і все готово.