Як побачити дату закінчення терміну служби вашого Chromebook

У житті вашого Chromebook настає момент, коли він більше не отримує оновлення від Google. Це неминуче і може статися набагато раніше, ніж ви думаєте. Ось як побачити заплановану дату закінчення терміну експлуатації вашого Chromebook.

Google прозоро повідомляє про політику оновлення для всіх пристроїв із ОС Chrome. Кожен комп’ютер Chrome отримував регулярні оновлення від Google, доки не закінчиться термін дії автоматичного оновлення (AUE). Ви можете побачити точний місяць і рік, у якому всі моделі Chromebook перестануть отримувати оновлення Веб-сторінка політики автоматичного оновлення.

Завдяки нещодавньому доданню розділу «Розклад оновлення» в програмі «Налаштування ОС Chrome» набагато легше відстежувати, скільки часу у вас залишилося на Chromebook, доки Google не вважатиме його застарілим.

  Як використовувати кнопки Echo для керування пристроями Smarthome

Спочатку відкрийте програму Налаштування. Зробіть це, натиснувши годинник у нижньому правому куті, щоб відкрити системний трей та панель сповіщень. Звідти натисніть значок шестірні Налаштування.

Далі натисніть значок меню гамбургера, а потім виберіть «Про ОС Chrome» у нижній частині меню.

Тут ви можете побачити, яку версію ОС Chrome ви використовуєте, оновити свій Chromebook до останньої версії або повідомити про проблему. Але поки що натисніть «Додаткові деталі», щоб побачити його розклад оновлення.

Натисніть

Якщо ви не бачите цього параметра, можливо, ви використовуєте старішу версію ОС Chrome. Натисніть кнопку «Перевірити наявність оновлень», щоб ознайомитися з поточною версією.

  Як видалити пропозиції контактів з аркуша спільного доступу на iPhone та iPad

У розділі «Розклад оновлення» ви побачите дату AUE вашого пристрою. Після цієї дати ви більше не отримуватимете автоматичних оновлень програмного забезпечення та безпеки.

Під розділом

Хоча термін служби автоматичних оновлень вашого Chromebook може бути закарбований, це жодним чином не означає, що він повністю припинився після цієї дати. Якщо ви не готові вбити свій пристрій, ми підготували кілька варіантів, щоб продовжити термін служби вашого Chromebook, коли термін його використання закінчиться.