Як перетворити Caps Lock на вашому Mac в додатковий ключ-модифікатор

| | 0 Comments| 2:10 AM
Categories:

Якщо ви не схильні кричати в Інтернеті, ви, ймовірно, не дуже часто використовуєте Caps Lock. Це дивно, оскільки він знаходиться поруч із купою корисних клавіш-модифікаторів. Ось як зробити Caps Lock таким же зручним, як і інші.

Що можна зробити за допомогою додаткового ключа-модифікатора?

Мабуть, найкрутіше, що можна зробити, це прив’язати повністю власні гарячі клавіші. Використовуючи такий додаток, як BetterTouchTool, ви можете використовувати додаткову клавішу-модифікатор, щоб додати порожній список гарячих клавіш, до яких можна приєднати дії. Якщо ви хочете запускати сценарій оболонки або відкривати нову вкладку електронної пошти, коли ви натискаєте Caps+B, ви можете зробити це.

Ви можете використовувати ті самі гарячі клавіші без Caps Lock, але ви будете застрягати, натискаючи дивні комбінації, такі як Shift+Control+Command, щоб не заважати ярликам за замовчуванням. За допомогою цього методу будь-яка програма, яка дозволяє встановлювати власні гарячі клавіші, підтримуватиме новий модифікатор Caps Lock.

  Як змінити розмір паперу в Microsoft Word

Ви також можете повторно прив’язати наявні ярлики для використання Caps Lock. Якщо є надто складний ярлик, який вас турбує, ви можете повторно прив’язати його в налаштуваннях клавіатури macOS, щоб полегшити натискання. Наприклад, гаряча клавіша в macOS, щоб зробити знімок екрана виділення, — це Shift+Command+5, але ви можете знову прив’язати її до Caps+S.

Повторне призначення Caps Lock з карабіном

Тепер немає способу правильно емулювати додаткову клавішу-модифікатор, тому з міркувань сумісності кращий спосіб отримати цю функціональність – це переналаштувати Caps Lock, щоб він діяв так, ніби ви одночасно натискаєте клавіші Shift, Control, Option і Command. час. Оскільки це така абсурдна комбінація, жодна програма не вимагатиме від вас натискати кожну з них для гарячої клавіші, і не повинно бути жодних перешкод.

Це означає, що ви програєте в таких комбінаціях, як Caps Lock+Command, але це повинно працювати досить просто з будь-якою іншою буквено-цифровою клавішею. Ви можете перепризначити Caps Lock на додаткову функціональну клавішу, як-от клавіші F13-20, але вона може працювати не як гаряча клавіша в кожній програмі. Ви також можете переназначити клавішу Caps Lock на Escape (або будь-яку іншу клавішу-модифікатор), але це не додає жодних додаткових функцій; він просто переміщує ключ.

  Автоматично переміщуйте повідомлення Slack на інші канали за допомогою Reacji

Додаток, який ми будемо використовувати, щоб повторно прив’язати Caps Lock, — це Karabiner, безкоштовний інструмент для перепризначення клавіатури для macOS. Завантажте та встановіть програму та відкрийте налаштування. На вкладці «Комплексні зміни» додайте нове правило за допомогою кнопки внизу.

Зазвичай у Karabiner вам доведеться відредагувати JSON для нового правила та додати його вручну. Але один із прикладів, з якими він постачається, — це саме те, що ми намагаємося зробити, тому вам не потрібно робити жодних додаткових налаштувань. Просто натисніть «+ Увімкнути» поруч із «Змінити caps_lock на command+control+option+shift», щоб додати правило до Karabiner.

Перш ніж додавати правило, переконайтеся, що Caps Lock вимкнено, інакше ви назавжди застрягнете. Ви завжди можете вимкнути правило, щоб перемкнути Caps Lock у майбутньому, але це конкретне правило не має способу використовувати ключ іншим способом.

Якщо ви хочете це виправити, ви можете натиснути «імпортувати більше правил з Інтернету» та завантажити набір «Change caps_lock» з офіційної сторінки.

  Як зробити, щоб ваш контролер імітував контролер Xbox

Ви побачите нову категорію правил, і є одне, яке дозволить вам використовувати Shift+Caps Lock як звичайну клавішу Caps Lock. Ви можете ввімкнути цей і видалити старий, щоб замінити його.

Справжній гіперключ

The Покращення Capslock набір правил заслуговує на згадку тут. Хоча перепризначення Caps Lock на кожен інший модифікатор забезпечує чистий аркуш для нових гарячих клавіш, цей набір правил знаходить застосування для кожної клавіші. За замовчуванням він зберігає зіставлення з кожним модифікатором, як і попередній метод, але крім цього увімкнено кілька категорій гарячих клавіш, тому ви можете вимкнути окремі розділи, які вам не подобаються, щоб дати вам простір для налаштування.

Ви можете імпортувати його так само, як імпортувати будь-яке інше правило до Karabiner, або відвідати сторінку URL для встановлення у своєму браузері та виберіть відкрити його в Karabiner.