Як отримати фільтр сканування Time Warp

Categories:

Майже всі програми соціальних мереж використовують нескінченні фільтри для залучення користувачів. Фільтри — це різні типи фотоефектів, які застосовуються до фотографій перед зйомкою або завантаженням у соціальні мережі. Існують різні категорії фільтрів, наприклад обличчя, чорно-білий, зміна кольору та багато інших. Фільтр Time Warp Scan є найпопулярнішим і найулюбленішим із них. Фільтр останнім часом існує у багатьох трендах серед користувачів. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як отримати програму Time Warp і використовувати її. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися, як комплексно використовувати фільтр Time Warp Scan в Instagram.

Як отримати фільтр сканування Time Warp

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися про кроки, які демонструють, як отримати фільтр Time Warp Scan, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Що таке Time Warper?

Фільтр Time Warp заснований на теорії анімації кривої часу. Часова крива анімації — це одна крива, що складається з двох осей, що полегшує модифікацію та уникає ускладнень, пов’язаних із модифікацією багаточасових кривих. Ця часова крива в основному використовується для анімацій, де два різні сценарії з різних часових шкал можна об’єднати, щоб отримати одне зображення.

  Як завантажити файл, який ви пропустили в торренті

Що роблять фільтри Time Warp?

Фільтр Time Warp є одним із улюблених фільтрів серед користувачів соціальних мереж. Цей фільтр працює як Time Warp і може об’єднувати різні кліпи. Цей фільтр відтворює час, коли ви можете пришвидшити або уповільнити кліпи, змінити їх тощо. Потім ви можете об’єднати два різні типи кліпів, щоб зробити їх єдиним. Цей фільтр містить синю лінію, яка рухається по екрану телефону в різних напрямках. Коли хтось пересуває щось уздовж синьої лінії, починається запис нового кліпу.

Де скануючий фільтр Time Warp?

Фільтр Time Warp можна знайти в розділі перегляду фільтрів основних програм соціальних мереж. Ці розділи перегляду фільтрів мають різні назви для різних програм, про які буде згадано далі в цій статті. Ви також можете отримати програми-фільтри Time Warp Scan у Google Play Store і App Store. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися про ці програми.

Чи існує програма Time Warp?

Так, у Google Play Store і App Store є деякі програми Time Warp.

У якому додатку працює Time Warp Scan?

Сканування деформації часу присутнє в додатках соціальних мереж, таких як TikTok, Instagram і Snapchat. Окрім цього, програми також доступні в Google Play Store і App Store, якими можна користуватися безкоштовно. Спочатку цей фільтр був представлений у додатку TikTok.

Як отримати ефект сканування в Instagram?

Щоб отримати ефект деформації в Instagram, виконайте такі дії:

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Проведіть пальцем ліворуч, щоб відкрити розділ камери.

3. Тут ви знайдете всі збережені ефекти в маленьких круглих значках. Проведіть пальцем праворуч, щоб дістатися до кінця панелі значків, і торкніться значка збільшувального скла.

4. Далі торкніться піктограми пошуку та знайдіть у рядку пошуку Time Warp.

  Як видалити синхронізовану інформацію в Chrome

5. Виберіть будь-який потрібний фільтр Time Warp із колекції та торкніться значка закладки, щоб зберегти його.

Тепер ви можете легко знайти та використати його в будь-який час, не шукаючи повторно фільтр.

Як отримати фільтр Time Warp?

Ви можете отримати фільтр Time Wrap у своїй програмі Instagram за допомогою згаданих вище кроків.

Як отримати фільтр сканування Time Warp в Instagram?

Щоб отримати фільтр викривлення часу у своєму обліковому записі Instagram, виконайте наступні дії.

1. Відкрийте програму Instagram і проведіть пальцем ліворуч, щоб відкрити розділ камери.

2. Проведіть пальцем до кінця панелі значків і торкніться піктограми збільшувального скла.

3. Потім знайдіть фільтр викривлення часу та торкніться потрібного фільтра, щоб вибрати його.

4. Торкніться значка закладки, щоб зберегти його для подальшого використання.

Ось як ви можете отримати фільтр Time Warp Scan у програмі IG.

Як можна зробити відео Time Warp в Instagram?

Вам також цікаво, як використовувати найкрутіший фільтр усіх часів? Якщо так, вам слід придбати фільтр Time Warp і виконати наведені нижче дії, щоб записати відео:

1. Запустіть Instagram на своєму пристрої.

2. Потім перейдіть до розділу камери, провівши праворуч від вкладки «Головна».

3. Далі торкніться збереженого фільтра Time Warp і натисніть і утримуйте значок запису, щоб записати відео.

Це були основні кроки, які ви можете виконати, щоб використовувати ефект Time Warp Scan в Instagram і отримати дивовижний кліп.

Як ви можете використовувати фільтри сканування Time Warp?

У різних програмах є різні місця, де можна знайти фільтр Time Warp. І метод використання фільтра викривлення часу майже однаковий для всіх тих програм, у яких він доступний. Щоб дізнатися про кроки використання фільтра деформації часу, прочитайте кроки, згадані вище.

Як додати фільтр в Instagram?

Ви можете додати будь-який фільтр до своїх фотографій в історії Instagram, відкривши програму IG і перейшовши до камера розділ > Огляд ефектів > пошук потрібного фільтра. Торкніться значка закладки, щоб зберегти його на панелі значків.

  Як відключити автозаповнення форми в Google Chrome

Чи є фільтр Time Warp Scan у Snapchat?

Так, фільтр викривлення часу доступний у Snapchat у розділі фільтрів.

Як ви можете використовувати сканер Snapchat Time Warp?

Snapchat також пропонує сканер деформації часу, як і додаток Instagram. Щоб використовувати сканер деформації часу на Snapchat, ви можете виконати наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Snapchat на своєму Android або iOS пристрій.

2. Торкніться піктограми смайлика поруч із піктограмою запису.

3. Потім торкніться вкладки «Дослідження» у нижньому правому куті.

4. Введіть time warp у пошуковий рядок, щоб побачити декілька фільтрів Time Warp.

5. Натисніть і утримуйте піктограму запису, застосуйте фільтр і запишіть відео одночасно. Коли ви зупинитесь, ви отримаєте фотографію у фільтрі Time Warp.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як отримати та використовувати фільтр Time Warp Scan і де його можна отримати. Крім того, ми сподіваємося, що ви навчилися використовувати фільтр Time Warp Scan в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.