Як змінити регіон Netflix

Categories:

Netflix дійсно має величезний каталог контенту для потокової передачі. Однак є фільми та шоу Netflix, які доступні не скрізь через права на потокове передавання. Отже, якщо вам нудно дивитися вміст, доступний у вашій країні, і ви хочете спробувати різні шоу, ви можете обдурити Netflix, щоб подумати, що ви десь в іншому місці. Отже, якщо ви перебуваєте в Індії і хочете дивитися шоу, доступне виключно в Netflix США, або щось подібне, ось як легко змінити регіон (місцезнаходження) Netflix.

Як змінити регіон Netflix на іншу країну (2022)

Якщо ви подорожуєте в нову країну або назавжди переїхали, Netflix автоматично перейде на ваше нове місце розташування та відповідно показуватиме вам вміст. Однак у цій статті ми поговоримо про те, як ви можете отримати доступ до вмісту Netflix в іншій країні, насправді не перейшовши туди. Ми також швидко розглянемо, що відбувається, коли ви змінюєте свій регіон на Netflix.

Ви можете використовувати наведений нижче зміст, щоб перейти по цій статті та перейти до будь-якого розділу, який вас цікавить.

Як змінити регіон Netflix за допомогою VPN

VPN — це надійне джерело для зміни вашого регіону Netflix на різних пристроях, таких як смартфони, ноутбуки, Smart TV, Xbox тощо. Однак ви повинні бути дуже обережними, вибираючи відповідний VPN, оскільки ви не зможете дивитися улюблені шоу, якщо Netflix виявить налаштування проксі. Тому ваша VPN повинна мати можливість обійти безпеку Netflix. Я використовую NordVPN для демонстраційних цілей, оскільки він доступний майже для кожного домашнього пристрою. Ви можете прочитати наш докладний посібник щодо VPN, як-от NordVPN, щоб вибрати, який із них краще відповідає вашим потребам.

NordVPN доступний для ПК, Mac, iOS, пристроїв Android, Smart TV, Firestick, Chromecast, PlayStation та багатьох інших пристроїв. Таким чином, ви зможете транслювати Netflix, використовуючи сервер іншої країни на будь-якому пристрої на ваш вибір. Після завершення роботи над службою VPN змініть регіон Netflix, щоб отримати доступ до кращого вмісту, використовуючи наступний метод.

  Де розмістити маршрутизатор для найкращої швидкості Wi-Fi

По-перше, очистьте всі дані програми Netflix на телефоні, комп’ютері, телевізорі чи браузері. В іншому випадку Netflix може виявити налаштування проксі, і ви не зможете використовувати VPN для доступу до певного вмісту. Я рекомендую використовувати додатковий браузер, наприклад Edge або Opera, щоб дивитися Netflix під час використання VPN. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про втрату важливих закладок або збережених сайтів під час очищення даних програми. Якщо ви не можете знайти налаштування для видалення даних програми, подумайте про видалення програми та перевстановлення її пізніше. Тепер виконайте вказівки, щоб під’єднатися до нової країни для перегляду Netflix.

Змініть регіон Netflix за допомогою VPN

Примітка: Netflix похмуриться, коли користувачі змінюють свій регіон за допомогою VPN. Хоча зазвичай це не впливає на такі речі, Netflix може заблокувати ваш обліковий запис, якщо ви зміните свій регіон Netflix за допомогою VPN. Спробуйте це на свій страх і ризик.

  • Відкрийте програму VPN і знайдіть потрібну країну.

  • Тепер натисніть на назву країни, щоб підключитися до неї.

  • Тепер відкрийте додатковий браузер. Я використовую Microsoft Edge. Краще встановлювати свіжу; інакше, очистити всі дані в браузері перш ніж продовжити. Відкрийте веб-сайт Netflix у браузері та увійдіть, щоб переглянути бажаний вміст.

Ви можете помітити, що версія Netflix, яку ви бачите зараз, є специфічною для країни, яку ви вибрали в VPN. Наприклад, я дивився Beastmaster Italia. Назва доступна лише в Італії. Однак підключення через Італію за допомогою VPN допомогло мені подивитися шоу.

Як розумно використовувати VPN для Netflix

Зміна регіонів на Netflix вимагає від вас інвестувати в якісний VPN. Отже, перш ніж купувати новий VPN, ви повинні зрозуміти приховані переваги його використання та як ви можете отримати максимум переваг від поєднання VPN і Netflix.

Перш ніж вибрати країну в VPN для перегляду шоу, подумайте про пошук фільму чи шоу, які ви хочете подивитися unogs.com. Веб-сайт показує, доступна назва на Netflix чи ні. Якщо так, він також показує список країн, які транслюють назву на Netflix. Тому ви можете з розумом вибрати, яку країну використовувати для підключення VPN. Наприклад, скажімо, ви хочете подивитися Бетмен Темний лицар, знайдіть його на uNoGS. Ось результат. Темний лицар доступний у 13 країнах, як показано на зображенні нижче.

  Як відключити перевірку версії для розширень Gnome

Ви також можете використовувати різні фільтри для розширеного пошуку. Наприклад, ви можете відфільтрувати результат за VPN, щоб знати, який сервер країни найкраще працює з вашою VPN для перегляду шоу. Інші параметри розширеного пошуку дозволяють здійснювати пошук за певною країною, жанром, мовою аудіо та субтитрів, акторами фільму тощо.

Ще один спосіб отримати вигоду від використання VPN для ваших переваг — це підписатися з нової країни з доступними планами підписки. Ось список цін Netflix в різних країнах. Зачекайте, поки ваша підписка закінчиться, і підпишіться повторно, використовуючи нову країну, щоб скористатися знижками.

Що відбувається, коли ви змінюєте регіон Netflix

Netflix може виявити зміну у вашому регіоні з різних причин. Наприклад, ви можете подорожувати за кордон або використовувати VPN для кращої безпеки. Якщо це не надійний VPN, який може обійти безпеку Netflix, ви побачите лише глобальний вміст на Netflix. Виявивши розташування проксі-сервера, Netflix блокує кожну назву для певної країни. Однак це не так, коли ви відвідуєте іншу країну. Ось деякі зміни, які ви можете помітити у своєму обліковому записі Netflix, коли ви входите з іншої країни.

  • Назви, доступні у вашій попередній країні, зараз можуть бути недоступні.
  • Доступні для перегляду нові шоу та фільми.
  • Відповідно до нового регіону, список найпопулярніших назв змінено.
  • Можуть вплинути назви “Мій список” і “Продовжити перегляд”.
  • Ваша мова аудіо та субтитрів за замовчуванням може змінюватися залежно від країни.
  • Завантажений вміст на телефон або ноутбук може бути недоступним, коли ви перебуваєте в іншій країні.
  • Кожна країна має свою систему рейтингу зрілості. Тому шоу, яке вважається дорослим у вашій країні, також може бути доступне для підлітків у іншому регіоні.

Варто зазначити, що якщо ви відвідуєте нову країну на більш тривалий період, ваш план Netflix продовжуватиме стягувати плату у валюті, пов’язаній з країною, у якій ви були під час створення облікового запису. Тому вам слід розглянути можливість скасування підписки на Netflix і дочекатися закінчення платіжного циклу, перш ніж почати новий план. Потім ви сплачуєте за підписку у валюті поточної країни. Цей трюк корисний, щоб заощадити гроші на підписці Netflix.

  Як витягти нерухоме зображення з живої фотографії на iPhone

Питання що часто задаються

Як змінити регіон Netflix на Smart TV?

Ви можете швидко змінити свій регіон Netflix на смарт-телевізорі, використовуючи надійний VPN. Я рекомендую використовувати NordVPN для його якісного сервісу та багатоплатформної доступності.

Як змінити регіон Netflix без VPN?

На жаль, ви не можете змінити свій регіон Netflix без VPN. Хоча ви можете використовувати проксі-сервер DNS, він не зможе обійти безпеку Netflix. Таким чином, у вас буде менше назв для перегляду — тих, які доступні в усьому світі на Netflix.

Так, зміна вашого місцезнаходження за допомогою VPN є законною в більшості країн. Деякі країни, як-от Китай, ускладнюють використання VPN, але це все ще законно. Однак Netflix рекомендує не використовувати VPN, оскільки це порушує їхні умови.

Зміна регіону на Netflix

Netflix проводить чудові шоу та фільми для світової аудиторії. Служба потокової передачі представлена ​​в більш ніж 190 країнах, а для окремих країн доступні різні назви. Зазвичай для глобальної аудиторії доступні лише оригінали Netflix. Однак ви можете отримати доступ до будь-якого вмісту на Netflix, якщо змінити свій регіон Netflix за допомогою VPN. Хоча в цьому посібнику ми використовували NordVPN, ви також можете вибрати інших постачальників VPN, таких як ExpressVPN, SurfShark та інші. Тим часом скористайтеся веб-сайтом uNoGS, щоб дізнатися, чи доступна ваша улюблена назва в певній країні. Сподіваюся, вам сподобалася стаття і ви знайшли методи корисними. Не соромтеся коментувати будь-які запитання, пов’язані з темою.