Як змінити пароль Facebook

Зміна пароля Facebook є ефективним заходом для підвищення безпеки вашого облікового запису, особливо якщо ви повторно використовували свій пароль в іншому місці або він був зламаний в результаті порушення даних. Facebook пропонує можливість змінити пароль облікового запису на всіх платформах, і ви можете скинути його на веб-сайті для настільних комп’ютерів, у програмах Android та iPhone. У цій статті ми розповімо вам, як встановити новий пароль для вашого облікового запису Facebook.

Змінити пароль Facebook (2022)

Ми пояснили, як можна змінити пароль облікового запису на веб-сайті, у додатку Facebook для Android або iOS. Не соромтеся використовувати наведений нижче зміст, щоб перейти до відповідного розділу. Зважаючи на це, давайте приступимо до цього.

Змініть пароль Facebook на комп’ютері за допомогою веб-сайту

1. Увійдіть у свій обліковий запис Facebook і натисніть стрілку вниз у верхньому правому куті. Тепер розгорніть меню «Налаштування та конфіденційність», щоб отримати доступ до параметра перегляду налаштувань Facebook.

  Як видалити програму або службу зі свого облікового запису Facebook

2. Далі натисніть «Налаштування», щоб переглянути сторінку налаштувань Facebook.

3. На сторінці «Безпека та вхід» натисніть кнопку «Редагувати» поруч із «Змінити пароль», щоб встановити новий пароль для свого облікового запису Facebook.

4. Введіть поточний пароль у поле «Поточний» і введіть новий пароль у поля «Новий» та «Повторно введіть новий». Після завершення натисніть «Зберегти зміни», щоб почати використовувати свій новий пароль Facebook.

5. Тепер ви побачите запит на підтвердження зміни вашого пароля. Ви можете залишитися в системі на інших пристроях або переглянути активні сеанси. Хоча вам слід переглянути пристрої, якщо ви думаєте, що хтось міг отримати доступ до вашого облікового запису, вибрати «Залишатися в системі» можна, якщо ви оновлюєте свій пароль як захід безпеки.

Змініть пароль Facebook на Android

1. Відкрийте програму Facebook і торкніться меню гамбургерів у верхньому правому куті. Тепер натисніть «Налаштування та конфіденційність» і виберіть «Налаштування», щоб увійти в налаштування Facebook.

  Як завантажити 360° фотографію на Facebook

2. У налаштуваннях «Обліковий запис» виберіть «Пароль і безпека» та натисніть «Змінити пароль», щоб змінити пароль Facebook.

3. Введіть свій старий пароль Facebook і введіть новий пароль. Нарешті, натисніть «Оновити пароль», щоб змінити пароль. Як згадувалося вище, у вас є можливість переглянути інші активні сеанси або залишитися в системі на всіх своїх пристроях.

Змініть пароль Facebook на iPhone

1. Відкрийте Facebook на своєму iPhone і торкніться меню гамбургерів у нижньому правому куті. Тепер розгорніть «Налаштування та конфіденційність» і виберіть «Налаштування».

2. Коли ви перебуваєте на сторінці налаштувань, виберіть «Пароль і безпека» та натисніть «Змінити пароль».

3. Введіть поточний пароль разом із новим паролем. Натисніть «Зберегти зміни», щоб підтвердити свій новий пароль Facebook.

Забули пароль Facebook? Ось як його скинути

Якщо ви забули пароль свого облікового запису Facebook, ви можете скинути його. Ось як змінити пароль Facebook без старого пароля:

1. Щоб почати, натисніть «Забули пароль?» опцію на екрані входу.

2. Тепер вам слід ввести адресу електронної пошти або номер телефону, щоб знайти свій обліковий запис. Використовуйте будь-яку з цих даних і натисніть кнопку «Пошук».

  Отримайте рекомендації щодо їжі та ресторанів у Facebook Messenger

3. Коли Facebook ідентифікує ваш обліковий запис, виберіть «Надіслати код електронною поштою», щоб отримати код скидання електронною поштою, і натисніть «Продовжити». Введіть код, щоб скинути пароль і встановити новий.

Скинути пароль Facebook на мобільному пристрої (Android та iOS)

1. Щоб скинути пароль Facebook на телефоні, натисніть «Забули пароль?» на екрані входу та введіть свою адресу електронної пошти або номер телефону на наступній сторінці.

2. Тепер Facebook надішле вам код підтвердження на вашу зареєстровану електронну пошту. Натисніть «Продовжити», щоб надіслати код, і введіть 6-значний код на наступній сторінці. Після підтвердження коду можна переходити до скидання пароля.

Знайдіть і скиньте свій пароль Facebook

Так, це кроки, яких ви можете виконати, щоб легко змінити пароль свого облікового запису Facebook. Ми також рекомендуємо вам спробувати менеджер паролів, щоб безпечно зберігати ваші паролі без необхідності їх запам’ятовувати. Тим часом, якщо ваш обліковий запис Facebook вимкнено, ви можете переглянути наш пов’язаний посібник, щоб отримати поради щодо його відновлення.