Як запобігти обриву кабелів зарядного пристрою вашого телефону

Потерті зарядні кабелі можуть бути небезпечними у використанні та дорогою заміною. Незалежно від того, чи використовуєте ви кабель Lightning з iPhone, кабель USB-C з телефоном Android, ось як захистити їх від поломки.

Догляд за вашими кабелями

Найкращий спосіб запобігти розриву кабелів – це правильно доглядати за ними. Зокрема, завжди тримайте кабель за штекер, виймаючи його з пристрою або USB-порту. Раптове витягування кабелю без цього тисне на найслабшу частину конструкції, де кабель з’єднується з вилкою.

Під час транспортування обмотайте кабелі петлю та закріпіть їх за допомогою ремінця або затискача, якщо це можливо. Переконайтеся, що ви правильно обмотали кабель, маніпулюючи ним своїми руками. Кабель, природно, згорнеться певним чином, який ви завжди повинні намагатися повторити. Деякі кабелі, наприклад Anker Powerline+ нижче поставляється з ремінцем на липучці для легкого транспортування та зберігання. «Роуді» — найкращий спосіб обернути кабелі для зарядки.

Уникайте надмірного згинання кабелів або їх занадто туго загортання. Згин кабелю, особливо в місці, де кабель з’єднується з штекером, є основною причиною пошкодження з часом. Якщо ви не можете використовувати свій пристрій під час заряджання, ви уникнете непотрібного носіння кабелю.

Можливо, вам доведеться змінити свою поведінку і позбутися старих звичок, але ваші кабелі будуть вам за це вдячні. Якщо ви інстинктивно хапаєте телефон вранці, перш ніж вставати з ліжка, спочатку від’єднайте кабель. Не ідеально лежати в ліжку, коли кабель згинається вперед-назад, коли ви перевертаєтеся. Якщо ви звикли кидати зарядні кабелі сумка на вихідні, витратите секунду, щоб правильно згорнути їх.

Використовуйте протектори кабелю

Захисники кабелю працюють, захищаючи точку, в якій кабель з’єднується з пластиковою або металевою вилкою. Вони повинні бути виготовлені з гнучкого матеріалу, наприклад гуми, щоб кабель міг трохи згинатися під час дії тиску. Якщо протектор кабелю не згинається, він просто переміщує точку слабкості вгору по кабелю.

В Інтернеті можна купити пачку захисників кабелю за кілька доларів. The ТУДІЯ КЛІП є одним із найкращих рішень для зарядних пристроїв Apple Lightning, iPod, MagSafe та Apple Watch. Щоб отримати дешевший продукт, сумісний майже з будь-яким зарядним пристроєм USB, перегляньте Різнокольорові спіральні протектори Jetec або Кордовий нашийник Nite Ize.

Якщо ви відчуваєте себе хитрим, ви можете додати пружини до своїх комірів, щоб додати трохи натягу та запобігти згинанню троса до критичної точки. Щоб отримати більш стійке саморобне рішення, перегляньте Зміцнення паракордного шнура підручник з інструкцій.

Майже все, що може захистити ваш кабель від надмірного вигину, допоможе захистити його, будь то саморобна гільза або смужка ізоляційної стрічки.

Запобігайте нещасним випадкам за допомогою магнітних адаптерів

Хоча кабелі з часом зношуються природним чином, пошкодження кабелю посилюються через раптовий рух. Ми всі випадково зачепили кабель для зарядки, і все, що заряджалося, розлетілося по кімнаті. Коли це відбувається, кабель зазвичай залишається на місці.

Магнітні адаптери використовують підхід, який використовується в кабелях живлення MagSafe від Apple (зараз нефункціонуючих), і застосовують його практично до будь-якого пристрою, яким ви володієте. Спочатку вставте невеликий магнітний адаптер у порт зарядки вашого пристрою. Цей адаптер потім магнітно підключається до зарядного кабелю, коли це потрібно.

Кабелі більше не вигинаються, коли ви випадково ловите свій смартфон, оскільки для безпечного від’єднання кабелю достатньо невеликої сили. Ви можете купити скільки завгодно адаптерів і використовувати той самий кабель для зарядки всього. Адаптер злегка виступає з нижньої частини пристрою для легкого видалення, і це може навіть допомогти захистити порт зарядки від ворсу та іншого сміття.

Вольта це, мабуть, найвідоміше рішення для магнітної зарядки. Усього за 20 доларів ви отримаєте зарядний кабель Volta 2.0 і два адаптери для підключення Lightning, Micro USB або USB типу C. На Amazon та інших онлайн-покупках також є багато доступних рішень.

Пам’ятайте, що вам доведеться дотримуватися однієї системи (або бренду), якщо ви хочете використовувати один зарядний кабель між кількома пристроями. Ви навіть можете додати захист кабелю до свого магнітного зарядного пристрою для ще більш міцного рішення.

Заряджайте (майже будь-який пристрій) бездротовим способом

Бездротова зарядка зараз широко поширена в сучасних смартфонах. Якщо у вас останній пристрій iPhone або Android, велика ймовірність, що його можна заряджати бездротовим способом. Щоб використовувати його, вам потрібно буде придбати бездротовий зарядний пристрій Qi Підставка для бездротової зарядки Anker 10 Вт, який навіть підтримує швидку зарядку.

Це один із способів подолати блюз зламаного кабелю. На жаль, це не дозволяє використовувати пристрій під час зарядки, але це чудовий привід вимкнути та ігнорувати смартфон протягом півгодини. Просто переконайтеся, що ви придбали бездротовий зарядний пристрій з достатньо високою потужністю (10 Вт), якщо ви хочете використовувати швидку зарядку. iPhone X, XS, XR і 8 мають бездротову зарядку, але можуть заряджати лише з максимальною потужністю 7,5 Вт — і навіть тоді лише за допомогою спеціальних бездротових зарядних пристроїв, схвалених Apple.

Якщо ваш пристрій не має підтримки бездротової зарядки, ви можете легко додати її за допомогою дешевого приймача Qi. Вони мають форму тонких зарядних колодок, які підключаються до порту зарядки та прикріплюються до задньої панелі смартфона. Більшість із них можуть жити під вашим корпусом, якщо ваш корпус не металевий.

Якщо встановлено приймач Qi, ваш пристрій зможе отримувати заряд від бездротових зарядних пристроїв Qi. Швидкість вашої зарядки може обмежувати вас у порівнянні з рідною бездротовою зарядкою, але приблизно за 10 доларів оновлення є досить недорогим, щоб виправдати.

Просто переконайтеся, що ви придбали відповідний приймач Qi для свого пристрою, незалежно від того, чи є у вас пристрій Порт блискавки, Micro USB type-A, або Підключення USB-C.

Інвестуйте в один кабель, щоб керувати ними всіма

Офіційний кабель Lightning від Apple коштує 29 доларів за 2-метровий роз’єм USB-A до Lightning. Якщо ви міняєте один на рік, ви платите майже 90 доларів США за три роки зарядки iPhone. Чому б не вкласти більше грошей в a міцніший кабель для зарядки iPhone це не тільки прослужить, але й заощадить ваші гроші в довгостроковій перспективі?

The Запобіжник Chicken Titan Plus 1,5-метровий кабель USB-A-Lightning. Він виготовлений відповідно до виробничих стандартів Apple Made for iPhone, що означає, що він включає в себе можливості передачі даних і може використовуватися як зарядний пристрій, так і як кабель синхронізації. Він захищений двома шарами гнучкої сталі з герметичним алюмінієвим корпусом на кожному з’єднанні. Це ваше за 37,50 доларів.

Fuse також виробляє ряд кабелі з підключенням USB-C і Micro USB, ідеально підходить для користувачів Android. Усі вони поставляються з довічною гарантією, але пам’ятайте, що суцільна металева конструкція призводить до збільшення ваги та зниження гнучкості.

Anker’s Powerline+ — це ще один високоякісний зарядний кабель, доступний у комплекті Блискавка, Micro USB, і USB-C варіації. Кабель має серцевину з арамідного волокна (кевлар) і подвійну нейлонову оплетку, яка, як стверджує Anker, прослужить в десять разів довше, ніж інші кабелі.

Ви також можете знайти дешевші кабелі, виготовлені з арамідного волокна (наприклад, цей Кабель блискавки і це Кабель Micro USB) на всіх торгових сайтах, як-от Amazon. Для досягнення найкращих результатів поєднуйте міцний кабель із захисними елементами та належним чином доглядайте за кабелем.

Завчасно ремонтуйте кабелі

Потерті кабелі небезпечні. Ви ризикуєте, якщо продовжуєте використовувати зарядний пристрій, коли на ньому з’являються ознаки зносу. Ви можете не тільки пошкодити те, що заряджаєте, але й отримати сильний удар або розпочати пожежу. Ми радимо викинути пошкоджені кабелі, щоб бути в безпеці.

Якщо ви впевнені, що ваш кабель не надто сильно пошкоджений, або він тільки почав проявляти ознаки зносу, не повністю оголивши проводку, ви можете замість цього відремонтувати свої кабелі. На сьогоднішній день найкращий спосіб зробити це за допомогою електричних термоусадочних трубок.

Ви можете підібрати комплект термоусадочна трубка менше ніж за 10 доларів. Ці трубки прилягають до наявного дроту, а потім зменшуються до розміру при прямому нагріванні. Для швидких результатів використовуйте термопістолет, але в багатьох випадках фен також буде працювати з невеликою кількістю терпіння. Трубки дещо зменшують гнучкість, тому вони можуть навіть виконувати подвійну функцію захисників кабелю, щоб запобігти зношенню в майбутньому.

Пам’ятайте: якщо вам незручно стан кабелю, розріжте його і викиньте в смітник.

Зарядіть телефон у док-станції

Док-станції для смартфонів можуть бути немодними, але вони служать певній цілі. Оскільки док-станція не рухається, вони не так сприйнятливі до такого ж зносу, як стандартний кабель для зарядки. Ви не будете читати свій пристрій у ліжку, але також не будете постійно перегинати кабель.

Більшість док-станцій, схоже, орієнтовані на користувачів Apple, наприклад Belkin ChargeSync. Це, ймовірно, пов’язано з тим, що більша частина пристроїв Android включає бездротову зарядку.

Майбутнє бездротове

Кабелі крихкі, і повністю бездротового майбутнього ще немає. Вам не потрібно витрачати цілі статки; просто переконайтеся, що ви купуєте якісні кабелі, уникаючи дешевих і неприємних. Якщо ви користуєтеся Apple, купуйте лише кабелі, які відповідають стандартам Apple Made for iPhone (MFi).

Якщо ваш пристрій заряджається через USB-C, вам потрібно бути особливо пильними, щоб вибрати безпечний кабель USB-C, який не пошкодить ваші пристрої.