Як записати екран за допомогою Microsoft PowerPoint

Якщо вам потрібно записати екран, щоб продемонструвати процес як частину презентації PowerPoint, ви можете використовувати для цього вбудовані інструменти. Ось як записати екран за допомогою PowerPoint.

Використання Screen Recorder PowerPoint

PowerPoint постачається з вбудованим безглуздим записом екрана. Існує багато речей, які не може зробити диктофон PowerPoint, ніж повнофункціональне програмне забезпечення для запису екрана, але в цьому його принадність — він чудово підходить для швидкого, легкого запису.

Спочатку відкрийте PowerPoint, перейдіть на вкладку «Вставка», а потім натисніть «Запис екрана».

PowerPoint буде згорнуто, а док-станція для запису екрана з’явиться у верхній частині екрана. Ось де виявляється «простота» функції запису екрана PowerPoint — у вас є лише п’ять варіантів. За замовчуванням PowerPoint записує аудіо та ваш курсор. Увімкніть ці параметри, щоб вимкнути їх, якщо хочете. Коли ви будете готові продовжити, натисніть «Вибрати область».

Ваш вказівник перетвориться на перехрестя. Натисніть і перетягніть, щоб вибрати область екрана, яку потрібно записати.

Далі натисніть кнопку «Запис» на док-станції запису екрана.

Почнеться трисекундний зворотний відлік. Коли воно досягне нуля, почнеться ваш запис. Коли ви закінчите записувати все, перемістіть курсор назад у верхню частину екрана, де була док-станція, і док-станція з’явиться знову. Натисніть «Зупинити».

Ваш запис екрану тепер з’явиться на слайді PowerPoint.

Налаштування запису

Тепер, коли ви успішно вставили запис у свою презентацію, ви можете змінити деякі параметри. Тут можна зробити кілька речей, зокрема обрізати відео, налаштувати спосіб відтворення відео під час презентації або застосувати стиль до кадру відео.

Обрізка вашого відео

Можливо, кілька секунд вашого відео ви хочете видалити. Ви можете обрізати ці частини безпосередньо в PowerPoint. Клацніть правою кнопкою миші відео та виберіть «Обрізати».

З’явиться вікно «Обрізати відео». Тут клацніть і перетягніть зелену та червону смуги, щоб налаштувати час початку та зупинки відповідно. Налаштувавши це, натисніть «ОК».

Ваше відео тепер буде обрізано.

Встановлення правил відтворення відео

Ви можете вказати PowerPoint, як відтворювати відео під час презентації. Для цього клацніть правою кнопкою миші відео та виберіть «Пуск» у меню.

З’явиться підменю з трьома різними варіантами відтворення:

У послідовності кліків: відео відтворюватиметься у відповідному порядку, який ви встановили з точки зору послідовностей, які можна виконати (наприклад, анімації).
Автоматично: відео автоматично відтворюватиметься, коли воно з’являється.
При натисканні: Відео відтворюватиметься, коли ви натискаєте на нього.

Виберіть той, який найкраще підходить для вас.

Застосування стилів рамки

Якщо ви хочете зробити ваше відео більш привабливим, ви можете застосувати до нього рамку. Для цього клацніть правою кнопкою миші відео та виберіть «Стиль» у меню.

З’явиться підменю з великою бібліотекою кадрів для вашого відео. Наведення курсора на кожну з них відобразить попередній перегляд того, як буде виглядати кадр.

Виберіть той, який вам подобається, і він буде застосований до вашого відео.

Ось і все!