Як дивитися Netflix у 4K на комп’ютері з Windows

| | 0 Comments| 5:40 AM
Categories:

Netflix пропонує різноманітні телешоу та фільми у 4K. Ви можете переглядати їх на своєму ПК, але вам знадобиться відповідне обладнання, підключення до Інтернету, програмне забезпечення та підписка на Netflix. Це не так просто, як потокове передавання Netflix у 1080p HD.

Обладнання, яке вам знадобиться для 4K

Щоб транслювати Netflix у форматі «Ultra HD» на вашому телевізорі, вам знадобиться лише 4K-телевізор і трансляційний блок із підтримкою 4K. Це досить просто. На ПК це трохи складніше.

Вам знадобиться ПК з 4K-дисплеєм — це 3840×2160 пікселів. Ви можете перевірити роздільну здатність свого дисплея, перейшовши до «Налаштування» > «Система» > «Дисплей» і переглянувши поле «Роздільна здатність».

Дисплей повинен працювати з частотою оновлення 60 Гц. Він також повинен підтримувати HDCP 2.2. Перевірте інструкцію, яка постачається разом із монітором, або перегляньте технічні характеристики виробника в Інтернеті, щоб дізнатися, чи є у монітора ця функція. Netflix пропонуватиме потокове передавання 4K на вашому комп’ютері, лише якщо доступний високошвидкісний захист від цифрового копіювання 2.2.

Netflix також каже, що вашому комп’ютеру для потокової передачі потрібен процесор Intel 7-го покоління (Kaby Lake) або новіший. Однак, як повідомляється, деякі старі процесори працюють, і багато процесорів AMD також працюватимуть. Ви не дізнаєтеся, поки не спробуєте. Вам просто потрібен достатньо швидкий процесор, щоб впоратися з декодуванням цього вмісту 4K.

  Переглянути історію цін на програми iOS, Android і Windows Phone

Ви можете дізнатися, чи достатньо нового ЦП у вашому комп’ютері, перейшовши в Налаштування > Система > Про програму. Знайдіть інформацію «Процесор» у розділі «Налаштування пристрою». Щоб визначити покоління, подивіться на число після тире. Наприклад, на скріншоті нижче «i7-4790″ означає, що у нас є процесор Core i7 4-го покоління.

Мінімальна пропускна здатність завантаження для 4K

Згідно з Netflix, вам також знадобиться підключення до Інтернету зі швидкістю принаймні 25 Мбіт/с (мегабіт на секунду) для завантаження для потокового передавання 4K. Що вище, то краще.

Ви можете перевірити підключення до Інтернету, перейшовши за посиланням SpeedTest.net або за допомогою власного Netflix Fast.com інструмент для перевірки швидкості.

Якщо ваше інтернет-з’єднання не відповідає цій швидкості, ви не зможете транслювати в Ultra HD 4K на жодному пристрої. Однак Netflix каже, що швидкість 5 Мбіт/с дозволить стандартну трансляцію HD у 1080p.

Вимоги до програмного забезпечення для 4K

Навіть якщо у вас є апаратне забезпечення та підключення до Інтернету, щоб увімкнути потокове передавання 4K, ви повинні використовувати правильне програмне забезпечення. Ви не можете просто перейти на веб-сайт Netflix у Google Chrome або Mozilla Firefox. Netflix не буде транслювати в 4K у цих браузерах.

  Як виправити чорний фон робочого столу в Windows

Щоб транслювати Netflix у форматі 4K на ПК, вам потрібно використовувати Windows 10 — ви не робите цього в Windows 7. Ви повинні використовувати веб-сайт Netflix у браузері Microsoft Edge або транслювати за допомогою Додаток Netflix з магазину.

Оновлення: вам також може знадобитися встановити файл Пакет відеорозширень HEVC з магазину Windows. Раніше це було включено за замовчуванням у Windows 10, але, здається, більше не є. NVIDIA каже це необхідно, якщо ви використовуєте систему Windows 10, встановлену за допомогою оновлення Fall Creators Update або новішої. Якщо ви встановили попередню версію Windows 10 і оновили її, імовірно, у вас все ще будуть встановлені HEVC Video Extensions.

Netflix також не дозволяє транслювати в 4K на Mac. Єдиний спосіб дивитися Netflix у 4K на Mac — це запустити Windows 10 на віртуальній машині або через Boot Camp.

План Netflix, який вам знадобиться

Навіть якщо у вас є все інше, ви можете транслювати в 4K, лише якщо ви платите за правильний план потокового передавання. Тільки найдорожчий тарифний план Netflix «Преміум» пропонує вміст 4K.

  Як виправити систему, яка не завантажується після KB4100347 у Windows 10

Ви можете побачити, який план потокової передачі Netflix використовує ваш обліковий запис, перейшовши до свого Сторінка облікового запису на веб-сайті Netflix і натиснувши «Змінити план».

План 4K Ultra HD коштує 15,99 доларів США на місяць — на 3 долари на місяць дорожче, ніж стандартний план HD. Однак він дозволяє транслювати відео на чотирьох пристроях на місяць замість двох. Можливо, ви могли б оновити підписку Netflix і поділитися з кимось?

Навіть коли ви платите за 4K, вам доведеться переконатися, що Netflix налаштовано на відтворення 4K. Перейдіть на сторінку облікового запису на веб-сайті Netflix і натисніть «Налаштування відтворення». Переконайтеся, що для нього встановлено значення «Авто» або «Високий».

Якщо для нього встановлено значення «Низький» або «Середній», Netflix використовуватиме меншу пропускну здатність для потокової передачі, але не транслюватиметься у форматі 4K.

Як знайти вміст 4K на Netflix

Нарешті, не все на Netflix буде транслюватися у форматі 4K. Лише деякий вміст Netflix навіть доступний у 4K. Ви можете шукати в Netflix «4K» або «UltraHD», щоб знайти вміст 4K.