Як гарнітури VR працюють без кнопки дії?

| | 0 Comments| 1:23 PM
Categories:

Google Cardboard був одним із перших смішно дешевих способів для людей відчути віртуальну реальність. Це картонний матеріал може викликати питання щодо його довговічності та тривалого використання, але не можна заперечувати, що пристрій зробив додатки VR доступнішими для всіх. З тих пір на ринок вийшло багато інших гарнітур віртуальної реальності, виготовлених меншими виробниками для таких великих імен, як Samsung. З деякими з цих інших гарнітур ви можете помітити невелику різницю в дизайні та функціях, тобто деякі гарнітури не мають кнопки дії. Це може поставити питання про те, як ви будете «переміщатися» додатком VR, якщо у вашій гарнітурі немає кнопки дії, якої, чесно кажучи, у багатьох немає. Ви навіть можете задатися питанням, чи не є те, що ви отримуєте, неякісним пристроєм. Ось як працює гарнітура VR без кнопки дії та наслідки її покупки.

  Як транслювати повідомлення на динаміках і дисплеях Google Assistant

Для тих, хто не знає, що виконує кнопка дії на Google Cardboard, це те, як ви взаємодієте з додатком VR, коли ваш телефон вставлено в гарнітуру. Кнопка дає змогу «клацати» або «натискати» елементи програми, не виймаючи телефон із гарнітури. Це магнітна кнопка, розташована збоку (зображення надано Google Developers), яка, коли ви крутите, надішле сигнал на ваш телефон.

Як користувач взаємодіє з гарнітурою VR за відсутності цієї кнопки? Рішення міститься в додатку VR, який ви використовуєте. Додатки VR використовують «фокус руху голови», щоб дозволити користувачеві взаємодіяти з елементами всередині програми VR. Елемент, з яким користувач може взаємодіяти, виділено в інтерфейсі користувача, і коли користувач фокусується на ньому, зазвичай за допомогою снайперського курсору-перехрестя, який з’являється на екрані, програма записує його як вхідні дані. Користувач повинен зосередитися на місці протягом короткого інтервалу, щоб він зареєструвався як вхід. Візьмемо для прикладу наступний екран із гри Zombie Shooter VR для iOS.

  Як зареєструватися в Apple One на iPhone та iPad

Зверніть увагу на хрест, спрямований на коло всередині дверей. Коли коло завершується, двері відкриваються. Користувач повинен залишатися зосередженим на цьому місці, поки коло не буде завершено, щоб програма зареєструвала його як вхід.

Гра, як випливає з її назви, являє собою стрілянину. Щоб грати в неї, користувач повинен зосередитися на своїй цілі. Додаток самостійно імітує ходьбу та постріли.

Це означає, що навіть якщо у вашій гарнітурі VR немає кнопки дії, вона все одно працюватиме ідеально. Але будуть деякі винятки. Для програм, які не підтримують керування фокусом на голові, ви отримаєте менший досвід. Можливо, ви просто не можете використовувати програму зі своєю гарнітурою VR. Хороша новина полягає в тому, що подібні програми зустрічаються рідко. Більшість з них дозволить вам зосередитися та надсилати вхідні дані за допомогою рухів голови, оскільки розробники додатків хочуть, щоб люди використовували їх додаток, незалежно від того, наскільки дорогою чи дешевою є їх гарнітура VR. Загалом, якщо у вашій гарнітурі немає кнопки дії, ви не втратите багато чого.

  Фотошоп чи ні? Три способи визначити, справжнє зображення чи підробка