Як вставити шрифти в документ MS Word

| | 0 Comments| 7:54 PM
Categories:

MS Word за замовчуванням використовує шрифт Calibri. Якщо ви створите документ цим шрифтом, він буде ідеально відображатися на будь-якій платформі, для якої доступний MS Office. Якщо ви не прихильник Calibri, ви можете використовувати замість них Arial або Times New Roman. Обидва вони є звичайними шрифтами і вважаються «професіями», якщо ви робите офіційний документ. Тим не менш, MS Office може використовувати будь-який шрифт, доступний у вашій системі. Ви можете вибрати його зі спадного меню шрифтів на вкладці «Головна». Є лише одна проблема; якщо ви використовуєте спеціальний шрифт для створення документа, а потім надсилаєте документ комусь, у кого немає шрифту, вони прочитають документ шрифтом Calibri за замовчуванням. Існує простий спосіб обійти це; вставляти шрифти в документ MS Word.

  Як знайти найкращі святкові пропозиції за допомогою Google Shopping

Ми повинні попередити вас, що якщо ви вирішите вставити шрифти в документ MS Word, це збільшить розмір файлу. Один шрифт не є великою проблемою, але якщо ви використовували кілька шрифтів і вставили їх усі, ваш документ буде набагато більшим, ніж звичайний.

Вставити шрифти

Щоб вставити шрифти в документ MS Word, відкрийте документ у вашій системі, тобто в системі, в якій встановлений шрифт. Перейдіть до Файл>Параметри. У вікні «Параметри» виберіть вкладку «Зберегти» та прокрутіть униз до розділу «Зберегти вірність при наданні спільного доступу до цього документа». Установіть прапорець «Вставити шрифти в цей файл», і коли ви збережете файл, використані в ньому шрифти будуть вставлені автоматично.

  Як Alexa слухає слова пробудження

Зменшити розмір файлу

Раніше ми згадували, що це збільшить розмір файлу, який зберігається. Щоб трохи скоротити його, ви також повинні увімкнути два інших параметра під опцією вставки, тобто вставляти лише символи, що використовуються в документі, і Не вставляти загальний системний формат.s

Параметр «Вставити лише символи, які використовуються в документі» вбудує лише ті символи, які ви використовували у файлі. Скажімо, ви використовували спеціальний шрифт для введення рівнянь у документ. Цей шрифт має гарні математичні символи та добре виглядають цифри, а також має алфавіт. Якщо ви ввімкнете цю опцію, замість усього шрифту будуть вбудовані лише математичні символи та числа, які ви використовували для цього спеціального шрифту.

  Як дивитися відео з більшою швидкістю

Другий варіант включений за замовчуванням. Це запобігає вбудованню у файл поширених шрифтів, таких як Arial і Times New Roman.