Як виправити помилку TPM 2.0 Valorant у Windows 11 за 2 хвилини

Categories:

Якщо ви регулярно граєте у Valorant, можливо, вам набридли його помилки, чи не так? Прочитайте далі, щоб вирішити помилку TPM 2.0 Valorant протягом 2 хвилин.

Valorant — це змагальний шутер від першої особи 5 на 5, опублікований Riot Games Inc. 2 червня 2020 року. Гра включає різні ігрові режими, карти, зброю, скіни, агентів і унікальні здібності, які зробили цю гру популярною серед новітнього покоління комп’ютерних геймерів у всьому світі.

Крім того, відданість Riots грі та екосистемі підштовхнула її до того, щоб стати однією з найпопулярніших ігор. Стратегічний маркетинг Riots, включаючи регіональний і міжнародний маркетинг, прискорив гру в різних регіонах.

Крім того, інвестиції Riot Games в екосистему кіберспорту та експансія Valorant на найменші регіони здобули популярність серед ентузіастів кіберспорту. У результаті Esports Awards два роки поспіль у 2021 та 2022 роках присуджувала Valorant титул «Кіберспортивна гра року».

Якби ви грали у Valorant частіше, ви б зіткнулися з помилкою TPM 2.0 у Valorant. Це засмучує, чи не так? Не хвилюйтеся, тому що ми повинні вирішити проблему.

Помилка TPM 2.0 у Valorant

Із запуском Windows 11 від Microsoft і безкоштовним оновленням для відповідних комп’ютерів Інтернет був переповнений людьми, які обговорювали її функції. З іншого боку, професійні та звичайні гравці Valorant були шоковані та не змогли зіграти у Valorant одразу.

Це була помилка з боку Microsoft чи клієнта Valorant, про яку ніхто не знав на початку? Більше того, гравці почали бачити такі помилки, як «Ця авангардна збірка потребує TPM версії 2.0 і безпечного завантаження для відтворення» з кодом помилки VAN9001. У той же час інші також зіткнулися з додатковою проблемою безпечного завантаження.

  Як увімкнути покращення точності вказівника миші в Windows 10

Причина помилки TPM 2.0 у Valorant

Windows 11 надійшла з двома новими компонентами, TPM 2.0 і Secure boot. TPM означає Trusted Platform Module, який зберігає життєво важливу інформацію, таку як цифрові сертифікати, ключі та паролі, які допомагають захистити ваш ПК. У той же час безпечне завантаження є частиною найновішого уніфікованого розширюваного інтерфейсу прошивки (UEFI), який захищає ваш ПК від загроз і вразливостей.

Причиною цих помилок є реалізація гри Riot для запуску гри на вашому пристрої. Крім того, Riot реалізував це, щоб захистити своїх гравців від вразливостей і уникнути шахраїв у грі. Коротше кажучи, якщо ви хочете грати у Valorant на своїх машинах з Windows 11, вам потрібно ввімкнути ці дві опції на своїй машині.

Виправлення помилки TPM 2.0 у Valorant

Якщо ви або ваші друзі стикалися з такою помилкою, ви знаходитесь у потрібному місці для швидкого вирішення. Найпростіше рішення — увімкнути TPM 2.0 і безпечне завантаження у вашій системі. Якщо ви не знаєте, як це ввімкнути, не хвилюйтеся. Ось ваш покроковий посібник із увімкнення цих параметрів у вашій системі.

Безпечне завантаження

Безпечне завантаження можна ввімкнути в налаштуваннях BIOS вашої машини. Щоб увійти в налаштування BIOS, вам потрібно знайти спеціальну клавішу, визначену виробником для запуску налаштування BIOS. Ось список прив’язок ключів для різних компаній у всьому світі.

ACER: клавіша F2

ASUS: клавіша F9

Dell: клавіша F2

HP: клавіша F10

Lenovo: клавіші F1, F2

MSI: клавіша F9

Бритва: F1, клавіша Del

Примітка. Найпоширенішими та популярними клавішами BIOS є F10, F2, F12 і F1. Однак, якщо ви не знайдете свою машину, згадану тут, ви повинні знайти прив’язку клавіш залежно від вашої материнської плати.

  Як заблокувати оновлення графічних драйверів у Windows 10

Кроки для ввімкнення безпечного завантаження

Крок 1. Перезавантажте комп’ютер у звичайний спосіб.

Крок 2. Коли на екрані блимає логотип, натискайте відповідну клавішу, доки не увійдете в меню завантаження.

Крок 3. У налаштуваннях BIOS знайдіть параметр Boot. Хоча це виглядає по-різному на кожній машині, можливо, вам доведеться досліджувати Інтернет, залежно від вашої машини. Найпоширенішим місцем є пошук у розділі «Конфігурація завантаження». Ось як це виглядає на ноутбуці Dell.

Крок 4. Виберіть «Безпечне завантаження» та ввімкніть його.

Крок 5: збережіть зміни та перезапустіть.

Примітка: якщо у вас не ввімкнено UEFI, вам потрібно спочатку ввімкнути його, а потім увімкнути безпечне завантаження, оскільки безпечне завантаження працює в режимі UEFI.

Увімкніть TPM 2.0

TPM 2.0 можна ввімкнути в налаштуваннях BIOS, і ви можете використовувати інші методи, зокрема сценарій перезапуску та зміну HKEY у вашій системі. Найпростіший спосіб — увімкнути надійний модуль платформи в налаштуваннях BIOS. Щоб увімкнути TPM 2.0, спочатку потрібно ввімкнути безпечне завантаження на вашому комп’ютері.

Примітка: TPM також відомий як TPP або безпека системи, залежно від вашої машини.

Крок 1. Перезавантажте комп’ютер і введіть налаштування BIOS.

Крок 2. Перейдіть до Intel Trusted Platform Module Technology або TPM.

Крок 3. Увімкніть TPM.

Крок 4: Збережіть зміни та перезапустіть.

Перевірка стану Secure Boot і TPM 2.0

Secure Boot і TPM 2.0 можна перевірити на вашому комп’ютері без перезавантаження, виконавши наведені нижче дії.

Крок 1. Введіть «Інформація про систему» ​​в пошуковій системі Windows і натисніть enter.

Крок 2. У «Огляді системи» знайдіть «Режим BIOS»; він має бути на «UEFI».

Крок 3. Перевірте «Безпечне завантаження», який має бути «УВІМКНЕНО».

Крок 4: у розділі «TPM» перевірте версію; має бути «2.0». Ви можете перевірити це в диспетчері пристроїв.

Примітка. Ви готові, якщо всі вищезазначені кроки перевірено.

  Як увімкнути панель властивостей у Провіднику файлів у Windows 10

Помилка VAN9003 – Безпечне завантаження

Якщо ви зіткнулися з кодом помилки «VAN9003», він приходить із повідомленням про помилку «Ця збірка Vanguard не відповідає поточним налаштуванням системи» та «Детальнішу інформацію див. у центрі сповіщень Vanguard у треї».

Ви можете вирішити цю помилку, увімкнувши UEFI та Secure Boot у своїй системі. Однак, якщо ви не можете зробити нічого з цього, є спосіб вирішити цю помилку. Виконайте всі наведені нижче дії, щоб вирішити вашу помилку.

Крок 1. Перейдіть до папки Valorant

Крок 2. Виберіть «RiotClientServices.exe». Клацніть правою кнопкою миші та перейдіть до «Властивості».

Крок 3. Перейдіть на вкладку «Сумісність».

Крок 4. Поставте прапорець «Запустити цю програму в режимі сумісності».

Крок 5. Виберіть «Windows 8» і застосуйте.

Виконайте наведені вище дії, щоб вирішити помилку VAN9003. Однак було б краще ввімкнути Secure Boot і TPM 2.0, якщо ваша система це підтримує.

Висновок

Windows 11 була запущена з чудовими функціями, а гравці Valorant по всьому світу зіткнулися з проблемами із запуском гри через помилки TPM 2.0 і Secure Boot. Однак це не були помилки. Riot застосував ці рівні безпеки, щоб захистити гравців і не допустити шахраїв у гру. Прихильність Riot Games до гри та екосистеми, а також багатофункціональна Windows 11 виглядає багатообіцяючою з точки зору продуктивності та безпеки.

Якщо ви звичайний гравець Valorant, подумайте про покупку цих ігрових клавіатур.