Як виправити помилку «SIM не надається MM 2».

| | 0 Comments| 6:39 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Помилка «SIM не надано» виникає, коли ваша SIM-карта більше не може обмінюватися інформацією між вашим мобільним телефоном і вашим оператором. Це може статися, якщо у вас новий телефон із новою SIM-карткою або коли ви переносите контакти на нову SIM-картку.
 • Помилка «SIM не підтримує голос» означає, що ви не можете здійснювати голосові виклики. Зазвичай це спричинено відключенням лінії від облікового запису оператора.
 • Якщо ви перейшли з фізичної SIM-карти на eSIM, ви можете побачити повідомлення про помилку «eSIM не надано».

Ви замінюєте SIM-карти та отримуєте повідомлення про помилку на телефоні? Помилку «SIM не надано MM2» досить легко виправити, але що вона означає? Давайте розглянемо, як виправити цю помилку SIM-карти та переконатися, що ви зможете уникнути її повторення в майбутньому.

Що означає «SIM не надано»?

SIM-карти містять певну інформацію, яка допомагає ідентифікувати обліковий запис вашого мобільного телефону. SIM-карта дозволяє ідентифікувати телефон як ваш у мобільній мережі (завдяки номеру IMEI). Це дозволяє здійснювати дзвінки та підключатися до мобільного Інтернету.

Щоб зрозуміти, чому ваш телефон може відображати повідомлення про помилку «SIM не надано», варто знати, що означає слово «надано». Надання можна визначити як акт надання або постачання чогось. У випадку вашої SIM-карти вона не надається, якщо вона більше не може обмінюватися інформацією між вашим мобільним телефоном і вашим постачальником.

Помилка «SIM не надано» має стосуватися лише тих користувачів, яким потрібно зареєструвати нову SIM-карту. Якщо це станеться в будь-який інший час, це може означати проблему з SIM-картою, і вам потрібно буде отримати заміну.

Коли з’являється повідомлення про помилку «SIM-карта не підготовлена ​​MM2», ви можете відстежити її до одного з наступного:

 • Ви купили новий телефон із новою SIM-картою.
 • Ви переносите контакти на нову SIM-карту.
 • Сервер вашого оператора мобільного зв’язку недоступний (якщо ви користуєтеся iPhone, сервер Apple також має бути онлайн).
 • Виникла проблема з розміщенням SIM-карти.

Залежно від вашої ситуації можуть з’явитися інші повідомлення про помилку SIM-карти. Наприклад, якщо SIM-карта заблокована для певного телефону, коли ви вставляєте її в новий пристрій, ви можете побачити повідомлення «SIM недійсна». Розблокування SIM-карти дозволить використовувати її в будь-якому сумісному телефоні.

Що таке помилка «SIM не налаштована для голосу»?

Помилка, яка стає все частішою, — «SIM не підтримує голос». Це зазвичай трапляється на пристроях, підключених до мережі Google Fi (поєднання мобільних мереж і мереж Wi-Fi), і на пристроях Google Pixel. Однак є також випадки, коли помилка «SIM не підтримується для голосу» відображається на інших операторах і смартфонах.

  9 команд AWS S3 із прикладами керування сегментами та даними

Що означає «SIM не підтримує голос»?

У більшості випадків, якщо ваш телефон відображає повідомлення про помилку «SIM не підтримує голосовий зв’язок», це означає, що ви не можете здійснювати голосові виклики. Найпоширенішою причиною цього є відключення лінії від облікового запису оператора. Наведені нижче кроки допоможуть вирішити цю проблему.

Що означає помилка «SIM 2 не надано»?

Якщо помилка «SIM не надана» вказує номер, це майже напевно тому, що ви використовуєте телефон із двома SIM-картами. Кожен слот пронумеровано, тому ви можете побачити помилки «SIM 1 не надано» та «SIM 2 не надано».

Це не надто про що хвилюватися. Це просто означає, що коли ви виконуєте четвертий крок нижче, ви виконуєте процес двічі для кожної SIM-карти.

Ви також можете побачити помилку «eSIM не надано». Це часто трапляється, коли ви переходите з фізичної SIM-карти на eSIM, а eSIM-карту ще не активовано. Щоб дізнатися більше, перегляньте крок 4 нижче.

7 способів виправити помилку «SIM не надано».

Спробуйте ці трюки, щоб повторно ввімкнути SIM-карту та покласти край помилкам «SIM не надано» на вашому телефоні Android.

1. Оновіть послуги оператора

Як і більшість речей у вашому телефоні, зв’язок між пристроєм і мобільними мережами контролюється за допомогою програми.

Carrier Services – це програма Google, яка попередньо встановлена ​​в Android і отримує регулярні оновлення. Якщо ви виявили, що помилка «SIM-карта не підготовлена ​​MM#2» виникла без того, щоб ви перейшли на новий телефон або вставили нову SIM-картку, це може бути пов’язано з проблемою в Послугах оператора.

Щоб виправити це:

 • Відкрийте Послуги перевізника на сторінці Google Play Store.
 • Якщо відображається кнопка «Оновити», торкніться її, щоб оновити програму, а потім перевірте, чи це вирішує проблему.
 • Якщо оновлення немає або воно не вирішує проблему, причина помилки в іншому.

  2. Увімкніть і вимкніть режим польоту

  Мабуть, найпростішою з усіх потенційних помилок «SIM не надано MM2» є вимкнути всі можливості підключення на телефоні чи планшеті.

  Це легко зробити завдяки режиму польоту, режиму, у який будь-який мобільний пристрій можна перемкнути одним дотиком. Увімкнення режиму польоту вимикає підключення до мобільного Інтернету та основних стільникових мереж; шляхом подальшого вимкнення режиму польоту мета полягає в тому, щоб повторно встановити нове з’єднання, щоб подолати помилку SIM-карти не надано.

    Як зробити доменну піч в майнкрафт

  Щоб перевести Android у режим польоту:

 • Проведіть двома пальцями вниз від верхнього краю екрана.
 • На екрані швидких налаштувань натисніть Режим польоту.
 • Зачекайте зміни (лише кілька секунд).
 • Коли ви будете готові скасувати, просто повторіть кроки 1-2.
 • У цей момент потрібно встановити нове з’єднання з мобільною мережею. Якщо SIM-карта працює належним чином, повідомлення про помилку «SIM не надано MM2» більше не повинно з’являтися.

  3. Перезавантажте телефон

  Це може здатися малоймовірним, але просто вимкніть телефон, щоб подолати помилку SIM-карти, яка не надається. Виконайте звичайні дії, щоб перезавантажити телефон і зачекайте. Через кілька секунд ви побачите, що повідомлення про помилку більше не з’являється, а SIM-карту активовано.

  4. Правильно вставте SIM-карту

  Якщо проблема не в активації SIM-карти чи мережі, можливо, це просто невідповідна SIM-карта. Це може бути пов’язано з проблемами з формою самої SIM-карти або погано сконструйованим слотом для SIM-карти (чи кедді).

  Щоб перевірити, чи правильно встановлено SIM-картку, вимкніть телефон і знайдіть SIM-картку:

  • Якщо у вас старіший або дешевший телефон, знайдіть SIM-картку, відкривши задню панель. Можливо, вам знадобиться вийняти батарею, щоб отримати доступ до гнізда SIM-карти.
  • У флагманських телефонах або телефонах без знімних акумуляторів слот для SIM-карти зазвичай знаходиться збоку на телефоні. Зазвичай це кедді, на якому сидить SIM-карта, вам знадобиться невеликий інструмент для виймання SIM-карти, щоб відкрити його. Знайдіть маленький отвір збоку телефону та натисніть інструмент, щоб витягти SIM-карту.

  Переконайтеся, що вийняли SIM-карту, а не карту пам’яті microSD, оскільки вони часто використовують той самий слот.

  Витягти SIM-карту може бути складно. Можливо, вам доведеться скористатися пінцетом або витягти його знизу, якщо використовується знімний акумулятор. Витягнувши SIM-карту, продуйте її та, можливо, швидко витріть пил безворсовою тканиною.

  Замініть очищену SIM-карту, уважно розташувавши її відповідно до інструкцій. Зазвичай біля гнізда для SIM-карти є наклейка або гравіювання, що ілюструє правильну орієнтацію SIM-карти.

  Замініть SIM-карту в телефоні та знову увімкніть. Помилка «SIM не надано» більше не має з’являтися. Якщо так, спробуйте SIM-карту в іншому телефоні.

  5. Активуйте свою SIM-карту

  У більшості випадків SIM-карта буде автоматично активована протягом 24 годин після вставлення в новий телефон. Якщо цього не відбувається, зазвичай доступні три варіанти активації:

  • Телефонуйте на автоматичний номер.
  • Надіслати SMS.
  • Увійдіть на сторінку активації на сайті оператора.
    Як виправити помилку переміщення стовпця Excel

  Якщо ви перейшли на eSIM, можливо, ваша стара фізична SIM-карта все ще буде активована. Ви не можете мати дві SIM-карти, прив’язані до одного номера телефону, тому переконайтеся, що ви активували свою eSIM, щоб деактивувати стару SIM-карту.

  Усі ці варіанти швидкі й прості, але залежать від того, чи підтримує їх оператор. У більшості випадків ваша SIM-карта має бути активована, а помилка «SIM-карта не надана» вирішена.

  6. Зверніться до свого оператора зв’язку або постачальника послуг мережі

  Якщо SIM-карта не активується, настав час зателефонувати (з іншого пристрою!) оператору чи мережі. Поясніть їм повідомлення про помилку та дії, які ви вжили.

  Як зазначалося вище, може виникнути проблема з сервером активації, через яку ваша SIM-карта не зможе активуватися. Це спричинить повідомлення про помилку «SIM не надано».

  Ваш оператор зазвичай тримає вас на зв’язку, поки вони досліджують проблему. Якщо це проблема з сервером активації, може виникнути певна затримка в активації SIM-карти. З іншого боку, ви матимете причину помилки та можливу дату вирішення.

  7. Отримайте нову SIM-карту

  Усе ще немає радості? Настав час подати запит на нову SIM-карту, можливо навіть eSIM, якщо ваш телефон її підтримує. Для цього ви можете зателефонувати до своєї мережі, але ви, ймовірно, виявите, що швидше звернутися до місцевого телефонного салону. А ще краще – філія вашої мережі або франчайзинговий пункт.

  Вони зможуть запустити діагностику SIM-карти та, сподіваюся, вирішити помилку «SIM не надано MM2». Не хвилюйтеся, якщо вони повторять деякі кроки, які ви вже намагалися виконати, оскільки це частина процесу діагностики.

  Якщо це означає, що вам потрібна нова SIM-карта, це не повинно бути проблемою. Магазин матиме інструменти для керування обміном і пов’язування нової SIM-карти з вашим обліковим записом.

  Помилка «SIM не надано MM 2», виправлено!

  До цього моменту ви маєте зрозуміти, чому ваш телефон відображає повідомлення про помилку «SIM не надано MM2». Якщо жодна з цих речей не працює, тоді вам потрібно буде зв’язатися зі своїм оператором/провайдером мережі, щоб попросити заміну картки. Коли ви все впорядкуєте, ваша SIM-карта працюватиме без проблем.

  На жаль, нові помилки SIM-карти з’являються весь час, але не займе багато часу, щоб Інтернет об’єднався й почав надавати домашні рішення. Якщо у вас виникли проблеми з SIM-картою, завжди варто швидко пошукати в Інтернеті, щоб дізнатися, чи хтось знайшов рішення чи обхідний шлях.