Як виправити помилки підключення сервера Among Us

Among Us можна грати онлайн або через локальну мережу. Само собою зрозуміло, що в гру часто грають онлайн, а не через локальну мережу. Among Us дозволяє користувачам створювати загальнодоступні ігри та приєднуватися до них, і всі ці ігри розміщуються на власних серверах компанії.

серед нас

Підключення до сервера «Серед нас».

Among Us має сервери в різних регіонах. Коли ви граєте в гру, вона автоматично вибирає найближчий сервер. Усі ігри, які ви побачите, розміщені на серверах у вибраному регіоні. В ідеалі не повинно бути затримок, а підключення до сервера повинно бути легким. Якщо ви намагаєтеся приєднатися до гри Among Us, але гра продовжує відключатися через проблеми з підключенням до сервера, спробуйте виконати наведені нижче виправлення.

  Як заблокувати Red Shell на вашому ПК або Mac

1. Змініть розташування сервера

Серед нас не завжди вибирає найближчий сервер. Іноді ви можете вибрати інший регіон, і це може вирішити проблему.

Запуск серед нас.
Виберіть Онлайн.
У нижньому правому куті натисніть значок регіону.
Виберіть інший регіон.
Спробуйте підключитися до гри.

2. Оновлення серед нас

Among Us блокує користувачів із гри, якщо вони не використовують останню версію гри. Деякі гравці використовують альтернативні варіанти, щоб грати в старіші версії гри. Якщо це так, вам потрібно оновити гру. Незалежно від того, на якій платформі ви граєте, ви повинні грати в останню доступну версію, інакше ви зіткнетеся з різними проблемами.

  35+ комбінацій клавіш Mac для редагування тексту для прискорення введення тексту

3. Перевірте підключення до мережі

Онлайн-ігри, незалежно від того, у які ви граєте, вимагають стабільного інтернет-з’єднання з низьким рівнем пінгу. Перевірте своє з’єднання, щоб побачити, як воно працює.

Відкрийте браузер на робочому столі.
Відвідати Speedtest.net.
Натисніть Go.
Перевірте пінг і швидкість інтернету.
Ваш ping має бути двозначним і не більше 100.

4. Вимкніть VPN

Якщо ви використовуєте VPN на робочому столі, це може заважати з’єднанню. У VPN можуть виникнути проблеми з підключенням або Among Us може блокувати його. Вимкніть VPN і спробуйте підключитися до гри.

5. Перезавантажте пристрій

Це рішення найчастіше працює на мобільних пристроях, але якщо ви граєте на комп’ютері, його варто спробувати. Перезавантажте телефон, планшет або настільний комп’ютер, а потім запустіть гру.

  Як перевірити швидкість вашої мережі Інтернет в Ubuntu

Висновок

Among Us став мішенню багатьох хакерських та чіт-програм. Компанія, яка стоїть за грою, працює над тим, щоб виправити це, щоб усі могли грати в чесну гру. При цьому він додав багато обмежень і перевірок. Якщо ви використовуєте програму, яка може вважатися чіт-програмою, вимкніть її, і ви зможете грати в гру без проблем.