Як виправити код помилки DirectTV 775

Революція різання кабелю пройшла не так добре, як планувалося. Зараз існує кілька популярних потокових онлайн-сервісів, кожна з яких має власний ексклюзивний каталог назв, для використання яких потрібно індивідуальне членство. Для багатьох користувачів кабельна підписка пропонує більше вмісту за менші витрати.

directv

DirectTV

DirecTV є дочірньою компанією At&T і є популярним провайдером кабельного телебачення, який пропонує широкий спектр каналів і варіантів потокового передавання. Він працює через телеприставку і вимагає підписки для використання. Підписки недешеві: найменша ціна 65 доларів, а найбільша — 85 доларів, але вона дає вам доступ до вмісту, якого ви не отримаєте за допомогою онлайн-інструментів для потокового передавання.

  Як керувати та видаляти контакти на вашому iPhone або iPad

Виправити код помилки DirectTV 775

DirecTV працює через приймач. Приставка повинна бути налаштована для роботи з вашим телевізором, і часто потрібен професіонал, щоб налаштувати її під час першого підключення.

Приймач не застрахований від проблем, і час від часу ви можете побачити код помилки DirecTV 775. Цей код зазвичай супроводжується замороженим зображенням або розірваним або піксельним зображенням/відтворенням. Помилка, по суті, є результатом перешкод сигналу, що надходить від кабелю. Ось як це можна виправити.

Перевірте обладнання

Переконайтеся, що кабелі, що йдуть до вашої коробки/приймача, не ослаблені. Підтягніть, що можете. Вимкніть блок живлення, а потім перевірте його, щоб переконатися, що все надійно. Зробіть те ж саме для проводів, які йдуть від приймача до телевізора. Також перевірте телевізор на наявність ослаблених кабелів.

  7 найкращих інструментів для моніторингу бездротових мереж

Перевірте блок SWM. Він повинен горіти зеленим світлом. Індикатор не горить, це означає, що на пристрій не подається живлення. Від’єднайте його та під’єднайте до іншого джерела живлення. Якщо індикатор не світиться, пристрій може бути пошкоджено. Зверніться до служби підтримки клієнтів для заміни.

Примітка. Перед тим, як від’єднати, від’єднати та знову під’єднати будь-які кабелі, сфотографуйте задню частину коробки, щоб ви могли знову посилатися на неї, коли все під’єднаєте.

Зверніться до служби підтримки клієнтів

Хоча це рідко, у кабельних послугах можуть виникнути відключення. Зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів і запитайте, чи є проблеми з мережею. Якщо є, вам доведеться почекати, поки це буде вирішено.

  Помилка синього екрану під час встановлення драйверів NVIDIA? (ВИПРАВЛЕНО)

Якщо проблем зі службою немає, повідомте їм, що ви бачите помилку 775, і вони вирішать її за вас. Якщо ви використовуєте VPN для DirecTV, переконайтеся, що служба VPN працює.

Висновок

Код помилки DirecTV 775 є поширеною помилкою, яку можуть побачити користувачі. Якщо ваше обладнання працює належним чином, і воно не було пошкоджено, цю проблему найкраще вирішити за допомогою DirecTV. Якщо ваше обладнання пошкоджено, вам потрібно буде замінити його та переконатися, що ви краще з ним поводитеся в майбутньому.