Як видалити Chrome OS Flex та перевстановити Windows

Нещодавно ми написали підручник про те, як встановити Chrome OS Flex на ПК з Windows, і більшості користувачів сподобався полегшений профіль Chrome OS. Однак деякі користувачі почали стикатися з такими проблемами, як несумісність Wi-Fi, проблеми з трекпадом, відключення Bluetooth, проблеми зі звуком тощо в Chrome OS Flex. Не кажучи вже про те, що деяким не було програм Windows на Chrome OS Flex, хоча ви можете запускати легкі програми Windows на Chrome OS. Тим не менш, якщо вас не вразила Chrome OS Flex, ось простий посібник щодо того, як видалити Chrome OS Flex і перевстановити Windows 10 або 11. Тому давайте продовжимо і дізнаємося, як видалити Chrome OS Flex.

Видалити Chrome OS Flex та перевстановити Windows (2022)

1. По-перше, вам потрібно створити завантажувальний USB-накопичувач для Windows 10 або 11. Ви можете дотримуватись наших докладних посібників щодо створення завантажувального пристрою Windows 10 або створення завантажувального USB-накопичувача Windows 11. Для цього кроку вам знадобиться окремий ПК з Windows.

  Як відкрити порт у брандмауері Windows?

2. Після цього підключіть завантажувальний USB до комп’ютера Chrome OS Flex і вимкніть комп’ютер. Далі увімкніть комп’ютер і негайно почніть натискати клавішу завантаження. Ви можете знайти ключ завантаження для ноутбука або материнської плати в таблиці нижче. Це відкриє сторінку вибору завантажувального пристрою.

3. Тут виберіть USB-накопичувач, на якому ви прошили Windows 10 або 11. Потім натисніть Enter.

4. Тепер з’явиться інсталятор Windows. Для Windows 10 і 11 кроки ідентичні, тому не хвилюйтеся. Тут натисніть «Встановити зараз».

5. Після цього натисніть «У мене немає ключа продукту» на наступній сторінці.

6. Далі клацніть «Власний: установка лише Windows (розширений)».

  Zoom дозволяє веб-сайтам почати знімати вас без вашої згоди, навіть у Windows

7. Якщо розділів декілька, виберіть кожен розділ і натисніть «Видалити». Зробіть це для всіх розділів. Цей крок видалить Chrome OS Flex з вашого комп’ютера. Тепер, коли залишився лише один розділ, виберіть його та натисніть «Новий». Це створить додаткові розділи, необхідні для запуску Windows.

8. Нарешті, натисніть «Далі», і Windows 10/11 почне встановлюватися на вашому ПК.

9. Після встановлення комп’ютер перезавантажиться та завантажиться на екрані налаштування. Тепер ви можете ввійти у свій обліковий запис Microsoft або дотримуйтесь нашого посібника та створіть локальний обліковий запис у Windows 11.

10. Після завершення процесу налаштування ви повернетеся до Windows. У моєму випадку я видалив Chrome OS Flex і перевстановив Windows 11. Я пропоную деблокувати Windows 11, щоб принаймні мати зручний досвід використання на вашому бюджетному комп’ютері.

  Як переключитися на міні-програвач Groove в Windows 10

Видаліть Chrome OS Flex зі свого ПК

Таким чином, ви можете видалити Chrome OS Flex зі свого ПК та повторно інсталювати Windows 10 або 11, залежно від ваших уподобань. Якщо у вас бюджетний ПК, я пропоную встановити Tiny10, яка є полегшеною версією Windows 10. У всякому разі, це все для цього посібника. Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемами під час видалення Chrome OS Flex зі свого ноутбука, повідомте нас у розділі коментарів нижче. Ми постараємося вам допомогти.