Топ-7 керованих надійних API електронної пошти для малого та великого бізнесу

Categories:

Електронна пошта все ще поширена та є невід’ємною частиною вашого бізнесу та онлайн-життя.

Незалежно від того, що говорять люди і скільки нових комунікацій з’являється, електронна пошта продовжує залишатися основним способом спілкування, особливо в діловому світі.

Майже кожен має електронну пошту, але у них може не бути звичайної програми для чату. Він об’єднує нас і зв’язується з людьми по всьому світу одним клацанням миші.

Згідно з Statistaу 2020 році щодня у всьому світі обмінювалося близько 306 мільярдів, і очікується, що до 2025 року ця цифра досягне 376 мільярдів.

Це чітко показує, що електронна пошта нікуди не подінеться найближчим часом, і причини чітко виправдовують її існування (про що ми розглянемо в наступному розділі).

Чому компаніям потрібно надсилати електронні листи?

Електронні листи змінили діловий світ, усунувши бар’єри спілкування між клієнтами. Як наслідок, вони можуть легко ділитися інформацією із зацікавленими сторонами та клієнтами, ефективно та миттєво, незалежно від свого розташування на глобальній карті.

Від малого та середнього бізнесу до підприємств усі використовують електронну пошту, навіть якщо вони включають інші канали, такі як програми обміну повідомленнями, чати, Slack тощо.

Стало поняттям, що кожен бізнес повинен використовувати адресу електронної пошти. Отже, коли хтось хоче зв’язатися з компанією, він спочатку віддає перевагу спілкуванню з нею електронною поштою.

Це поширений спосіб спілкування і, мабуть, найпростіший. Ось чому кожен бізнес, наприклад електронна комерція, SaaS, форуми, охорона здоров’я тощо, використовує дійсну активну адресу електронної пошти для безперебійного ділового спілкування.

  • Електронні листи виглядають професійно, і вони чудово починають розмову
  • Вони економічно вигідні. Навіть якщо ви використовуєте ділову електронну пошту, понесені витрати є відносно нижчими, ніж плата за дзвінки, особливо для міжнародних дзвінків
  • Він працює миттєво, якщо обидві сторони мають стабільне підключення до Інтернету
  • Електронні листи можуть бути ефективним способом просування нових продуктів/послуг, інформаційних бюлетенів, надсилання сповіщень, коли план підписки користувача скоро закінчиться, і багато іншого

Якщо говорити про ділову електронну пошту, то існує два її типи – маркетингові та транзакційні.

Транзакційні електронні листи зазвичай містять дані, які хоче одержувач, і зазвичай це автоматичні сповіщення. Ці трансакційні електронні листи надсилаються одержувачу у відповідь на такі дії, як реєстрація користувачів, квитанції про покупку, електронні листи з подякою чи вітання, зміна пароля, сповіщення тощо.

Надсилання транзакційних електронних листів можливе за допомогою вашого сервера через протокол SMTP (Simple Mail Transfer Protocol).

Однак не все так просто.

Вам доведеться багато працювати з форматуванням електронних листів, дотримуючись набору правил доставки електронної пошти, в іншому випадку ваш електронний лист може потрапити в папку спаму користувача.

Цю проблему можна вирішити за допомогою API електронної пошти.

Він виконує всю важку роботу, керуючи проблемами форматування електронної пошти та відповідністю доставки. Ось чому має сенс використовувати кероване рішення API електронної пошти порівняно з рішенням, розміщеним на власному хості, щоб досягти кращої доставки та надійності.

Крім того, є багато доступних варіантів API електронної пошти, навіть від шановних постачальників, що може вас заплутати.

Не хвилюйтеся; ми вибрали деякі з найпопулярніших API електронної пошти, які є надійними та можуть добре підійти для вашого бізнесу.

SMTP

SMTP це надійна служба ретрансляції та доставки електронної пошти, яка дозволяє користувачам відстежувати великі обсяги електронних листів і надсилати їх. Він підтримує бездоганну репутацію на ринку, підтримуючи високі показники доставки та фільтруючи спам-електронні листи. SMTP також пропонує надшвидку доставку, гарантуючи відсутність затримок і оптимізуючи надсилання відповідно до протоколів і тестів ISP.

  Виправлення проблеми DayZ Не вдається знайти запущений екземпляр Steam

Надійні служби ретрансляції електронної пошти пропонують Transactional Email і Email API.

Транзакційні електронні листи – це потужне доповнення, яке дозволяє користувачам отримувати електронні листи з підтвердженням оплати або покупки, електронні листи про створення облікового запису та сповіщення платформи. Він автоматично надсилає електронні листи користувачеві, такі як підтвердження, попередження, сповіщення або підтвердження.

API електронної пошти SMTP дещо відрізняється, оскільки забезпечує надійну інфраструктуру ретрансляції електронної пошти. Це надійний і RESTful API, який легко інтегрувати та гнучкий із налаштуваннями ретрансляції. Він пропонує людську підтримку, чітку документацію та гнучкість створення.

Ціна SMTP починається від 25 доларів США на місяць, пропонує 50 000 електронних листів, API ретрансляції електронної пошти, спільну IP-адресу, захист репутації, детальну звітність і цілодобову підтримку. Ціна зростатиме разом із кількістю електронних листів на місяць.

Mailmodo

Mailmodo є одним із найкращих, які ви можете отримати для надсилання трансакційних електронних листів для розвитку вашого бізнесу.

Ви можете охопити всі причини за допомогою електронних листів, які стосуються реєстрації, відновлення кошика, скидання пароля, сповіщень облікового запису та квитанцій про покупку.

Крім того, вам не доведеться кодувати свій вихід з цього. Натомість скористайтеся готовими шаблонами (AMP+HTML) і інструментом перетягування, щоб надати своїм електронним листам індивідуальності.

Крім того, автоматизація полегшує вам надсилання відповідних електронних листів на основі певних тригерів.

Вишенькою на торті є інтеграція Mailmodo, яка дозволяє використовувати наявні інструменти маркування.

Крім того, ви можете переглядати розділ аналітики, щоб щоразу покращувати свою електронну кампанію.

Нарешті, ви можете спробувати це за допомогою щедрого безкоштовного рівня Mailmodo, щоб надсилати 10 тисяч електронних листів на місяць і масштабувати за потреби.

SendGrid

Зміцніть довіру клієнтів і вдосконаліть свою комунікаційну стратегію за допомогою надійного API електронної пошти SendGrid. Завдяки чудовій стратегічній і технічній підтримці ви можете створити рішення електронної пошти та контролювати його.

SendGrid використовує спеціально створений MTA для доставки мільярдів електронних листів на місяць для різних брендів, таких як Uber. Отже, ви можете покластися на їхню хмарну, глобально розподілену архітектуру. SendGrid пропонує певні функції, як-от безпечне керування обліковим записом, швидке усунення несправностей та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, щоб заощадити ваш час під час аналізу даних.

Цю платформу розробники створили для розробників, і ви можете інтегрувати їхні API SMTP і RESTful, щоб забезпечити швидку доставку електронної пошти за лічені хвилини. Багато бібліотек підтримують вашу інтерактивну документацію разом із такими мовами програмування, як Java, C#, Python, PHP, Go, Node.js, Ruby та Curl.

Отримайте оптимальну доставку електронної пошти за допомогою рекомендацій і спрощених інструментів, які допоможуть вам створювати ефективні програми. Ви отримуєте спеціальний DKIM, виділені IP-адреси, цикли зворотного зв’язку та записи SPF. Їхні експерти з доставки ESPC, EEC, M3AAWG і DMA пропонують консультації, коли вам потрібна підтримка.

SendGrid навіть співпрацює з провідними постачальниками поштових скриньок, такими як Microsoft, Verizon Media і Gmail. Це дає змогу розробникам, бізнес-лідерам і маркетологам ефективно співпрацювати. Ви можете легко налаштувати параметри свого облікового запису, створювати шаблони, надсилати їх програмним шляхом, вирішувати проблеми з доставкою, швидко їх діагностувати та перевіряти продуктивність для ваших товаришів по команді.

SendGrid серйозно ставиться до безпеки, тому вони пропонують багато активних заходів для захисту вашого облікового запису та збереження репутації вашого бренду. Ви можете контролювати доступ до свого облікового запису за допомогою ключів API, керування IP-доступом, 2FA та дозволів Teammate.

Крім того, захистіть свої дані за допомогою примусового та оппортуністичного шифрування TLS і веб-перехоплювачів подій, а також відповідності нормам GDPR і SOC 2 Type II. Тут у вас є можливість безкоштовно підписатися, щоб насолоджуватися надсиланням 100 електронних листів на день.

  Витягніть HD-фотографії з відео на вашому iPhone

Еластична електронна пошта

Завдяки надшвидкісній інфраструктурі, щомісяця надсилайте понад 100 мільйонів електронних листів за допомогою найнадійнішої та економічно ефективної системи доставки, Еластична електронна пошта.

Легко інтегруйте інструменти у свій веб-сайт/програму за допомогою їх API або отримайте ключ API, створивши обліковий запис і миттєво налаштуйте його за допомогою стандартної конфігурації SMTP. Далі ви матимете доступ до надсилання маркетингових і транзакційних електронних листів зі свого веб-сайту чи програми.

Контролюйте всі свої інтеграції та захищайте процеси надсилання електронної пошти за допомогою опції кількох ключів API або певних рівнів доступу. Отримуйте миттєві сповіщення про відмову, помилки, кліки, відкриття та багато іншого, що візуально представлено, щоб приймати розумні бізнес-рішення та максимізувати ROI електронної пошти. Ви отримуєте веб-перехоплювачі та численні варіанти плагінів та інтеграцій для розширення своїх функцій.

Їх ціна починається від 0,10 доларів США за 1000 електронних листів плюс 0,40 доларів США на день, якщо ви перевищуєте ліміт для таких функцій, як доступ HTTP і SMTP, редактор цільової сторінки, SMS API тощо.

Поштова рушниця

Легко надсилайте масові або транзакційні електронні листи за допомогою гнучкого ретранслятора SMTP і HTTP API Поштова рушниця. Швидко налаштуйте інтеграцію електронної пошти, заплануйте її, виконайте A/B-тестування та відстежуйте надіслані електронні листи через цей API електронної пошти.

Вони створили масштабовану інфраструктуру для надсилання будь-якої кількості електронних листів від 10 до 10 мільйонів. Ви можете створити своє рішення електронної пошти, використовуючи такі популярні мови, як Ruby, Java, PHP, C#, Python тощо.

Завдяки розширеній аналітиці ви можете відстежувати ефективність своїх електронних листів, наприклад показники взаємодії, як-от кліки, відкриття тощо. Ви також можете визначити сприятливий час для надсилання електронних листів, використовуючи погодинні дані, і детальніше досліджувати ефективність постачальника поштової скриньки, місцезнаходження та пристрою .

Якщо ваш електронний лист не доставляється, ви можете легко діагностувати проблему за допомогою їхніх докладних журналів. Отримайте кращу доставку електронних листів, надсилаючи їх із власного домену за допомогою налаштування DKIM, DMARC і SPF. Ви також можете захистити свою електронну пошту від зловмисників за допомогою ізольованих доменів надсилання та виділених IP-адрес.

Завдяки потужним функціям маршрутизації та розбору електронної пошти обробка вхідних повідомлень не складе труднощів. Ви можете отримувати електронні листи, які повністю конвертуються та аналізуються у UTF-8, і перетворювати складні дані MIME вхідних електронних листів у звичайний JSON.

Їхній план Pay-As-You-Grow включає 5000 безкоштовних електронних листів на місяць протягом 3 місяців, а потім ви можете вибрати, який план вам підходить.

Поштовий штемпель

Шукаєте рішення API електронної пошти, на яке можна повністю покластися?

Перейти до Поштовий штемпель.

Почніть надсилати електронні листи за допомогою цього API електронної пошти за кілька хвилин. Вони пропонують надійний список клієнтських бібліотек на різних мовах програмування, таких як Java, Python, PHP тощо, які допомагають інтегруватися з їхнім API.

Ви можете скористатися їх надійною та безпечною службою SMTP, щоб розблокувати блискучу та оперативну доставку електронної пошти Postmark для простіших програм. Ви можете організувати всі свої транзакційні електронні листи за логічними групами, також відомими як сервери, що представляють інше середовище або програму. Таким чином ви отримуєте повністю цілеспрямовані звіти, організовані дозволи користувачів і обмежені ключі API.

Записи DNS можна легко додавати за допомогою Postmark, який допоможе вам налаштувати ці записи та захистити репутацію вашого домену, одночасно забезпечуючи кращу доставку електронної пошти. Крім того, ви можете інтегрувати підтримку DMRC, SPF і DKIM.

Розкрийте весь потенціал своїх електронних листів, керованих програмами, за допомогою чіткої, зручної для розробників документації. Ви також можете використовувати API Explorer, щоб перевірити виклики API та перевірити відповіді з даними в реальному часі. Ви можете використовувати веб-хуки, щоб надсилати сповіщення, коли електронний лист доставлено, відхилено, відкрито чи натиснуто.

  Як визначити, чи дві клітинки в Excel містять однакове значення

Легко створюйте та керуйте шаблонами електронної пошти за допомогою Postmark, а також дає змогу керувати доменами, серверами, шаблонами, підписами відправників і отримувати статистику. Крім усього цього, вони допомагають у плавній міграції на Postmark від інших постачальників.

Їх ціна починається від 10 доларів США за 10 000 електронних листів на місяць з додатковими 1,25 доларів США за 1000 електронних листів, якщо ви перевищите ліміт.

Amazon SES

Високомасштабна служба вхідної та вихідної електронної пошти в хмарі, Amazon SES (Simple Email Service) є гнучким, масштабованим і економічно ефективним і дозволяє розробникам надсилати електронні листи з будь-якої програми.

Параметри автентифікації пошти та надійне розгортання IP допомагають покращити доставку, одночасно захищаючи репутацію відправника та надсилаючи аналітичні дані для вимірювання впливу кожного електронного листа. Швидко налаштуйте цей API електронної пошти для різних випадків використання, як-от транзакційні та маркетингові електронні листи чи масові комунікації. Ви можете інтегрувати його за допомогою API, SMTP або консолі Amazon SES.

Amazon SES дозволяє отримувати електронну пошту, щоб ви залишалися на зв’язку зі своїми клієнтами. Їхні відносини з такими експертами, як M3AAWG, дозволяють покращити доставку електронної пошти, використовуючи найкращі практики галузі. Ви також можете використовувати свою інформаційну панель репутації, щоб переглянути відгуки щодо захисту від спаму та показники продуктивності, щоб максимально підвищити ефективність.

Відстежуйте відкриття електронної пошти, кліки, доставку електронної пошти, цикли зворотного зв’язку та відмову, щоб визначити ефективність охоплення електронною поштою. Крім DKIM і SPF, підтримка VPC забезпечує безпеку надсилання електронної пошти з будь-якої програми. Amazon SES доступний із відповідністю в регіоні (C5, IRAP), глобальними сертифікатами (ISO, Fed-Ramp і GDPR) і відповідністю HIPAA.

Чи знаєте ви, що також можете використовувати AWS SES для маркетингових електронних листів, щоб знизити витрати на маркетинг електронною поштою?

Бонусні бали: як вибрати API електронної пошти?

Читаючи про всі вищезазначені API електронної пошти, ви побачите, що їхні основні функції досить схожі. У такому випадку ви можете зупинитися на двох або трьох продуктах, які можуть вам сподобатися.

Щоб звузити його, подивіться на деякі моменти, які можуть допомогти вам отримати той API електронної пошти, якого ви насправді бажаєте.

  • Доставляемість: переконайтеся, що обраний вами постачальник пропонує чудовий час безвідмовної роботи API (99,99% і більше — найкраще) разом із високою продуктивністю. Ви також повинні перевірити їхню практику доставки, як-от відповідність вимогам, щоб переконатися, що ваші електронні листи не потрапляють у папки зі спамом.
  • Швидкість: перевірте, наскільки швидко їх API надсилає й отримує повідомлення. Чим більше часу знадобиться, тим меншою буде швидкість.
  • Зручність використання: API електронної пошти має бути простим у використанні як початківцями, так і досвідченими користувачами.
  • Ціна: виберіть API електронної пошти на основі свого бюджету. Якщо ви представляєте більший бізнес або підприємство, ви можете використовувати SendGrid. Але якщо ви новачок або маєте великий бюджет, ви можете обрати економічні рішення, такі як Amazon SES.

Висновок

Електронна пошта 📧 залишатиметься надовго, якщо не назавжди. Це допоможе вам налагодити професійне ділове спілкування з вашими клієнтами та замовниками, а також дозволить вам рекламувати свої продукти та послуги.

І коли електронні листи є такою важливою частиною вашого бізнесу, вибір ефективного API електронної пошти є обов’язковим. Тому вибирайте будь-який із наведених вище API електронної пошти, який може запропонувати вищу доставку, швидкість і простоту використання.

Далі ознайомтеся з найкращими API перевірки електронної пошти.