– Статистика Instagram від А до Я –

Think Analytics but for Instagram, by Instagram and of Instagram. And there you have Instagram Insights!

Нещодавно Google виявив, що 15% покупців у США використовують Instagram як основну пошукову систему для покупок. У поєднанні зі статистичними даними про те, що Instagram є платформою №1 для взаємодії з брендами, це показує, що Instagram має лідерство.

Instagram також дав поштовх маркетингу впливових людей і сприяв безпрецедентному зростанню малого бізнесу. Отже, незалежно від того, чи є ви бізнесменом чи впливовим/творцем, вам потрібно знати всі тонкощі Instagram Insights. Отже, що це насправді?

Що таке Instagram Insights?

Instagram Insights — це набір метричних інструментів, які пропонує Instagram, щоб допомогти користувачам відстежувати ефективність свого облікового запису та розуміти свою аудиторію.

Instagram Insights доступний лише для користувачів, які мають загальнодоступний профіль – авторський або бізнес-акаунт. Якщо у вас є приватний обліковий запис, ви можете переключитися на публічний обліковий запис, щоб переглянути свою аналітику.

Ви можете використовувати Instagram Insights, щоб відстежувати ефективність окремих дописів і роликів і бачити, коли ваша аудиторія найбільш активна або який тип вмісту, здається, їй добре підходить. Наразі ця функція доступна лише в мобільному додатку Instagram.

Як відкрити Instagram Insights?

Як ми щойно згадували, Instagram Insights доступний лише для власників публічних облікових записів. Ось де знайти Instagram Insights у вашому мобільному додатку:

 • Відкрийте свій профіль і натисніть «Професійна інформаційна панель».
 • Ви також можете торкнутися трьох паралельних ліній у верхньому кутку свого профілю та вибрати «Отримати статистику».
 • Або ви також можете вибрати певну публікацію та натиснути «Переглянути статистику» цієї конкретної публікації

Instagram Insights у вашому обліковому записі буде доступним за останні 90 днів. Ви зможете переглядати статистику лише за той час, коли ви використовували профіль творця/бізнесу.

Основні функції Instagram Insights

Які статистичні дані можна переглянути у своєму мобільному додатку? Подивіться на всі доступні функції:

Останні моменти

Ви можете переглянути, які дописи, історії чи ролики працюють для вашої аудиторії, у розділі «Останні моменти». Простіше кажучи, якщо кількість ваших публікацій суттєво зросла, це місце, щоб побачити останні моменти.

Він покаже вам, чи є у вас високоефективні публікації, які, здається, привертають більше залучення, і скільки протягом встановленого вами періоду часу, 30 чи 90 днів.

Огляд

Якщо ви хочете мати цілісне уявлення про ефективність свого облікового запису, ви можете зробити це в Огляді. Ви можете порівняти дані за 90 днів.

Огляд покаже збільшення або зменшення цих трьох цінних показників:

 • Рахунки досягнуті
 • Облікові записи залучені
 • Всього підписників

Ви також можете торкнутися кожного з цих показників і отримати загальне уявлення про те, звідки ваша аудиторія (місто, країна), її вік і гендерну демографію.

Огляд також дає вам доступ до розділу підписників і тих, хто не підписався. Ви також можете переглянути барабани, публікації та історії, які є найефективнішими за збереженням, поширенням, відповідями, лайками та коментарями кожного з них.

Вміст, яким ви поділилися

Якщо ви хочете поглянути на показники для кожної вашої публікації, історії чи ролика, ви можете зробити це під кожною публікацією.

Перегляньте кількість поширених, збережених, коментарів і оцінок “подобається”, які ви отримали. Крім того, отримайте доступ до загальної кількості облікових записів, які охоплює ваша публікація. А також отримайте розрив підписників і тих, хто не підписався.

Оголошення

Якщо ви використовуєте платну рекламу у своєму Instagram, ви також можете відстежувати її ефективність для кожної публікації, яку ви посилили.

Як використовувати показники Instagram Insights для зростання?

Розвинути свою аудиторію в Instagram легко, якщо ви знаєте правильні показники, де їх знайти та як ними користуватися:

#1. Проаналізуйте охоплення

Ви можете виміряти охоплення свого облікового запису Instagram або окремих публікацій у розділі Охоплені облікові записи. У розділі «Огляд» ви можете оцінити охоплення за трьома різними категоріями:

 • Охоплена аудиторія
 • Охоплення вмісту
 • Профільна діяльність

Охоплена аудиторія розраховується на основі унікальних облікових записів, які бачили ваші публікації. Ви отримаєте уявлення про їхній вік і місцезнаходження, стать. Ви також побачите кількість користувачів, які не підписалися, і взаємодіють із вашим обліковим записом.

Охоплення вмісту також покаже вам загальну кількість показів охоплення, публікацій, історій і відео. Ви також побачите найефективніші публікації в кожній категорії.

Діяльність у профілі спрямована на визначення дій людей, коли вони бачать вашу публікацію. Ви побачите кількість відвідувань профілю, натискань веб-сайтів, натискань адрес компанії, натискань кнопок виклику, натискань кнопок електронної пошти та натискань текстових кнопок, якщо це можливо.

#2. Вимірювання кліків на веб-сайті

Якщо ви хочете дізнатися, скільки людей клацнули на вашому веб-сайті, перейдіть на професійну інформаційну панель для Instagram Insights. Виконайте такі дії: Огляд > Охоплені облікові записи > Активність профілю.

Прокрутіть сторінку Reach донизу, щоб знайти активність профілю. Цей розділ також надасть вам доступ до інших зовнішніх даних, таких як натискання текстових кнопок і натискання адреси компанії.

#3. Відстежуйте нових підписників

Перейдіть до огляду професійної інформаційної панелі та подивіться на загальну кількість підписників, щоб відстежити зростання кількості підписників. На візуальному графіку ви зможете побачити загальне зростання, кількість підписок і відписок за певний період часу.

Ви також матимете доступ до найпопулярніших місць — міст і країн — ваших підписників. Крім того, перегляньте віковий діапазон своїх підписників. І проаналізуйте стать, щоб зрозуміти, яка вікова група є вашою цільовою аудиторією.

Однак найважливіший показник знаходиться в кінці. Більше нижче!

#4. Змінити час/день публікації

Коли мова заходить про загальну кількість підписників у розділі «Огляд», його найважливіша інформація в Instagram — це час найбільшої активності. Ви можете використовувати це, щоб відстежувати, які години дня вам найкраще підходять.

Або, у які дні ваша цільова аудиторія найбільше взаємодіє з вашою аудиторією.

На основі ваших даних створіть стратегію публікації, щоб залучити аудиторію, коли вона найбільш активна. Це допоможе вам планувати публікації лише тоді, коли ви знаєте, що ваша аудиторія онлайн; а не в будь-який час доби.

#5. Перевірте взаємодію вмісту

Взаємодії вмісту стосуються лайків, коментарів, збереження та поширення. Щоб отримати огляд ефективності всього облікового запису, виберіть «Огляд» > «Залучені облікові записи» > «Взаємодія вмісту».

Подивіться на місцезнаходження, вік і стать вашої зацікавленої аудиторії. А також розподіл підписників і тих, хто не підписався, і кількість взаємодій, які отримує кожна категорія вашої публікації.

Він також покаже вам ваші найпопулярніші ролики та публікації, відсортовані за оцінками “подобається”, і історії, відсортовані за відповідями.

#6. Доступ до найкращих місць

Ви можете поглянути на розташування вашої аудиторії трьома способами залежно від трьох категорій:

 • Облікові записи охоплені
 • Облікові записи залучені
 • Загальна кількість підписників

Кожна з цих сторінок показує найпопулярніші міста та країни, з яких походить ваша аудиторія. Для охоплених облікових записів це унікальні облікові записи, з якими ви звертаєтеся вперше.

Тоді як для задіяних облікових записів ви дивитесь на аудиторію, яка взаємодіяла з вашою аудиторією. Що стосується загальної кількості підписників, ви отримуєте уявлення про нових підписників і про те, до яких міст/країн вони належать.

Ви також можете відстежувати цей показник для окремих публікацій і бачити, яка публікація працює для якої аудиторії.

#7. Переглянути статистику історії

Що стосується історій, ви також можете переглядати статистику для кожної історії на додачу до огляду аналітики під обліковим записом, залученим обліковим записом.

Клацніть історію та перейдіть на вкладку Статистика. Ви можете переглянути огляд охоплених облікових записів, задіяних облікових записів і активності профілю для кожної історії.

Ви також можете перевірити ексклюзивний показник — навігацію — для своїх історій. Це дасть вам знати, скільки облікових записів перейшли до наступної історії, вийшли з ваших історій або повернулися назад.

#8. Подивіться, чи з’явилася ваша публікація на сторінці огляду

Чи знаєте ви, що ви також можете відстежувати, як охоплена аудиторія натрапила на вашу публікацію? Хоча наразі доступно лише для публікацій, ви можете побачити, скільки облікових записів знайшли вашу публікацію на своїй домашній сторінці.

Ви також можете побачити, скільки людей знайшли його на їхній сторінці дослідження. Це хороший спосіб дізнатися, чи ваш допис було підібрано сторінкою огляду Instagram.

Крім того, цей показник також показує вам, скільки облікових записів знайшли цю публікацію, коли вони відвідали ваш профіль.

#9. Експериментуйте з дописами, роликами та історіями

Ви можете експериментувати з новими форматами та новим вмістом і використовувати Instagram Insights, щоб побачити, що найбільше охоплює або залучає ваших підписників. Експерименти також є хорошим способом побачити, що вибрано на сторінці огляду Instagram, щоб ви могли створювати схожий вміст.

Різні типи публікацій викличуть різну реакцію. Деякі отримають нових підписників, інші отримають мільйони лайків, а треті отримають більше збережень і поширення.

Хоча Instagram Insights є хорошим місцем для початку з даних і аналітики, цього недостатньо в сучасному швидкоплинному світі соціальних мереж. Вам потрібні професійні інструменти, щоб випередити гру:

#1. замкова щілина

Ви все ще виконуєте ручне аналітичне відстеження для Instagram? Keyhole має бути саме тим, що ви шукаєте, завдяки автоматизованому збору даних, розширеному відстеженню хештегів і аналізу конкурентів.

За допомогою безкоштовної пробної версії Keyhole дає змогу підтвердити рентабельність інвестицій ваших кампаній і порівняти показники впливових осіб, щоб знати, кого найняти наступним. Отримайте доступ до показників залученості впливових осіб і вдосконалюйте свої кампанії за допомогою корекції курсу в режимі реального часу.

Перейдіть до кращих стратегій, відстежуйте важливі розмови за допомогою відстеження хештегів і розблокуйте аналітику історій, роликів і публікацій на одній інформаційній панелі. Крім того, створюйте готові для клієнта аналітичні звіти, якими можна ділитися у форматі PDF або на інформаційній панелі.

Найкращі функції Keyhole включають його зручний інтерфейс і цільову програму, яка дозволяє отримати доступ до даних, які ви ніколи не отримаєте, якщо робите це вручну. Розкрийте секрети успіху кампанії в Instagram і отримайте приховані дані!

#2. Іконосік

Розуміння аналітики нелегка робота; iconosquare це розуміє: він робить це за вас. Маючи понад 20 000 щасливих користувачів, iconosquare пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб допомогти вам розпочати свою подорож, керовану даними.

Розвивайте присутність свого бренду, розуміючи, наскільки цікавим є ваш вміст. Зрозумійте демографічні показники спільноти для зростання та експортуйте візуальні графіки в один клік. це ще не все!

Ви можете створити спеціальну інформаційну панель, щоб відображати всі свої показники в одному місці. Відстежуйте їх у режимі реального часу та отримуйте автоматизовані звіти за понад 100 показниками.

Ви також можете використовувати iconosquare для планування публікації своїх публікацій або створення важливих аналітичних звітів. Крім того, ви можете надіслати свій вміст своїй команді на перевірку та визначити коментарі/непрочитані повідомлення. Пройшли часи ручної роботи! Отримувати згадки, відповідати або видаляти коментарі.

Їх вибірка випадкових коментарів також допоможе вам визначити захоплюючі коментарі. Ви можете використовувати це, щоб зацікавити свою аудиторію або оголосити переможця для соціальних конкурсів, роздачі подарунків тощо!

#3. Аналіз

Analisa представлена ​​в понад 57 країнах і є першим у своєму роді аналітичним інструментом для Instagram і TikTok на основі штучного інтелекту. Використовуйте його для аналізу будь-якого хештегу чи загальнодоступного профілю або вимірювання успіху кампанії.

Крім того, використовуйте його, щоб порівняти ефективність впливових осіб з аналізом конкурентів. Або ви зможете зрозуміти демографічні показники підписників і збільшити автентичну взаємодію, отримати докладні дані для індивідуальних періодів часу.

Ви також можете використовувати Analisa для оптимізації вмісту, аналізуючи підписи, продуктивність і хештеги для публікацій у реальному часі. Хоча основна програма безкоштовна для використання, вона обмежена лише останніми публікаціями та має щоденний ліміт.

З платними планами Pro, Plus і Premium ви можете розблокувати розширений аналітичний доступ для відстеження хештегів і публікацій. Преміум-плани також надають вам доступ до особистих менеджерів облікових записів і індивідуальних звітів із даними на вимогу.

Приймайте рішення на основі даних за допомогою Instagram Insights

Тепер, коли ви знаєте, як Instagram Insights може допомогти вам зрозуміти загальні тенденції та краще знати свою цільову аудиторію, настав час використати це на свою користь. Відстежуйте свою статистику для кожного окремого допису, ролика та історії та переглядайте огляд свого облікового запису раз на тиждень. На основі даних, до яких ви отримуєте доступ, створюйте маркетингові стратегії, які резонують із вашою цільовою аудиторією.

Якщо ви не хочете відстежувати всі дані вручну, ви можете скористатися аналітичними інструментами, які ми пропонуємо. Вони автоматизують функції аналізу даних, щоб ви витрачали час на розуміння важливих звітів і відповідне планування вмісту.

Ви також можете ознайомитися з деякими розробниками історій Instagram і цікавими інструментами для зміни розміру відео для Instagram TV, каналів і історій.