Скільки людей мають Netflix?

Netflix — це міжнародний потоковий сервіс із понад 13 000 фільмів, доступних для перегляду. Їхня широка колекція фільмів і телешоу варіюється від країни до країни, і існують різні категорії, включаючи комедії, документальні фільми та анімації. У більшості нових телевізорів попередньо встановлено Netflix, але ви також можете завантажити програму на свій планшет або смартфон.

На Netflix доступні різні плани залежно від ваших потреб у перегляді. Базовий план становить 8,99 доларів США на місяць, і це дозволяє вам дивитися Netflix лише на одному екрані за раз. Він ідеально підходить для людей, які живуть самостійно. Наступний план коштує $12,99 на місяць і дозволяє дивитися Netflix на двох екранах і дивитися Netflix на чотирьох екранах і коштує $15,99 на місяць. Коли ви реєструєтеся в Netflix, зареєструйтеся за допомогою пароля та ввійдіть, щоб отримати доступ. Ви не повинні ділитися подробицями з кимось із ваших домочадців, але Netflix не проводить жодних суворих перевірок щодо цього. Все одно ще ні!

Передплатники Netflix

Так скільки людей мають Netflix навколо світу? У світі налічується 203,6 мільйона передплатників Netflix, причому у 2020 році було зафіксовано значне зростання в 37 мільйонів користувачів минулого року! Netflix стоїть позаду YouTube, на який щомісяця входять понад 2 мільярди користувачів. До речі, Netflix також має канал на YouTube, у якого 19,1 мільйона передплатників. Чистий прибуток Netflix у 2019 році склав 1,9 мільярда доларів.

  Як користуватися вбудованим диспетчером завдань Firefox

Більшість передплатників знаходяться в Сполучених Штатах, їх понад 60 мільйонів. У Європі, на Близькому Сході та в Африці проживає понад 29 мільйонів, у Латинській Америці – понад 21 мільйон, а в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – 7 мільйонів. У 2020 році очікування були перевищені через глобальну пандемію: більше людей, ніж будь-коли, застрягли в приміщеннях і дивилися потоковий сервіс. The Queen’s Gambit був лише однією програмою, яка охопила аудиторію, залучивши 62 мільйони сімей. Передбачається, що до 2023 року Netflix матиме понад 300 мільйонів передплатників.

Підвищена конкуренція

Netflix відчуває більшу конкуренцію, ніж будь-коли раніше, з відносно новим потоковим сервісом під назвою Disney+, який залучає 86 мільйонів передплатників. Amazon Prime Video також зріс і становить 10,1 мільйона. Зараз Netflix зосереджується на збільшенні своїх підписок в інших країнах, таких як Індія, на тлі цього зростання конкуренції. Майбутнє все ще виглядає хорошим для Netflix, оскільки виняткове зростання у 2020 році говорить про те, що їм поки що не варто турбуватися.

  Як відключити кнопку Bixby на телефонах Samsung Galaxy

Популярні назви Netflix

Найпопулярніші назви Netflix в будь-який момент часу, як правило, збігаються зі світовими подіями. Протягом 2020 року, коли всі були на карантині через коронавірус, найпопулярнішими категоріями були комедії, драми та випічки. Деякі з найпопулярніших назв у 2020 році включали:

Король тигрів – 64 мільйони домогосподарств
Любов сліпа – 30 мільйонів сімей
Різдвяні хроніки – 20 мільйонів сімей
Королевський гамбіт – 62 мільйони домогосподарств
Брідгертон – 63 мільйони домогосподарств

Протягом 2021 року в Netflix будуть додані різні нові назви, які глядачі зможуть очікувати. Серед них деякі популярні фільми, такі як «Бетмен починається», «Джейсон Ікс», «Я — легенда», «Людина дощу» та «Повідомлення за два тижні».

  Як виправити помилку Xbox 0x97e107df

Netflix має власний оригінальний серіал, тому глядачі можуть очікувати нових шоу та сезонів, які включають «Сексуальна освіта» (3 сезон), «Так день», «Мокси» та «Блондинка». Netflix постійно додає нові назви до свого каталогу в різних категоріях, тому передплатники можуть пересилати багато нового контенту протягом 2021 року, а також доступні нові сезони з деяких з найпопулярніших назв.