Скільки коштує 1 мільйон монет у TikTok?

Безсумнівно, TikTok завоював світ своєю популярністю. Їхній короткий відеоформат став світовим трендом. Хоча ви чули про те, як творці популярного контенту заробляють через TikTok, ви, можливо, не чули про монети TikTok, які також становлять основну частину їхніх доходів. Коли вони досягнуть 100 підписників у своєму обліковому записі TikTok, вони можуть почати заробляти. Ці монети не звичайні і можуть використовуватися для різних цілей. У цій статті ви дізнаєтеся все про монети TikTok, особливо про те, скільки коштує 1 мільйон монет у TikTok і про поповнення монет TikTok. Ви також дізнаєтесь, скільки коштує 20 000 монет у TikTok.

Скільки коштує 1 мільйон монет у TikTok?

Про те, скільки коштує 1 мільйон монет на TikTok, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке монети TikTok?

Монета TikTok — це валюта, яка використовується в додатку. Ці монети купуються за реальні гроші та зберігаються в гаманці TikTok. Додавання монет у гаманець називається поповненням монет TikTok. Монети TikTok використовуються для надсилання подарунків вашому улюбленому творцю контенту. Вони використовуються як смайли в прямому ефірі та коментарі творця контенту TikTok. Ви також можете поповнити свій рахунок монетами TikTok і придбати собі рекламні акції TikTok. Слід завжди пам’ятати, що ці монети не підлягають поверненню.

  Як зберегти своє відео в TikTok без публікації

Як заробити монети TikTok?

Як ми вже згадували, творці контенту заробляють монети за допомогою прямих трансляцій і коментарів. Вони отримують монети у вигляді емодзі, які називаються подарунками. Кожен подарунок має різну вартість монети. Нижче вказано вартість монет для кожного подарунка:

 • Панда: 5 монет

 • Італійські руки: 5 монет

 • Кохання: 25 монет

 • Сонцезахисний крем: 50 балів

 • Веселка: 100 монет

 • Я дуже багатий: 1000 монет

 • Концерт: 500 монет

 • Драма Королева: 5000 монет

 • Лев: 29 999 монет

Подарунок Drama Queen — це максимум, яким може поділитися користувач. Можна охопити більше користувачів, збільшивши кількість підписників.

Скільки коштують монети TikTok?

Оскільки ці монети купуються за реальні гроші, їхня вартість змінюється залежно від обмінного курсу. Зараз одна монета TikTok коштує 1,3 цента. Додаток пропонує сім пакетів монет. Ви можете купити максимум 16 500 монет за раз за 300 доларів. Додаток також надає бонуси за перші покупки монет.

Скільки коштує 1000 монет TikTok?

Давайте дізнаємося, скільки коштує 1000 монет TikTok, оскільки ми вже знаємо вартість 1 монети. Виходячи з розрахунку, де 1 монета дорівнює 1,3 цента, 1000 монет дорівнює 1300 центів. Таким чином, вартість 1000 монет TikTok виявляється 12,9 доларів.

Скільки коштує 20000 монет у TikTok?

Оскільки ми вже знаємо, скільки коштує 1000 монет TikTok, ми можемо легко дізнатися, скільки коштує 20000 монет у TikTok. Все, що нам потрібно зробити, це знайти вартість у 20 разів більшу за вартість 1000 монет TikTok. На підставі розрахунків остаточна вартість становить 268,98 доларів США.

Скільки коштує 1 мільйон монет у TikTok?

Розрахувати, скільки коштує 1 мільйон монет у TikTok, зовсім не складно, оскільки ми вже знаємо, скільки коштують 20 000 монет у TikTok. Коли 20 000 монет TikTok коштують 260 доларів США, розрахунок для 1 мільйона монет TikTok становить приблизно 13 000 доларів США.

Яка різниця між монетами, подарунками та діамантами?

Основна відмінність між монетами, подарунками та діамантами TikTok полягає в тому, що можна витягнути лише діаманти. Кожен діамант коштує $0,05. Тому вам потрібно конвертувати свої монети в алмази, щоб перевести їх у готівку.

Як конвертувати монети TikTok у справжні гроші?

Монети TikTok можна легко конвертувати в реальні гроші. Вам потрібно пов’язати обліковий запис PayPal з обліковим записом TikTok. Після пов’язування облікового запису перевірте сторінку балансу монет, щоб дізнатися наявну кількість монет, ви можете конвертувати монети в діаманти, які можна перевести в готівку у вашому обліковому записі PayPal. Ви можете перевести монети в будь-який час залежно від вашого вибору. Ви можете дозволити монетам накопичуватися протягом певного періоду, а потім перевести їх у готівку або миттєво перевести залишок на свій рахунок PayPal. Таким чином ви можете зняти мінімум $100 і максимум $1000 на день.

1. Відкрийте програму TikTok на своєму Android або iOS мобільний пристрій.

2. Натисніть на Профіль на нижній панелі.

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

4. Потім натисніть Налаштування та конфіденційність.

5. Потім натисніть «Баланс» > «ЖИВІ подарунки» > «Вивести».

6. Увійдіть до свого облікового запису PayPal за допомогою відповідних облікових даних і витягніть гроші.

Примітка: Проблеми зі зняттям готівки можуть виникнути в двох випадках. По-перше, коли ваші дані облікового запису TikTok не збігаються з даними облікового запису PayPal. По-друге, це коли ви порушили будь-які правила спільноти, випущені TikTok. Переконайтеся, що ви вказали правильні дані та дотримувалися вказівок TikTok. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, скільки коштує 1 мільйон монет у TikTok.

Чи можна продавати монети TikTok?

Ні, ані монети TikTok не можна продати, ані повернути.

Яка різниця між монетами TikTok і діамантами?

Монети TikTok не можна перевести в готівку, тоді як діаманти можна перевести в готівку. Діамант еквівалентний двом монетам TikTok. Там творець повинен перетворити монети на алмази, щоб перетворити їх на справжні гроші. Ви повинні мати мінімум діамантів вартістю 100 доларів, щоб їх перевести в готівку.

Хто може отримувати подарунки в TikTok?

Якщо ви хочете отримувати подарунки в TikTok, потрібно дотримуватися деяких критеріїв. Ці критерії перераховані нижче:

 • Далі вам потрібно приєднатися до Creator.
 • Ваш вміст мав бути опублікований протягом останніх 30 днів.
 • У вас у TikTok має бути не менше 1000 підписників.
 • Ваш обліковий запис має бути не менше одного місяця.
 • Ви не повинні були порушувати жодні правила спільноти TikTok.

***

Вище згадані подробиці про поповнення монет TikTok і вартість монет TikTok. Сподіваємося, цей посібник допоміг вам зрозуміти, скільки коштує 1 мільйон монет у TikTok. Поділіться своїми запитами чи пропозиціями в розділі коментарів нижче.