Повний путівник із підказками про середину подорожі

Categories:

Підказки Midjourney допомагають створювати якісні, реалістичні зображення, які професіонали та власники бізнесу можуть використовувати у своєму вмісті, веб-сайті та цільових сторінках.

Якщо ви вмієте створювати та ілюструвати зображення, ви можете створити з цього щось унікальне.

Але не у всіх це добре виходить.

Для них є інструменти для створення захоплюючих високоякісних зображень. Тепер у вас є онлайн-інструменти для створення зображень штучного інтелекту. Отже, навички малювання або живопису не є обов’язковими; натомість навички уяви є пріоритетними.

Але якщо ви хочете отримати якісні ілюстративні зображення, ви повинні мати оперативні інженерні навички, щоб ви могли написати ідеальний текстовий запит, щоб отримати потрібне зображення.

Для цього Midjourney може стати вашим найкращим партнером у розбитті слів у тексті на менші фрагменти, які далі використовуються для створення зображень. Якщо у вас хороші навички уяви, ви можете краще використовувати Midjourney.

У цій статті я розповім, що таке Midjourney, як він використовує підказки для створення зображень, деякі його функції тощо.

Ось і ми!

Що таке Midjourney?

Midjourney — це різновид програми генеративного штучного інтелекту (ШІ), яка досліджує нові засоби людського мислення та розширює можливості уяви. Він генерує зображення з NLP, які називаються підказками, подібно до Stable Diffusion і DALL-E OpenAI.

Програма Midjourney створена та організована незалежною дослідницькою лабораторією Midjourney, Inc, розташованою в Сан-Франциско, яку зараз очолює Девід Хольц. Багато користувачів у всьому світі почали створювати твори мистецтва через Midjourney за допомогою команд бота Discord.

Уявіть, що у вас під рукою є особистий помічник, який за лічені хвилини перетворить ваші ідеї та думки на неймовірно реалістичні зображення! Ось що таке Midjourney. Це передовий штучний інтелект, який бере ваш текст і підказує фрази, розбиває їх на менші фрагменти та створює захоплюючі зображення, використовуючи ці фрагменти.

Якщо ви хочете розблокувати можливості Midjourney, вам просто потрібно приєднатися до їхнього сервера Discord, надіслати повідомлення безпосередньо боту та запросити бота на сторонній сервер. Не поспішайте уявити, введіть підказку або команду та розкрийте силу штучного інтелекту так просто, як це здається.

Як працює Midjourney?

Midjourney — це штучний інтелект, який приймає ваш описовий текст (підказки) і створює яскраві результати (зображення).

Наприклад, користувачі з нульовим досвідом у цьому можуть ввести «повний місяць у темну ніч». Midjourney поділяє ці речення на «повний місяць», «темний» і «ніч». За допомогою цих трьох фраз буде створено просте зображення, яке показує чорне небо та повний місяць десь на зображенні.

Однак, якщо ви професіонал, ви можете підказати «повний місяць легкого жовтуватого кольору та реалістичне зображення світла на темному небі з багатьма зірками». Це дасть чітке уявлення про те, чого ви насправді хочете від ШІ.

Знову ж таки, бот Midjourney розіб’є речення на такі слова, як «повний місяць», «жовтий», «реалістичний», «візуальне світло», «темне небо» та «зірки». Таким чином, ви отримуєте дуже гарне, точне та чітке зображення того, що ви очікували.

  Як захистити вашу конфіденційність в Інтернеті?

Щоб розпочати будь-який запит, вам потрібно згадати команду «/imagine». Це означає, що ви повідомляєте боту Midjourney уявити певні кольори, стилі, об’єкти тощо. Таким чином, /imagine є важливою командою для використання під час написання підказок.

Різні підказки для створення зображень

Для створення реалістичних і якісних зображень на основі вашої уяви використовуються різні підказки. Написання ідеальної пояснювальної підказки допоможе вам отримати те, що ви хочете. AI — це навчена система, яка має незліченну кількість вихідних зображень для створення ідеального зображення. Єдине, що вам потрібно грати, це дати ШІ краще уявлення про те, що ви очікуєте від нього.

Для цього є кілька слів, які можуть допомогти вам отримати бажане зображення:

 • Сюрреалізм: це мистецтво літературної революції 20-го століття, яке пояснює глибини вашого розуму. Наприклад, /imagine large turtles in Wonderland, сюрреалізм.
 • A як B: за допомогою цієї підказки ви можете створювати нові об’єкти чи істоти. Наприклад, /уявіть Лева як воїна-ніндзя.
 • Фастазмальний райдужний: це дасть вам барвисте зображення у креативний спосіб. Наприклад, /imagine phantasmal iridescent piano.
 • Мистецтво з паперу: ця підказка допоможе вам отримати художнє мистецтво з паперу з унікальної творчості. Наприклад, / уявіть собі 3D-модель, невелике кафе, помаранчевий і красивий паперовий малюнок.
 • (Тема) з (матеріалу): Midjourney може створити унікальних і нових персонажів, архітектуру, об’єкти та різні матеріали. Наприклад, уявіть ізометричну гору з різнокольорових дерев і квітів.
 • Ізометричне мистецтво: це прекрасний і унікальний спосіб представити 2D-об’єкти в 3D-перспективі. Наприклад, / уявіть ізометричне мистецтво скла з потоком ідей і творчості, естетикою, зимовою палітрою та мінімалістським дизайном.
 • Багатошаровий папір: дає змогу побачити різні шари, додаючи один до одного різні узгоджені папірці. Наприклад, / уявіть багатошаровий папір нічного неба, естетичний, мрійливий темно-синій колір, епічні деталі, зоряна ніч.

Існують інші терміни, які використовуються в підказках, щоб штучний інтелект розумів, що саме ви шукаєте, наприклад наївне мистецтво, вибухові об’єкти Нічоса, 3D-петля, матричний дощ, футуристичний, стиль кіберпанк, інфографічне малювання тощо.

Різні параметри в підказках

При написанні підказок необхідно зосередитися на деяких параметрах або розширених налаштуваннях. Деякі з них:

#1. Стиль

Вам потрібно написати допоміжні ключові слова у підказках, пов’язаних зі «стилями», щоб отримати результати на основі стилю, який ви вибрали. Давайте обговоримо деякі ключові слова на основі дизайну, художника, виду мистецтва, жанру тощо.

 • Жанр/дизайн: згадайте дизайн або назву жанру в підказці, як-от стандартний, японське аніме, кривавий, стімпанк, фільм Pixar, Waterhouse, кіберпанк тощо.
 • Ім’я художника: укажіть ім’я художника як свій стиль, наприклад Да Вінчі, Пікассо, Сальвадор Далі, Енді Ворхол тощо. Наприклад, кінь, що скаче біля пляжу, картина в стилі Сальвадора Далі.
 • Властивості освітлення або візуалізації. Згадування властивостей рендеринга допомагає отримати барвисте зображення зі світловими ефектами, такими як об’ємне освітлення, кінематографічне освітлення, довга витримка, освітлення софтбокса, сяючі вогні тощо.

#2. Стилізація виводу

Ви можете вказати деякі числа в налаштуваннях у форматі – -s <деяке число>, показуючи низькі та високі варіанти стилізації. Наприклад, – -s 700 (низька стилізація) і – -s 2000 (висока стилізація).

Приклад: /уявіть пожежно-рятувальну команду – -s 6500

#3. Хаос

Хаос являє собою абстракцію образу. Він також записується в тому самому форматі, що й стилізований вивід, наприклад – -chaos 70. Число може варіюватися від 0 до 100, де 0 означає низьку абстракцію, а 100 – високу абстракцію.

Скажімо, вам потрібно зображення Статуї Свободи з більшою абстрактністю. Потрібно написати «/imagine Statue of Liberty – -chaos 80».

#4. роздільна здатність

Щоб отримати зображення з високою роздільною здатністю, вам потрібно вказати його роздільну здатність, згадавши ключові слова якості зображення, як-от 4K, 8K, наддеталізовані, ультрафотореалістичні, складні деталі тощо. Крім того, ви можете використовувати стандартні налаштування для передбачуваного результату. Є два налаштування:

 • Червона квітка троянди – -hd
 • Червона квітка троянди – якість 8
  Наскільки безпечний ваш домашній Wi-Fi?

#5. Співвідношення сторін

Співвідношення сторін є основним параметром у створенні зображень. Ви можете вказати співвідношення зображення ширина:довжина. Якщо ви не вкажете співвідношення сторін у підказці, буде створено зображення зі співвідношенням сторін за замовчуванням (1:1). Отже, якщо вам потрібен кінематографічний вигляд або вам потрібні шпалери для робочого столу, ви можете вказати відповідне співвідношення сторін.

Наприклад, жовтий Lamborghini Urus на дикій дорозі – -ar 4:3. Ви можете використовувати лише стандартні пропорції, наприклад 3:2, 1:1, 4:3, 16:9, 1:3, 5:1 тощо.

Ви також можете вказати нестандартний розмір для свого зображення. Наприклад, /уявіть жовтий Lamborghini Urus на дикій дорозі – -w 800 – -h 350.

#6. Зображення як підказка

Якщо ви бажаєте зображення, схоже на зображення, доступне в Інтернеті, але з узгодженими результатами, ви можете використати URL-адресу сторінки зображення.

Наприклад, /уявіть http://www.xyz.com/xyz3454.jpg коробку, повну різнокольорових кульок.

Зображення, яке ви знайдете, буде сумішшю зображення з URL-адреси та підказки, яку ви використовуєте. Ви навіть можете вказати кількість зображень, які ви хочете, а також вагу в підказці зображення.

#7. Фільтрування слів із зображень

Якщо ви хочете видалити будь-який зайвий елемент або якесь зображення всередині зображення, яке, на вашу думку, виглядає погано, ви можете використати ключове слово «- -no», щоб видалити цей об’єкт із зображення.

Наприклад, чизбургер – без соусу

Окрім цього, є деякі основні параметри, які ви використовуєте у своєму запиті, наприклад-

 • Щоб указати тип камери або тип об’єктива, ви можете використовувати «Sony Alpha 7, ISO1980, Leica M».
 • Ви можете використовувати умови освітлення, вказавши кінематографічне світло, об’ємне освітлення тощо.

Що таке /описати в Midjourney?

На даний момент Midjourney створює зображення з різних підказок за допомогою ключових слів або природної мови. Але використовувати ідеальну підказку, щоб отримати зображення, яке ви шукаєте, є навичкою, якою ви повинні володіти.

Таким чином, існує ще одна функція під назвою «/describe», яка дозволяє користувачам завантажувати будь-яке зображення, яке дає їм набір із чотирьох текстових підказок як результат. Результат цієї команди описує зображення, яке ви завантажили. І ви можете використовувати ці підказки для створення унікальних зображень.

Команда /describe — це надійний інструмент, який можна використовувати для створення кількох створених штучним інтелектом мистецтва, від різних абстрактних творів до реальних зображень сцен і об’єктів.

Як працює команда /describe?

Користувачам потрібно ввести «/describe» і завантажити зображення. Потім Midjourney генерує текстові підказки, які описують зображення чотирма різними способами. Ці текстові підказки мають бути відкритими, що дозволяє різні інтерпретації. Розглянемо крок за кроком процес використання команди /describe.

 • Введіть команду /describe у чаті Discord: увійшовши в чат Discord, введіть команду /describe і натисніть «Enter» на клавіатурі.
 • Завантажити зображення: тепер він попросить вас завантажити зображення, яке опише Midjourney. Ви можете завантажити безпосередньо, клацнувши на полі, або перетягніть зображення з вашого вікна. Коли це буде зроблено, знову натисніть «Enter» або «Send the message».
 • Хід і результат: далі ви побачите, як Midjourney обробляє зображення та аналізує підказки. Незабаром ви отримаєте висновок різних підказок, що описують зображення.

Наприклад, ви завантажили зображення, на якому зображені гори та хмари разом із водоспадом, озером і деревами. Колір включає темно-блакитний, блакитний, бордовий і жовтий. Коли Midjourney переглядає зображення, він дає вам такі підказки:

  Як приховати мою електронну пошту в поштовому додатку

i) Ілюстрація реалістичного водоспаду, що виходить з гір, які вкриті хмарами, що падають на озера, у стилі графічного дизайну, темно-малинові сферичні скульптури та аквамарин, який містить детальні ілюстрації, лайтбокс, яскраві кольори та барвисті пейзажі

ii) Ландшафт дерев на горах, оточених озерами, має барвисті гірські та хмарні пейзажі в стилі психоделічної ілюстрації та ілюстрації Трістана Ейтона, темно-блакитний та бурштиновий, тонкі та деталізовані, світло води, сферичні скульптури

iii) Художня ілюстрація хмар і гір з водоспадом і озером у стилі психоделічних пейзажів, темно-блакитний і темно-коричневий, сферичні скульптури, Віктор Москосо, привабливі композиції, світло-блакитний і бурштиновий

iv) На зображенні показано велике озеро, що вкриває гори, оточене хмарами, у стилі складних психоделічних ілюстрацій, реалістична палітра кольорів, темно-блакитний і темно-бордовий, ландшафтний дизайн, ілюстрація, сферичні скульптури, детальні ілюстрації

Створення варіантів: тепер у вас є підказки, які досить близькі до вашого оригінального зображення. Ви можете легко створювати власні варіації з цього. Для цього вам потрібно натиснути одну з 1,2,3,4 кнопок, що з’являться. Коли ви клацнете номер, ви отримаєте повідомлення про те, що запит надіслано до Midjourney.

Ця підказка надсилається як звичайна підказка, наприклад /imagine. Через деякий час ви отримаєте чотири різні варіації. Ви бачите, що вихідне зображення досить близько до вхідного, яке ви завантажили на початку.

Крім того, існують інші інструменти, за допомогою яких можна генерувати підказки та створювати унікальні зображення. Давайте перевіримо їх.

Інструменти для створення підказок проміжного періоду

#1. Обіймати обличчя

Hugging Face — це генератор підказок Midjourney, який допоможе вам отримати правильну підказку для вашого зображення. Щоб скористатися ним, вам просто потрібно надіслати текст, і він згенерує підказку для вас.

#2. Підказка про середину шляху

Помічник підказок проміжної роботи Почніть із запису вашої головної ідеї в поле, а потім зачекайте деякий час; ви отримаєте потрібну підказку. Скопіюйте та вставте його в Midjourney і отримайте зображення. Ви можете вибрати один із різних варіантів стилю, як-от кілька стилів, освітлення, камера, художники, глибина різкості, якість, стилізація, насіння, матеріали, розмір тощо.

#3. Midjourney Prompt Builder

Midjourney Prompt Builder допоможе вам отримати підказку із зображення разом із введеним текстом. Тут ви можете завантажити будь-яке зображення або написати коротке повідомлення з описом потрібного зображення. Ви також можете додати деякі деталі, стилі імітації, параметри та розміри зображення, щоб отримати саме те зображення, яке ви маєте на увазі.

#4. Майбутні інструменти Генератор підказок проміжного періоду

Інструменти майбутнього MJ Prompt Generator — це веб-додаток, який створює підказки на основі тексту та різних параметрів. Ви можете налаштувати підказки за допомогою художніх рухів, матеріалів, засобів, механізмів візуалізації, хаосу, висоти, ваги, співвідношення сторін, версії, підсвічування, однакового початкового значення, стилізації, ширини, фільтрів, сцен, бета-версії, HD тощо. Просто введіть просте повідомлення, як-от миле цуценя з виделкою, і виберіть різні варіанти, щоб отримати ідеальне повідомлення.

Висновок

Midjourney — це дивовижна програма для перетворення тексту в зображення на основі штучного інтелекту, яка чарівним чином перетворює текстові підказки на заворожуючі зображення. Це дає можливість творцям вмісту, художникам і дизайнерам розкрити свій творчий потенціал, створювати мистецтво та створювати нові реалії.

Щоб використовувати Midjourney, вам потрібно використовувати сервер Discord, запросити бота та створити реалістичні унікальні зображення. Але це також вимагає вміння писати підказку з поясненням зображення, його кольору, художника, пікселя та кожного штриха, щоб Midjourney міг зрозуміти ваші потреби та створити зображення відповідно.

Отже, почніть створювати фантастичні шедеври, використовуючи безмежний потенціал Midjourney, і продовжуйте досліджувати більше. Хоча підказки Midjourney потребують навичок написання, ви можете створити підказки за допомогою команд /describe або скористатися інструментами, згаданими вище.

Ви також можете ознайомитися з найкращими генераторами зображень зі штучним інтелектом, щоб отримати чудові зображення за лічені секунди.