Folk CRM, Descope Easy Authentication for App & PluginLab for ChatGPT Plugins

Categories:

Привіт всім! 🙋У нас є для вас наступні технічні оновлення! 📣

Народні

Folk — це легка, настроювана CRM на основі штучного інтелекту. Їй довіряють понад 100 компаній нового покоління.

Folk — це командний робочий простір, який покращує співпрацю, спілкування та продуктивність. Він централізує ресурси та інформацію, спрощує робочі процеси та заохочує ефективний обмін знаннями та міцні командні стосунки.

Платформа виконує різні завдання автоматизації, такі як автоматична синхронізація, автоматичний імпорт, автоматична категоризація тощо, тож ви можете зосередитися на створенні міцніших стосунків.

Folk — це робочий простір для спільної роботи для всіх стосунків вашої команди, а його механізм на основі штучного інтелекту допомагає персоналізувати кожну точку взаємодії, краще писати, відстежувати та контролювати ваші результати.

  Як надрукувати в Word, щоб залишити місце для діроколу

Під час останньої діяльності зі збору коштів компанія залучила 4,5 мільйона доларів на чолі з Accel. Користувачі можуть користуватися ним безкоштовно з обмеженою кількістю контактів і повідомлень.

Дескоп

Descope — це платформа для автентифікації за допомогою перетягування та керування користувачами для будь-якої програми. Він пропонує автентифікацію без пароля та адаптацію користувача за допомогою кількох рядків коду та робочих процесів, SDK та API для створення потоків автентифікації.

Descope підходить для споживчих і бізнес-додатків із такими функціями, як єдиний вхід SAML, заходи безпеки та створення екранів, спрямованих на користувача. Descope забезпечує безпечну взаємодію з користувачем, використовуючи такі функції, як магічні посилання, біометрична автентифікація, вхід із соціальних мереж, одноразові паролі, програми автентифікації тощо.

  Виправлення проблеми World of Warcraft. Не вдалося перевірити версію гри

Користувачі можуть використовувати конструктор екранів на основі віджетів, щоб створювати екрани входу, персоналізовані за допомогою елементів бренду. Він забезпечує механізми безпеки автентифікації, щоб уникнути крадіжки сеансу, підміни облікових даних, грубої сили та атак на основі пароля.

Він навіть може ідентифікувати ботів і спроби захоплення облікового запису. Він надає пріоритет безпеці та відповідності для захисту даних організації та користувачів.

Descope безкоштовний для 7500 MAU (активних користувачів щомісяця). Для стартапів це безкоштовно протягом першого року.

PluginLab

PluginLab — це інструмент Saas, який пропонує комплексні функції для плагінів ChatGPT, такі як керування версіями, автентифікація, керування користувачами та оплата, що забезпечує швидший запуск.

PluginLab отримує швидку автентифікацію та аналітику для творців плагінів ChatGPT. PluginLab діє як проміжний рівень між OpenAI та API користувача, надаючи цінну інформацію про користувачів і допомагаючи компаніям розширювати свою клієнтську базу.

  Як зменшити розмір файлу презентації PowerPoint

Користувачі можуть легко зареєструватися та ввійти через сторінку автентифікації PluginLab. Платформа пропонує захист доступу до API на основі токенів, що дозволяє користувачам зосередитися на своєму бізнесі, не турбуючись про безпеку.

Він надає все необхідне для швидкого запуску плагіна ChatGPT, включаючи автентифікацію, статистику користувачів, відстеження подій, сповіщення про помилки, версії, події в реальному часі тощо.

Платформа пропонує безкоштовний варіант для початку роботи до 100 учасників.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».