ПК не підключається до телевізора HDMI (виправлено)

Розумні телевізори, як правило, дорогі, і навіть такі названі бренди, як Samsung, додадуть віруси в ОС своїх телевізорів. У багатьох випадках телевізор високої чіткості, який використовується з медіа-центром, або комп’ютер під керуванням Windows 10 забезпечить вам кращі враження. Ви можете використовувати його для ігор, перегляду фільмів і телешоу, а також практично з будь-якого іншого комп’ютера.

Зазвичай телевізор і комп’ютер підключаються через порт HDMI. Сам телевізор може мати порт VGA або DVI на додаток до порту HDMI, але сучасні ноутбуки та настільні комп’ютери рідко мають усі три порти.

Порт HDMI є стандартним у системі Windows 10, незалежно від того, ноутбук це чи настільний комп’ютер і чи є у вас виділений графічний процесор у системі чи ні. Все, що під’єднано через HDMI, буде підключатися і відтворюватися, оскільки драйвери дисплея встановлюються разом із графічними драйверами.

Комп’ютер не розпізнає HDMI телевізора

Windows 10 може визначити, коли новий пристрій підключено до порту. У більшості випадків він підготує пристрій і налаштує його для використання, наприклад, коли ви підключите накопичувач до системи, ви побачите підказку Провідника файлів із запитом відкрити диск. Те саме правило стосується телевізора; після підключення Windows 10 розширить робочий стіл на нього або дублює його.

Якщо ваш ПК з Windows 10 не розпізнає HDMI телевізора, виконайте ці основні перевірки, а потім спробуйте виправлення, які ми перерахували нижче.

ПК не підключається до телевізора HDMI (повний посібник)

Основні перевірки

Переконайтеся, що кабель HDMI не згорнутий занадто туго. Найкраще, якщо кабель не буде занадто довгим і не обмотаний. Якщо ви керуєте безладом проводів, намотуючи довжину кабелю, спробуйте щось інше.
Переконайтеся, що контакти кабелю HDMI не пошкоджені. HDMI неймовірно чутливий.
Спробуйте використовувати інший кабель HDMI для підключення телевізора до ПК з Windows 10.

1. Увімкніть режим проекції

Windows 10 повинна автоматично виявляти нове з’єднання HDMI, але якщо це не так, увімкнути його легко.

На робочому столі Windows 10 торкніться комбінації клавіш Win+P.
На панелі, що відкриється, виберіть Розширити або Дублювати.
Windows 10 почне відображатися на телевізорі.

2. Виберіть джерело вхідного сигналу з телевізора

Подібно до того, як Windows 10 може надсилати відеосигнал, сам телевізор може його отримувати, однак, оскільки телевізор, швидше за все, має більше, ніж один порт дисплея, він може не виявляти вхідний сигнал автоматично.

На телевізорі відкрийте панель налаштувань. До цієї панелі можна отримати доступ за допомогою пульта дистанційного керування телевізора або натискання фізичної кнопки на самому телевізорі.
Знайдіть меню джерел вхідного сигналу та виберіть HDMI.

3. Видаліть інші з’єднання, перемикачі та концентратори

Багато користувачів люблять підключати кілька систем до телевізора. Вони керують цими системами за допомогою концентраторів і перемикачів HDMI, які дозволяють користувачеві перемикати джерело входу, тобто комп’ютер, перемикаючи перемикач на концентраторі. Вони можуть викликати проблеми. Спробуйте видалити їх і підключити ПК з Windows 10 безпосередньо до телевізора за допомогою кабелю HDMI.

Якщо у вас використовуються інші порти, наприклад, порт VGA або DVI, від’єднайте їх. Навіть якщо у вас підключено лише провід, а сам дріт не підключений до системи, видаліть його. Це може перешкоджати здатності телевізора визначати вхідний сигнал.

4. Оновіть драйвери дисплея

Графічні драйвери, як правило, оновлені, але якщо ви блокували оновлення Windows 10 у своїй системі, можливо, драйвери застаріли і не дозволяють телевізору виявляти сигнал.

Відкрийте Диспетчер пристроїв.
Розгорніть Дисплеї.
Клацніть правою кнопкою миші графічний чіп і виберіть Оновити драйвери.
Знайдіть в Інтернеті драйвери та встановіть наявні.

Примітка. Якщо у вас є виділений графічний процесор, оновіть і драйвери для нього.

5. Запустіть засіб усунення несправностей обладнання

Windows 10 має вбудований засіб усунення несправностей для загального обладнання, і він може виявляти та вирішувати проблеми із зовнішніми дисплеями, якими, по суті, є телевізор.

Відкрийте командний рядок з правами адміністратора.
Виконайте цю команду: msdt.exe -id DeviceDiagnostic.
Відкриється засіб усунення несправностей обладнання. Запустіть його та застосуйте всі виправлення, які він рекомендує.

6. Встановіть драйвери в режимі сумісності

Для цього рішення потрібно завантажити драйвери дисплея як окремі файли. Зазвичай ці файли є файлами EXE, які можна отримати з веб-сайту виробника комп’ютера.

Завантажте драйвери дисплея для вашої системи Windows 10.
Клацніть правою кнопкою миші файл EXE та виберіть Властивості з контекстного меню.
Перейдіть на вкладку Сумісність.
Увімкніть параметр «Запустити цю програму в режимі сумісності для» та виберіть версію Windows, для якої призначений драйвер, тобто Windows 8 або Windows 7. Якщо Windows 10 вказано як опція, виберіть її.
Встановіть драйвер.
Перезавантажте систему.

Висновок

Телевізор HDMI повинен працювати з системою Windows 10 без проблем. У деяких випадках телевізор може мати окремий порт HDMI для аудіо та відео. У цьому випадку вам знадобиться використовувати адаптер, оскільки системи Windows 10 зазвичай мають лише один порт HDMI, який виводить як аудіо, так і відео. Крім цього, ваш телевізор повинен працювати, якщо ви дотримуєтеся виправлень, перерахованих вище.