Ось що вам потрібно знати

Google наполегливо працював, щоб допомогти дослідникам даних або дослідникам штучного інтелекту (ШІ) простими у використанні та доступними інструментами.

Деякі з популярних пропозицій від Google включають TensorFlow і Google Colab. Щоб зробити крок далі, такі інструменти, як Cloud AI, Cloud AutoML, BigQueryML, також були введені в Google Cloud Platform, щоб полегшити завдання для науковців із обробки даних та інженерів з машинного навчання.

Враховуючи арсенал доступних інструментів штучного інтелекту, це часто процес, який включає в себе аналіз даних, навчання моделей, розгортання у виробництві та моніторинг їх.

Завдяки штучному інтелекту Vertex від Google усі хмарні пропозиції будуть доступні під єдиним дахом, керованим для вас.

Що таке Vertex AI?

Вершина ШІ – це керована платформа машинного навчання, яка надає вам усі хмарні сервіси Google в одному місці для розгортання та підтримки моделей ШІ.

Чи все в Google Cloud Platform пов’язано зі штучним інтелектом і машинним навчанням? Так, ймовірно.

Google гарантує, що служби працюють безперервно, щоб не впливати на ваш робочий процес. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про підтримку інфраструктури.

Розглядаючи його як «керовану» платформу, він автоматизує речі для вас і дозволяє зосередитися на більш важливих речах у робочому процесі машинного навчання. Завдяки Vertex AI Google орієнтується на новачків, щоб забезпечити легкість у використанні, і на експертів, щоб заощадити час на базові завдання.

  Виправте код помилки Xbox 0x87e5002b

Це значно полегшує навчання моделям, оскільки потрібно майже на 80% менше рядків коду (як вони офіційно стверджують) порівняно з іншими конкурентоспроможними платформами штучного інтелекту, такими як Azure Machine Learning.

Офіційне відео нижче містить багато технічних відомостей про Vertex AI і про те, як він впливає на типовий робочий процес машинного навчання.

ШІ має величезний потенціал для інновацій для бізнесу. Але ефективна реалізація цього є постійним викликом. Отже, MLOps — це підхід, який все частіше заохочується, щоб зробити речі ефективними.

Якщо ви не знали, MLOps сприяє автоматизації для швидкого розгортання готової до виробництва моделі з мінімальними ризиками. Це також гарантує якість і економить час.

Vertex AI від Google – це одна платформа як послуга для машинного навчання та розробників штучного інтелекту, яка заохочує MLO в галузі.

Google Vertex AI: огляд функцій

Якщо ви любитель машинного навчання або штучного інтелекту, ви, ймовірно, знаєте, що хочете робити з Vertex AI.

Але, щоб дати вам перевагу, дозвольте мені виділити ключові особливості Vertex AI.

Уніфікований робочий процес машинного навчання

Технічно ви можете використовувати такі інструменти, як AutoML, Explainable, Vizier, Edge manager тощо, щоб працювати над моделями машинного навчання. І все, що доступно з однієї платформи, має змінити правила гри.

Ви також можете використовувати спеціальний код, щоб навчатися й зберігати все, що вам потрібно, в одному центральному сховищі.

Попередньо навчені API

Ви не лише спрощуєте свій робочий процес, але й прискорюєте роботу, оскільки отримуєте попередньо навчені API для зору, відео, природної мови тощо.

Ви можете легко інтегрувати їх у свої існуючі програми або просто створити нову програму, використовуючи це. Отже, можливо, вам не доведеться шукати деякі інші платформи API AI, щоб виконати свою роботу.

  Захистіть WordPress за допомогою X-Frame-Options і HTTPOnly Cookie

Якщо ви працюєте над розробкою чогось інноваційного, але простого, Vertex AI від Google може допомогти вам розробити рішення миттєво за допомогою попередньо навчених API.

Не тільки зменшення зусиль, але навіть якщо у вас мінімальний досвід, це має допомогти.

Бездоганна інтеграція даних зі штучним інтелектом

Не дивно, що BigQueryML широко використовується для створення та виконання моделей машинного навчання за допомогою запитів SQL.

За допомогою Vertex AI ви зможете отримати доступ до цього та експортувати набори даних на платформу для інтеграції в робочий процес. Отже, ви отримуєте наскрізну інтеграцію.

Підтримка всіх фреймворків з відкритим кодом

Кожен фреймворк з відкритим вихідним кодом відрізняється, але корисний. Можливо, вам доведеться адаптуватися до різних робочих процесів під час розгортання моделей PyTorch і TensorFlow.

І Google Vertex AI підтримує всі ці моделі з відкритим кодом, включаючи scikit-learn.

Це допоможе вам однаково підійти до всіх моделей, незалежно від того, створено вони на замовлення чи виготовлено за допомогою AutoML.

Переваги Vertex AI

Хоча MLOps є однією з них, Vertex AI має ще кілька значних переваг. Ось деякі з важливих, які слід виділити:

Економія грошей і часу на інфраструктуру

Vertex AI допоможе вам зменшити витрати на налаштування власної інфраструктури (наприклад, через Kubernetes), оскільки ви платите за те, що використовуєте.

Крім того, це має значно зменшити зусилля, пов’язані з налаштуванням або керуванням власною інфраструктурою для навчання моделей машинного навчання.

Тож навіть аналітики чи дослідники з мінімальним досвідом можуть допомогти виконати певну роботу.

Ідеально підходить для початківців і експертів

Враховуючи, що ви можете зробити багато речей без кодування (або налаштування), це стане чудовим вибором для початківців. Він пропонує легку криву навчання для навчання та розгортання моделей машинного навчання.

Це також нагадує мені про один із наших ресурсів, який містить список онлайн-курсів для ШІ, якщо ви прагнете навчатися.

  Що таке Inbox Zero і як цього досягти?

А для експертів це економить час, надаючи попередньо навчені API та доступ до різноманітних керованих інструментів для виконання основних завдань/функцій.

Прокладає шлях до вирішення все більш складних завдань

Google Vertex AI полегшує процес машинного навчання. Тож кожен, хто має справу з простою проблемою, матиме швидке рішення.

І це допоможе більшій кількості людей вирішувати дедалі складніші проблеми, оскільки їм не доведеться турбуватися про мінімум.

Зменшує ризики для виробництва

Незважаючи на те, що це не огляд Google Vertex AI, він має допомогти зменшити ризик готовності моделей до розгортання.

Отже, рішення можна впевнено впроваджувати, щоб безперешкодно вирішувати проблеми.

Почніть використовувати Google Vertex AI

Перш ніж почати, важливо зазначити, що багато доступних інструментів все ще знаходяться в попередньому перегляді (можливі зміни). Тож він може ще не бути готовим до прайм-тайму.

Реєструючись на пробну версію Google Cloud Platform, ви отримуєте безкоштовні кредити в розмірі 300 доларів США, які можна використовувати протягом 90 днів. Цінові ставки мають бути однаковими для пропозицій платформи штучного інтелекту — ви можете перевірити офіційна сторінка цін для більш детальної інформації.

Прямуйте до Google Vertex AI сторінку продукту, щоб почати.

І якщо вам цікаво, ви можете дослідити деякі початкові огляди і тести деякими професіоналами, які працюють у галузі.