Найкращі комплекти рідинного охолодження для вашого ПК у 2024 році

| | 0 Comments| 8:39 PM
Categories:

З висококласним ігровим обладнанням вам може знадобитися набагато ефективніша система охолодження, то чому б не рідинне охолодження? Існує багато наборів рідинного охолодження для ПК, як широких, так і простих, які без проблем утримають вашу систему холодною, особливо якщо ви плануєте розігнати її.

Корсар

Corsair не горбиться, коли справа доходить до повітряного охолодження, і не відрізняється від відділу рідинного охолодження. The Спеціальний комплект охолодження Corsair Hydro X Series iCUE XH305i RGB Pro не тільки забезпечує охолодження високоякісного комп’ютера, але й виглядає чудово, коли весь RGB синхронізується за допомогою iCUE.

Однак ключовим словом тут є «спеціальний», що означає, що вам доведеться відобразити все за допомогою комплекту охолодження Corsair Hydro X Series iCUE XH305i RGB Pro. Це також великий набір, до якого входять додаткові фітинги, вентилятори, програмний блок iCUE, резервуар, насос і навіть інструменти для згинання труб.

Якщо спеціальний цикл трохи лякає, ми пропонуємо замкнутий цикл, як AIO. ARCTIC Liquid Freezer II 360, який знаходиться далі в нашому списку, є ідеальною альтернативою для розгону.

Спеціальний комплект охолодження Corsair Hydro X Series iCUE XH305i RGB PRO

Найкраще в цілому

$540 $600 Заощадьте $60

Серія Corsair Hydro X iCUE XH305i RGB Pro — це широкий комплект охолодження, який містить усі необхідні компоненти, включаючи інструменти для згинання труб у форму. Він навіть виглядатиме чудово завдяки 128 світлодіодам з окремою адресацією.

плюси

 • Набір включає все необхідне, включаючи додаткові фітинги та інструменти для згинання труб
 • Вражаюче ефективне охолодження
 • Смачний ARGB
 • вболівальники

Thermaltake

Якщо вас цікавить бюджет, Thermaltake Pacific C240 ​​спростить вам прийняття рішення. Надаючи вам можливість вибору між жорсткими та м’якими трубками та розмірами радіаторів, ви вирішуєте, що найкраще відповідає вашому бюджету. C240 пропонує першокласне охолодження незалежно від того, що ви виберете, не кажучи вже про чудовий зовнішній вигляд із вбудованим контролером RGB.

Що найбільше вражає, так це те, наскільки повноцінний Thermaltake Pacific C240. Навіть якщо ви новачок у світі водяного охолодження, ви можете бути спокійні, знаючи, що цей комплект містить усі необхідні компоненти. Незважаючи на доступну ціну, ви все одно отримуєте досить потужний насос, резервуар на 200 мл і мідний радіатор із товстими ребрами для кращого відведення тепла.

  Що означає офіційна мітка Reddit?

Комплект охолодження Thermaltake Pacific C240

Найкращий бюджет

Thermaltake Pacific C240 ​​Cooling Kit є, безумовно, найбюджетнішим варіантом, враховуючи, що ви можете вибрати радіатори двох розмірів, а також жорстку та м’яку трубку. У будь-якому випадку ви отримуєте все необхідне для створення шикарної індивідуальної системи водяного охолодження.

плюси

 • З м’якими трубами легше працювати, ніж з жорсткими
 • Мідний радіатор з товстим ребром
 • Можна вибрати більший радіатор і жорстку трубку

мінуси

 • Надійний варіант для початківців, але все одно вимагає багато попередніх досліджень

Гігабайт

Стиль ніколи не повинен переважати над продуктивністю, але Aorus Waterforce X 360 AIO може стати перлиною вашого ПК. І оскільки це просто моноблок і він сумісний із широким спектром роз’ємів, включаючи AM4 і LGA 1700, це один із простих способів встановити водяне охолодження у вашу систему.

Його стиль представляє собою дві функції: РК-дисплей і вентилятори ARGB. Це означає, що ви можете налаштувати кожен окремий світлодіод у безлічі кольорів, а повнокольоровий РК-дисплей можна використовувати для демонстрації спеціальної графіки, а також важливої ​​інформації, наприклад температури.

Рідинний кулер AORUS WATERFORCE X 360 AIO

Найкраще з RGB

$210 $240 Заощадьте $30

Незважаючи на те, що Aorus Waterforce X 360 не є набором, а AIO, він є одним із найстильніших AIO, враховуючи його LCD і ARGB. Також не завадить те, що він чудово охолоджує вашу систему, залишаючись при цьому неймовірно тихою.

плюси

 • Сумісний із роз’ємами AM4, LGA 1700 і старішими
 • Можна регулювати РК-дисплей, насос, елементи керування вентилятором і RGB
 • Використовує мідний водоблок
 • Працює тихо і виглядає фантастично

мінуси

 • Вам доведеться жонглювати програмним забезпеченням, щоб все працювало правильно

Thermaltake

Беручи до уваги те, що пропонує Thermaltake Pacific Tough C360, ви можете бути впевнені, що ваш ігровий ПК буде налаштований на успіх. Наявність мідного водоблоку та 360-міліметрового мідного радіатора з товстими ребрами — зіркова комбінація. Одне лише це забезпечує кращу тепловіддачу, ніж алюміній, а завдяки трьом вентиляторам, що працюють зі швидкістю 2000 об/хв, ви досить швидко нагріваєте корпус.

  Як змінити значок закладки в Chrome

Ще однією бажаною особливістю Thermaltake Pacific Tough C360 є використання жорсткої трубки на відміну від м’якої. З ним трохи важче працювати, але він цілком вартий зусиль для кращої швидкості потоку, що зрештою створює набагато холоднішу та ефективнішу систему.

Thermaltake Pacific Tough C360

Найкраще для ігор

Якщо ви вже впевнені у водяному охолодженні, ви станете ідеальним кандидатом на Thermaltake Pacific Tough C360, особливо в ігровій системі. Ви працюватимете з мідним водяним блоком і радіатором разом із жорсткою трубкою для кращої швидкості потоку.

плюси

 • Мідний водоблок і радіатор
 • Жорстка трубка забезпечує кращу швидкість потоку
 • Резервуар 300 мл
 • Швидкість насоса 4600 об/хв

мінуси

 • Набір включає все, крім інструментів для згинання труб
 • Без RGB

АРКТИКА

Розгін чудово підходить для підвищення продуктивності, особливо якщо ваш комп’ютер використовує компоненти преміум-класу, але якщо ви не будете обережні, ви можете звести ваше обладнання до ремонту. На щастя, об’єднавши ваш процесор із Arctic Liquid Freezer II 360, можна легко сперечатися з такими потужними процесорами, як i9-13900K і Ryzen 9 7950x.

Щоб ще більше зменшити перегрів, Arctic Liquid Freezer II 360 має ребра, які набагато товщі, ніж у середнього AIO, — 38 мм. Також є 40-мм вентилятор VRM для трансформатора напруги та основи, щоб уникнути непотрібного нагрівання всієї системи. За будь-яких цілей Arctic Liquid Freezer II 360 справді дозволяє вам перевірити свій ПК.

Arctic Liquid Freezer II 360

Найкраще підходить для розгону

Тихий, потужний і ефективний Arctic Liquid Freezer II 360 дозволяє розширити межі можливостей процесора навіть для високоякісних опцій, таких як i9-13900K і Ryzen 9 7950x.

  Як додати водяний знак в Google Docs

плюси

 • Ребра радіатора товстіші за середні
 • Сумісний, зокрема, з роз’ємами LGA 1700 і AM5
 • Організація кабелів спрощує встановлення
 • Швидкі та тихі вентилятори

мінуси

 • Більш товстий радіатор вимагає більшого простору

FAQ

З: Рідинне охолодження краще, ніж радіатор?

Так, рідинне охолодження, безсумнівно, краще підтримує всю систему охолодженням, ніж повітряне. Він просто більш ефективний у поширенні та розсіюванні тепла, що також зрештою зменшує швидкість вентилятора та робить вашу установку набагато тихішою.

З: Чи потрібно заправляти рідинні охолоджувачі?

Це залежить від того, яке рідинне охолодження ви обрали. Це AIO чи спеціальна робота? Перший, будучи замкнутим циклом, означає, що вам ніколи не потрібно, за винятком проблеми; останній вимагає поповнення приблизно щороку, щоб забезпечити безперебійну роботу циклу.

З: Чи можна використовувати дистильовану воду для водяного охолодження?

Технічно так, але ви не повинні. На відміну від охолоджувальної рідини, дистильована вода може бути забруднена, що може спричинити інші проблеми. Найкраще використовувати перевірену охолоджуючу рідину.

З: Чи економить електроенергію рідинне охолодження?

Ваш пробіг може відрізнятися. Загалом кажучи, насоси споживають трохи більше енергії, ніж вентилятор, щоб перемістити всю цю воду. Система з водяним охолодженням означає, що ваші компоненти можуть не працювати так сильно (ви можете, наприклад, знизити швидкість вентилятора), але економія енергії незначна. Ви можете так само легко встановити радіатор, пасивний компонент, який не споживає електроенергію, щоб допомогти розсіювати тепло в системі повітряного охолодження.

Q: Чи часто протікають рідинні охолоджувачі?

Рідинні охолоджувачі розроблені таким чином, щоб бути водонепроникними, але якщо ви часто перевстановлюєте комплект рідинного охолодження, існує невелика ймовірність того, що він може потекти, якщо його не було добре змонтовано.