Найкращий SSD для PS5 у 2024 році

Хоча PS5 офіційно підтримує розширення пам’яті, не всі твердотільні накопичувачі добре поєднуються з консоллю. Ці SSD-накопичувачі, сумісні з PS5, пропонують не лише розширений обсяг пам’яті, але й безкомпромісні ігрові враження та гарантовану сумісність.

Western Digital

WD_BLACK SN850X — висококласний SSD M.2, який замінює популярний SN850. Порівняно зі своїм попередником він пропонує чудові оновлення, включаючи швидшу послідовну продуктивність і нову модель ємністю 4 ТБ. Це також один із небагатьох накопичувачів M.2, які підтримують Microsoft DirectStorage для сумісних комп’ютерних ігор.

SN850X може похвалитися неймовірною швидкістю читання до 7300 МБ/с, що перевищує вимоги Sony до 5500 МБ/с. Він не тільки забезпечує таку ж ігрову продуктивність, як і вбудований SSD PS5, але також залишається надійним вибором для майбутніх складних ігор. Додайте до цього низькопрофільний радіатор і чудовий терморегулятор Western Digital, і ви отримаєте ідеальний SSD для своєї консолі PS5.

WD_BLACK SN850X

Найкраще в цілому

$118 $130 Зекономте $12

WD_BLACK SN850X забезпечує хороший баланс між продуктивністю та ціною. Хоча він і не найдешевший накопичувач, він пропонує перспективну продуктивність для PS5 із неймовірною швидкістю до 7300 МБ/с, а вбудований радіатор забезпечує охолодження під час напружених ігрових сесій.

плюси

 • Солідні швидкості
 • Відмінний радіатор
 • Хороша ціна за продуктивність

Вирішальне значення

PCIe 4.0 M.2 SSD, як правило, дорогі, але добре те, що вам не потрібен SSD 7000 МБ/с, щоб повністю використовувати можливості PS5. Бюджетний Crucial P3 Plus, який підтримує швидкість послідовного читання до 5000 МБ/с, забезпечує високу ігрову продуктивність на PS5 нарівні з преміум-дорожчими накопичувачами M.2.

Єдиним недоліком цього SSD M.2 є відсутність радіатора. Навіть це не є проблемою, оскільки ви можете поєднати його з радіатором стороннього виробника за розумною ціною, таким як радіатор MHQJRH M.2 2280 SSD, і загальна вартість все одно буде нижчою, ніж більшість сумісних із PS5 SSD. Crucial P3 Plus доступний у чотирьох варіантах ємності від 500 ГБ до 4 ТБ.

  10 безкоштовних онлайн-курсів від Google, щоб підвищити кваліфікацію

Вирішальний P3 Plus

Найкращий бюджет

$70 $108 Зекономте $38

Crucial P3 Plus пропонує недорогий спосіб оновити пам’ять на вашій PS5. Поєднайте його з радіатором за доступною ціною, і ви зможете додати до 4 ТБ, не витрачаючи гроші.

плюси

 • Доступна ціна
 • Надійна продуктивність
 • Варіанти ємності від 500 ГБ до 4 ТБ

SAMSUNG

Samsung не чужий, коли йдеться про високоякісні рішення для зберігання даних, пропонуючи одні з найкращих портативних SSD на ринку. Samsung 980 PRO із радіатором — один із найшвидших і найнадійніших твердотільних накопичувачів M.2, які можна поєднати з PS5. Він має надзвичайну продуктивність і добре поєднується з внутрішньою пам’яттю PS5 і ОС PlayStation, що дозволяє плавно переносити ігри та програми на внутрішній SSD і з нього, а також запускати ігри швидше без проблем.

Компанія Samsung розробила радіатор, щоб він ідеально містився у відсіку для твердотільного накопичувача PS5. Його товщина всього на 8,6 мм значно нижче максимальної товщини 11,25 мм, дозволеної PS5, а це означає, що ви можете встановити цей накопичувач із радіатором і безпечно закрити всі панелі без проблем. Додайте до цього відомий тепловий дизайн і оптимізацію від Samsung, і ви отримаєте твердотільний накопичувач PS5, який витримає тривалі періоди гри без будь-яких падінь продуктивності.

Samsung 980 PRO з радіатором

Кращий Преміум

Якщо вам потрібен довговічний і високопродуктивний SSD M.2 для вашої PS5, розгляньте 980 PRO від Samsung з радіатором. Окрім неймовірної швидкості, цей твердотільний накопичувач виправдовує репутацію бренду як надійний завдяки міцній якості збірки, інноваційному тепловій системі та високому терміну служби.

плюси

 • Надвисока швидкість читання та запису
 • Міцний і стильний радіатор
 • Преміальна якість збірки
 • Холодно працює під великими навантаженнями

мінуси

 • Доступно лише в 1 ТБ і 2 ТБ
  Як автоматично змінювати розмір зображень у PowerPoint

Корсар

Хочете ще більше пам’яті для ігор PS5? Corsair пропонує один із офіційно сумісних із консоллю твердотільних накопичувачів найбільшої ємності, який досягає колосальних 8 ТБ. MP600 PRO LPX може похвалитися надзвичайно високою швидкістю (до 7100 МБ/с читання) для майже миттєвого завантаження ігор і плавної роботи. Крім того, його вбудований радіатор забезпечує охолодження навіть під час інтенсивних ігор.

Незважаючи на те, що MP600 PRO LPX не є найбюджетнішим варіантом, ціна за гігабайт стає все привабливішою при більшій ємності, що робить модель 8 ТБ переконливим вибором для запеклих геймерів. MP600 PRO LPX також доступний у гладкому білому виконанні та меншій ємності до 500 ГБ.

Corsair MP600 PRO LPX

Найкращий високопродуктивний

Якщо ви віддаєте пріоритет чистому об’єму пам’яті та найвищій продуктивності, цей твердотільний накопичувач M.2 ємністю 8 ТБ від Corsair дозволить вам максимально використати пам’ять для PS5, але будьте готові інвестувати в його преміальну ціну.

плюси

 • Величезний обсяг пам’яті 8 ТБ
 • Перевищує вимоги Sony до швидкості для PS5
 • Міцний радіатор
 • Доступні в меншій ємності

Silicon Power

Silicon Power XS70 відповідає всім вимогам для ідеального твердотільного накопичувача PS5. Він відповідає вимогам Sony щодо швидкості, забезпечуючи швидкість читання до 7300 МБ/с, але він справді блищить своїми тепловими характеристиками. Міцний радіатор з унікальною вентиляцією, схожою на зябра, зберігає диск охолодженим навіть під час інтенсивних сеансів, забезпечуючи постійну продуктивність і надійність.

Незважаючи на потужний радіатор, XS70 легко вставляється в слот розширення PS5, додаючи до 4 ТБ пам’яті. Крім того, він може похвалитися конкурентоспроможною ціною, особливо для версії 4 ТБ, що робить його бюджетним двигуном. Silicon Power також пропонує XS70 у варіанті 8 ТБ, але його часто немає в наявності. Якщо вам потрібна більша ємність, 8 ТБ Corsair MP600 PRO LPX стане гарною альтернативою.

Silicon Power XS70

Найкращий радіатор

$68 $75 Заощадьте $7

Silicon Power XS70 є надійним претендентом на оновлення вашої PS5, оскільки має потужну швидкість і охолодження. Він також пропонує нижчу вартість ГБ, ніж більшість дисків M.2.

  Створюйте власні ігри для PS4: початок роботи з «Dreams»

плюси

 • Виняткова продуктивність за меншу суму
 • Міцний радіатор для максимального охолодження
 • До 8 ТБ пам’яті
 • Ідеально підходить для PS5

мінуси

 • Версія 8 ТБ доступна рідко

FAQ

З: Що означає SSD?

SSD означає твердотільний накопичувач, тип пристрою зберігання даних, який зберігає дані на взаємопов’язаних мікросхемах флеш-пам’яті, що робить його набагато швидшим, надійнішим і тихішим, ніж жорсткі диски, які використовують обертові пластини та рухому головку.

З: Який тип SSD використовує PS5?

PS5 використовує будь-який сумісний PCIe 4.0 NVMe SSD з мінімальною швидкістю читання 5500 МБ/с для розширення внутрішньої пам’яті. Хоча ви також можете підключити зовнішній USB-накопичувач до PS5, його можна використовувати лише для ігор PS4 та медіа-програм, а не для ігор PS5.

П: Який максимальний розмір SSD може використовувати PS5?

Завдяки оновленню мікропрограми системи, випущеному у вересні 2023 року, PS5 тепер підтримує твердотільні накопичувачі до 8 ТБ для розширення внутрішньої пам’яті. Corsair MP600 PRO LPX є надійним варіантом для 8 ТБ SSD, сумісного з PS5.

З: Чи потрібен мені радіатор на твердотільний накопичувач PS5?

Так, Sony рекомендує використовувати радіатор для ефективного розсіювання тепла, особливо для високопродуктивних SSD або інтенсивних ігрових сесій. Більшість дисків M.2 постачаються з радіатором, але ви також можете придбати доступний диск M.2 і поєднати його з радіатором, сумісним із PS5, як-от радіатор MHQJRH M.2 2280 SSD, для бюджетного оновлення.

З: Як мені встановити SSD у мою PS5?

Встановлення SSD на вашу PS5 є досить простим процесом, який передбачає зняття задньої кришки вашої консолі, щоб відкрити відсік для дисків M.2. Щоб уникнути пошкодження вашої консолі чи SSD, дотримуйтесь нашого покрокового посібника зі встановлення M.2 SSD на вашу PS5.