Відновіть свій дохід за допомогою рішення AdBlock Detection для WordPress

| | 0 Comments| 1:47 PM
Categories:

Незважаючи на те, що люди ненавидять рекламу, ми, маркетологи, покладаємося на неї для хорошого потоку доходу.

Прибуток від реклами для блогу чи веб-сайту може бути величезним, оскільки він абсолютно пасивний. Вам не потрібно нічого робити, окрім налаштування. Однак цей прибуток може бути зменшений читачами, які не люблять бачити рекламу. Зараз майже всі використовують AdBlock, щоб позбутися реклами.

Більш ніж 40% користувачів Інтернету мають встановлений AdBlockerі це безпосередньо впливає на ваш дохід.

На щастя, для WordPress доступні рішення для виявлення AdBlock, які допоможуть вам вирішити цю проблему та відновити ваш дохід.

Вплив AdBlock на ваш дохід

Якщо ви в основному залежите від доходів від реклами для підтримки свого онлайн-бізнесу, то, ймовірно, ви залишаєте багато грошей на столі. Як зазначалося вище, понад 40% користувачів Інтернету мають встановлені блокувальники реклами, а це означає, що ви заробляєте майже половину суми грошей, яку повинні отримати. І ця «половина суми» може бути великою, залежно від вашого місячного трафіку.

Більшість людей вмикають AdBlock лише тому, що ненавидять рекламу. З іншого боку, деякі люди змушені встановити його через веб-сайт, на якому вони перебувають. На деяких веб-сайтах занадто багато реклами та спливаючих вікон, що може засмутити будь-кого. У певному сенсі це спам, і це не круто.

Отже, перш ніж занурюватися в рішення, я настійно рекомендую прагнути до кращої взаємодії з користувачем, не бомбардуючи його тоннами реклами. Спробуйте трохи опустити його вниз і зберегти його природним. З огляду на це, давайте перейдемо до списку.

AdSanity

Дуже корисний плагін для керування рекламою, AdSanity робить керування оголошеннями легким, незалежно від того, розміщено воно самостійно чи з мережі. Ви можете створювати та керувати оголошеннями на своєму веб-сайті та навіть переглядати точну статистику для нього. Це, у свою чергу, допомагає показувати рекламу вашим читачам у більш відповідний спосіб.

  Як завантажити та встановити браузер Google Chrome

Окрім цього, він має такі чудові функції:

 • Легкий
 • HTML5 готовий
 • Повністю розширюється для великих вимог
 • Різні варіанти публікації
 • Різні варіанти відображення оголошень
 • Зручний для розробників для налаштувань
 • Чудова команда підтримки

Їх доповнення для виявлення блокування реклами повністю змінює гру. Після того, як ви його ввімкнете, воно почне відображати спеціальне повідомлення, яке просить користувачів вимкнути AdBlock, щоб продовжувати використовувати ваш веб-сайт.

Як альтернативу ви також можете перенаправляти користувачів AdBlock на певну сторінку вашого веб-сайту, яка повідомляє їм про проблему. Цінові плани починаються лише від 49 доларів США на рік, а найпопулярніший – 149 доларів США на рік і має трохи більше неперевершених функцій.

Блоковий

Блоковий це чудова технологія для безперешкодної монетизації користувачів AdBlock без необхідності їх засмучувати. Це допомагає вам надати читачам легшу рекламу, фільтруючи таким чином, щоб не вимагати від них вмикати AdBlock. Це рішення добре поєднується з наявною інфраструктурою програмування завдяки простій документації, якою може ознайомитися кожен.

Ви також можете спробувати їхню аналітику AdBlock, щоб перевірити, який відсоток вашої аудиторії використовує AdBlock, і навіть виміряти, який дохід ви можете отримати.

Крім того, ще одним цікавим інструментом на їх веб-сайті є Калькулятор доходу AdBlock це допоможе вам визначити суму доходу, яку ви можете повернути.

  Скільки коштує Netflix на місяць?

Адмірал

с Admiral’s AdBlock Recoveryви отримуєте доступ до купи цікавих функцій, таких як:

 • Розширена аналітика для розрахунку втрат вашого доходу
 • Калькулятор рівня використання AdBlock у різних браузерах
 • Різні способи відновлення, як-от білий список і повторне вставлення реклами
 • Альтернативні біржі вартості

Їхнє встановлення одного тегу та цілодобова служба підтримки додають перевагу їхнім чудовим послугам. Ви можете надіслати запит на безкоштовну демонстрацію та розпочати роботу за 120 доларів США на місяць.

Упоніт

Упоніт допомагає вашій ненав’язливій рекламі отримати популярність і значно збільшити ваші виплати. Ви можете просто вставити їхній JS-код у заголовок свого веб-сайту й автоматично виявити читачів, які використовують блокувальники реклами.

Після відстеження ви можете розрахувати суму доходу, яку можете втратити, і отримати доступ до статистики в реальному часі, яка показуватиме вам таку інформацію, як пристрій, браузер і країна, з якої використовується блокувальник реклами.

Потім ви можете продовжити відновлення за допомогою їхнього доповнення «plug and play» до стека оголошень, використовуючи свої теги. Крім того, ви також можете безпосередньо відобразити повідомлення про проблему та чи бажають користувачі продовжувати використовувати веб-сайт.

Adrecover

Легко вимірюйте та відновлюйте дохід від реклами за допомогою Adrecover. Вони надзвичайно суворі, коли мова заходить про якість оголошень, тому що вони завжди ставлять читачів на перше місце. Це означає, що ви можете розраховувати лише на показ високоякісних оголошень, коли використовуєте цю послугу. Вони допомагають вам монетизувати свій інвентар Adblock найбільш відповідним способом.

Після ввімкнення цього рішення все, що вам потрібно зробити, це додати вказаний код у заголовок вашого веб-сайту та почати вимірювати та монетизувати покази реклами.

  Як створити субтитри для аудіо та відео? [9 Best Tools]

Adrecover довіряють такі бренди, як Viacom, Viral Thread і IBT.

Деблокувальник

Як вже натякає назва, Деблокувальник допомагає блокувати блокувальники реклами та повертати ваш дохід, показуючи користувачам блокування реклами повідомлення з проханням вимкнути службу, якщо вони бажають продовжувати користуватися веб-сайтом. Він підтримує майже всі наявні блокувальники реклами, включаючи uBlock і Ads Killer.

Щоб відобразити повідомлення, ви можете вибрати невелике спливаюче вікно або навіть відкрити повноекранне вікно.

Цікавою особливістю цього сервісу є те, що поки відвідувач не вимкне блокувальник реклами, він/вона не зможе виконувати певні дії на веб-сайті, наприклад, виділяти та копіювати текст і використовувати гарячі клавіші.

Плагін легкий і має шість місяців пріоритетної підтримки.

OptinMonster

Виявлення AdBlock від OptinMonster доставляє спеціальне повідомлення відвідувачам, інформуючи їх про AdBlock. Він може легко обійти всі наявні блокувальники реклами та потенційно повернути ваш заслужений дохід.

За допомогою цього плагіна ви можете ввічливо попросити їх вимкнути AdBlock, і хоча ви можете подумати, що більшість читачів цього не зробить, я тут, щоб сказати вам, що вони це зроблять. Насправді люди не проти світлої реклами на веб-сайті.

Крім того, ви також можете попросити їх додати вашу URL-адресу в білий список із AdBlock замість того, щоб повністю її вимкнути.

Висновок

Я сподіваюся, що наведені вище рішення для виявлення AdBlock допоможуть вам відновити ваш дохід і збільшити прибуток.