Виправте помилку Pokémon Go 26 на Android

Pokémon Go — одна з найкращих ігор реальності, яку можна безкоштовно завантажити з Play Store. Незважаючи на те, що вона була випущена в 2016 році, за короткий проміжок часу розробник гри отримав понад 4 мільярди доларів США завдяки понад мільярду завантажень. Це доводить знайомство гри, а гра дуже проста. Ви повинні зловити якомога більше покемонів у різних зонах вашої місцевості, що дуже цікаво. Однак іноді ви можете зіткнутися з помилкою Pokémon Go 26 через проблеми з мережею або сервером. Коли ви зіткнетеся з цією помилкою, вас викинуть з гри без причини. Це трапляється, коли ви помічаєте рідкісного покемона та намагаєтеся його зловити. Але, не хвилюйтеся! Ви можете вирішити цю проблему за допомогою методів усунення несправностей, описаних у цьому посібнику. Але ви повинні дізнатися, які всі фактори викликають проблему.

Як виправити помилку Pokémon Go 26 на Android

Після ретельного аналізу ми зібрали кілька причин, які викликають помилку 26 Pokémon Go на Android. Перегляньте їх, і ви отримаєте уявлення про те саме.

  • Існує затримка між вашим телефоном і сервером. Це викликає проблеми з десинхронізацією
  • Пошкоджений кеш гри
  • GPS або доступ до місцезнаходження не ввімкнено на вашому пристрої
  • З’єднання з мережею не стабільне
  • Часовий пояс інший або неправильний
  • Ваша програма Pokémon Go застаріла
  • Застаріла ОС Android
  • Заборона розташування
  • Глюки у файлі встановлення в грі, які можна виправити лише після перевстановлення гри

Ось кілька ефективних методів усунення несправностей, які допоможуть вам усунути обговорювану проблему. Дотримуйтесь їх у тому ж порядку, щоб досягти найкращих результатів.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, отже, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Зазначені дії були виконані на телефоні Redmi.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

1. Перезавантажте пристрій Android

Перезапуск Android усуне всі тимчасові пошкодження вашого пристрою. Це також включає помилку 26 Pokémon Go. Для цього є два способи. Ви можете перезавантажити безпосередньо або вимкнути пристрій і ввімкнути його пізніше, як описано нижче.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення збоку мобільного телефону.

2. Тепер торкніться опції Reboot на екрані.

3. Зачекайте, доки телефон перезавантажиться, і перевірте, чи вдалося вам виправити помилку 26 чи ні.

2. Увімкніть Місцезнаходження

Це основний крок, коли ви граєте в ігри на основі розташування. Ви можете випадково вимкнути свій пристрій і, таким чином, у вас можуть виникнути проблеми з підключенням до Інтернету, що спричинить помилку 26. Існує простий хак, щоб увімкнути місцезнаходження на вашому пристрої.

1. Прокрутіть вниз до панелі сповіщень вашого Android.

2. Тепер торкніться Розташування, як показано.

3. Тепер натисніть і утримуйте значок розташування, щоб відкрити його налаштування.

4. Потім натисніть опцію Google Location Accuracy, як показано.

5. Тепер увімкніть параметр «Покращити точність розташування», як показано на малюнку.

Увімкнувши точність визначення місцезнаходження на своєму мобільному пристрої Android, перевірте, чи виправили помилку 26 у Pokémon Go.

3. Вимкніть режим економії заряду акумулятора

Увімкнена опція економії заряду батареї у вашому Android призведе до припинення деяких операцій програм, програм, служб, датчиків тощо. Якщо у вас низький заряд батареї, а потім увімкнули цю функцію, це нормально. Але, якщо ви помилково ввімкнули цю функцію, вам доведеться повністю вимкнути її, щоб виправити помилку 26 на вашому Android.

1. Потягніть панель сповіщень на пристрої Android.

2. Тепер перевірте, чи вимкнено параметр Економія батареї. Якщо він увімкнений, торкніться його, щоб вимкнути.

Переконавшись, що параметр економії заряду акумулятора вимкнено, перевірте, чи виправлено код помилки 26 Pokémon Go.

4. Забезпечте підключення до мережі

Це найпоширеніша причина, яка викликає проблеми з помилкою 26 Pokémon Go. Якщо у вас немає стабільного підключення до Інтернету, ви зіткнетеся з кількома кодами помилок у грі, оскільки ця гра залежить від даних. Перейдіть у свій браузер і перевірте, чи ви отримали результати за будь-яким критерієм пошуку. Якщо ні, то вам потрібно перевірити, чи з’єднання даних увімкнено, як описано нижче.

  Pale Moon для Android – це Firefox на стероїдах

1. Торкніться піктограми «Налаштування» на головному екрані.

2. Тепер торкніться опції SIM-карти та мобільні мережі, як показано.

3. Тепер переконайтеся, що параметр Мобільні дані ввімкнено, як показано.

4. Якщо ви перебуваєте поза межами вашої країни або зони покриття мережі (використовуєте мережу в роумінгу), торкніться Додаткові налаштування, як показано на малюнку.

Примітка. Оператор стягуватиме з вас плату безкоштовно після того, як ви ввімкнете міжнародний роумінг даних.

5. Потім торкніться поля поруч із Міжнародний роумінг і встановіть опцію Завжди, як показано.

6. Потім торкніться Дані в роумінгу.

7. Потім натисніть Увімкнути, щоб підтвердити підказку.

Тепер перевірте, чи вдалося вам виправити помилку Pokémon 26. Якщо ні, виконайте наведені нижче методи.

5. Увімкніть фонові дані

Крім мобільних даних, ви повинні ввімкнути фонове використання даних, щоб ваш Android використовував мобільні дані навіть у режимі заощадження даних. Ось кілька інструкцій, як зробити те саме. Виконайте демонстрацію, щоб виправити помилку 26 Pokémon Go.

1. Перейдіть до програми Налаштування, як і раніше.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть «Керувати програмами», а потім «Pokémon Go», як показано.

4. Потім торкніться Обмежене використання даних.

5. Тепер переконайтеся, що ви вибрали Wi-Fi і мобільні дані (SIM 1) і мобільні дані (SIM 2), якщо це можливо. Потім натисніть OK.

Тепер ваш Android має повний доступ до мобільних даних, навіть якщо він перебуває в режимі збереження даних. Перевірте, чи можна виправити код помилки 26 у Pokémon Go, якщо вона спричинена проблемами використання фонових даних.

Спосіб 2: видаліть конфліктуючих покемонів

Якщо ви виявите будь-яку затримку між сервером і вашим пристроєм Android, перш ніж перезавантажити пристрій, ви повинні видалити конфліктуючих покемонів, які викликають помилку 26 Pokémon Go

Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб зробити те саме.

1. Запустіть Pokémon Go і натисніть кнопку Pokémon, як показано.

2. Тепер знову торкніться POKÉMON.

3. Тепер виберіть найновішого покемона, який викликає проблему.

Примітка. Ви можете знайти найновіших покемонів, звернувшись до розділу СПІЙМАНИ В ДИКОМУ, де вказано дату.

4. Торкніться значка меню, як показано нижче.

5. Тепер торкніться виділеної опції ПЕРЕДАЧА.

6. Потім натисніть ТАК, щоб підтвердити підказку.

Примітка. Якщо ви передасте покемона, його буде видалено назавжди, але ви отримаєте певні нагороди. Щоразу, коли ви передаєте покемона, ви отримаєте Зоряний пил і Цукерки. Вони обов’язково важливі для посилення та розвитку покемонів.

Спосіб 3: примусовий вихід з Pokémon Go

Закриття Pokémon Go абсолютно відрізняється від примусового закриття. Примусове закриття Pokémon Go призведе до закриття всіх фонових процесів, і вам доведеться почати все з нуля наступного разу, коли ви запустите гру знову. Помилку неправильної роботи 26 Pokémon Go можна негайно вирішити, а нижче наведено кілька інструкцій, як примусово закрити програму Pokémon Go.

1. Запустіть програму «Налаштування», як і раніше.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім торкніться «Керувати програмами», а потім «Pokémon Go», як показано.

4. Потім торкніться опції «Примусова зупинка» в нижньому лівому куті екрана, як показано.

5. Нарешті натисніть OK (якщо є).

Тепер перезапустіть програму та перевірте, чи можна виправити помилку 26 у Pokémon Go.

Спосіб 4: Використовуйте правильний часовий пояс

Якщо ви не налаштували свій мобільний телефон на один часовий пояс, він продовжує змінюватися, коли ви рухаєтеся. Android-призначення часового поясу вручну спричиняє кілька проблем, зокрема помилку 26. Щоб вирішити цю проблему, потрібно змінити налаштування дати й часу на автоматичний часовий пояс або ви також можете змінити налаштування на часовий пояс оператора мережі. Дотримуйтеся вказівок нижче.

1. Перейдіть до налаштувань телефону, торкнувшись значка шестірні, як показано.

  Як отримати Android 4.4.3 на пристроях Nexus [OTA + Manual Update]

2. Тепер прокрутіть вниз екран налаштувань і торкніться Додаткові налаштування, як показано.

3. Потім торкніться дати та часу, як показано.

4. Тепер увімкніть Використовувати часовий пояс мережі, як показано.

Після синхронізації свого часового поясу з часовим поясом оператора мережі перевірте, чи виправили код помилки 26 у Pokémon Go.

Спосіб 5: Змініть розташування пристрою

Якщо ви помітили повідомлення про помилку Pokémon Go 26 після перемикання на нове місце, ви повинні перевірити, чи є ваше місце розташування географічно обмеженим. Зверніть увагу, що Pokémon Go обмежено певними областями та місцями. Щоб вирішити ці проблеми з визначенням місцезнаходження, можна спробувати скористатися VPN (віртуальною приватною мережею).

Використання мережі VPN приховає ваші географічні дані та дозволить вам надсилати й отримувати пакети даних через загальнодоступні мережі. Таким чином, ви можете використовувати свою мережу анонімно, приховуючи свою мережеву ідентифікацію. Якщо ви не знаєте, як вибрати відповідну мережу VPN, перегляньте наш посібник Топ-9 найкращих безкоштовних безлімітних VPN для Android.

Ви також можете спробувати змінити місцезнаходження в Pokémon Go, дотримуючись нашого посібника Як змінити місцезнаходження в Pokémon Go? Дотримуйтесь інструкцій, наведених тут, і ви зможете виправити код помилки 26 на своєму Android.

Спосіб 6: видаліть кеш програми Pokémon Go

Кеш-пам’ять у ваших іграх покращує продуктивність, але якщо вони пошкоджені протягом кількох днів, ви можете зіткнутися з помилкою 26 Pokémon Go. Щоб вирішити цю проблему, радимо час від часу очищати весь кеш програми (очистіть принаймні 60 днів), як описано нижче.

1. Перейдіть на головний екран і торкніться програми Налаштування, як показано.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Тепер натисніть «Керувати програмами», а потім «Pokémon GO», як показано.

4. Тепер торкніться опції «Зберігання», як показано на малюнку.

5. Потім натисніть Очистити кеш, як показано на малюнку.

Примітка. Ви також можете натиснути «Очистити всі дані», якщо хочете, щоб усі дані було видалено в Pokémon Go.

6. Тепер натисніть опцію Очистити дані, як показано на малюнку.

Нарешті перевірте, чи можете ви виправити Помилка 24 Pokémon Go зараз виправлена.

Спосіб 7: оновіть програму Pokémon Go

Pokémon Go слід періодично оновлювати, щоб установлювати нові технології та функції в програмі та підтримувати програму без будь-яких помилок. Ви можете оновити програму Pokémon Go і перевірити, чи можете ви виправити код помилки 24. Ось кілька інструкцій щодо оновлення Pokémon Go на вашому Android.

1. Перейдіть на головний екран і натисніть Play Store.

2. Тепер знайдіть Pokémon Go, як показано на малюнку.

3А. Якщо оновлення доступне, торкніться опції «Оновити».

3B. Якщо вашу програму вже оновлено, ви побачите лише параметри «Відкрити» та «Видалити». Тепер перейдіть до наступного методу усунення несправностей, щоб вирішити проблему.

4. Зачекайте, доки ваша програма оновиться, і перевірте, чи можна зараз виправити помилку Pokémon Go 26.

Спосіб 8: оновіть ОС Android

Ви можете виправити помилку 26 Pokémon, оновивши свій пристрій Android. Ваш телефон Android автоматично оновлюється за допомогою мобільних даних або мережі Wi-Fi. Щоб виправити всі ігрові проблеми, баги та помилки на вашому пристрої Android, ви повинні оновити свій Android, як описано в нашому посібнику «3 способи перевірки оновлень на вашому телефоні Android».

Після оновлення ОС Android перевірте, чи можете ви виправити код помилки 26 виправлено зараз чи ні.

Спосіб 9. Виберіть протокол роумінгу APN IPv4/IPv6

Якщо всі перелічені вище методи не допомагають усунути помилку 26 Pokémon Go, ви можете змінити назви точок доступу, щоб налаштувати параметри Інтернету. Ось кілька вказівок щодо зміни налаштувань APN на протокол роумінгу APN IPv4/IPv6.

1. Закрийте всі фонові програми на Android.

2. Тепер перейдіть до Налаштування.

3. Потім торкніться опції SIM-карти та мобільні мережі.

4. Тут виберіть SIM-картку, з якої ви використовуєте мобільні дані.

5. Потім натисніть Назви точок доступу.

  Як видалити кеш програми для програми на Android

6. Тепер торкніться символу стрілки поруч із Інтернетом.

7. На екрані «Редагувати точку доступу» прокрутіть униз і торкніться «Протокол роумінгу APN».

8. Потім виберіть IPv4/IPv6, як показано, і збережіть зміни.

Ваше підключення до мережі може бути тимчасово вимкнено. Зачекайте, поки з’єднання для передачі даних відновиться, і спробуйте знову підключитися до Pokémon Go. Цього разу у вас не виникне проблем.

Спосіб 10: скидання налаштувань мережі

Перш ніж перевстановити гру, ви можете спробувати скинути налаштування мережі. Як було сказано раніше, помилка Pokémon Go 26 спричинена багатьма причинами, як-от неадекватне мережеве з’єднання, повільна мережа, несумісний супутниковий прийом тощо. Скидання налаштувань мережі допоможе вам вирішити всі ці проблеми разом із кодом помилки 26. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій. щоб скинути налаштування мережі.

Нарешті настав час витягнути великі гармати. Як згадувалося раніше, помилка GPS-сигналу Pokémon GO не знайдено може бути викликана кількома причинами, як-от погане підключення до мережі, повільний Інтернет, поганий супутниковий прийом тощо. Усі ці проблеми можна вирішити, скинувши налаштування мережі на телефоні. Виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як:

1. Відкрийте налаштування на своєму Android.

2. Тепер натисніть Connection & sharing, як показано на малюнку.

3. Прокрутіть екран вниз і натисніть Скинути Wi-Fi, мобільні мережі та Bluetooth, як показано.

4. Потім виберіть SIM-карту, налаштування якої потрібно скинути, і натисніть «Скинути налаштування», як показано на малюнку.

5. Підтвердьте підказку, якщо вона є, і зачекайте, доки параметри не будуть відновлені.

Спосіб 11: переінсталюйте Pokémon Go

Швидше за все, ви отримаєте виправлення помилки Pokémon Go 26, дотримуючись вищезгаданих методів. Якщо ні, вам доведеться видалити програму та повторно встановити її після перезавантаження пристрою. Ось кілька інструкцій щодо перевстановлення Pokémon Go.

1. Перейдіть до Play Store, як і раніше, і знайдіть Pokémon Go.

2. Тепер натисніть Видалити, як показано.

3. Зачекайте, поки програму буде повністю видалено з вашого Android. Потім знову знайдіть Pokémon Go і натисніть «Встановити».

4. Коли програму буде встановлено на вашому пристрої, торкніться «Відтворити», як показано на малюнку.

5. Нарешті, відновіть свої дані та перевірте, чи можете ви виправити помилку 26 у своєму Android чи ні.

Спосіб 12: Зверніться до служби підтримки Pokémon Go

Якщо жоден із розглянутих вище методів не допоміг вам виправити помилку 26 на Pokémon Goon Android, то вам потрібно звернутися за допомогою до офіційної команди Pokémon Go.

Таким чином, ви можете повідомити про помилку 26 у Pokémon Go за допомогою посібника з усунення несправностей, указаного на офіційному сайті.

1. На сторінці перегляду карти торкніться піктограми «Головне меню».

2. Потім натисніть Налаштування, як показано.

3. Потім торкніться піктограми «Довідка», як показано.

4. Тепер натисніть Усунення несправностей, як показано.

5. Тепер перейдіть до розділу, де ви знайдете ідеї щодо вирішення проблем 26 у Pokémon Go. Здебільшого, усі кроки з усунення несправностей, наведені в статті, будуть розглянуті, однак, якщо є якісь додаткові методи, застосуйте їх і перевірте, чи працюють вони чи ні.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому мій Pokémon Go не працює?

Відповідь Ваш Pokémon Go не працюватиме, якщо у вас є пошкоджений кеш гри, коли на вашому пристрої не ввімкнено GPS або доступ до місцезнаходження, мережеве з’єднання не стабільне, часовий пояс інший або неправильний, ваша програма Pokémon Go застаріла та коли ваш Android застарів.

Q2. Як очистити кеш Pokémon Go?

Відповідь Щоб очистити кеш-пам’ять Pokémon Go, дотримуйтесь інструкцій, наведених у методі 6 вище.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви дізналися, як виправити помилку Pokémon Go 26 на своєму пристрої Android. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, яку тему ви хочете, щоб ми дослідили далі.