Виправити функцію «Не турбувати», яка продовжує вмикатися самостійно на Android

Оскільки смартфони стали популярними, Android став найпопулярнішою ОС, і вона продовжує панувати на ринку. Він гнучкий і надає користувачам безліч опцій і налаштувань. Однією з найкращих функцій Android є режим «Не турбувати» (DND), але що означає «Не турбувати» на телефоні? Це параметр, який, коли ввімкнено, перемикає телефон у беззвучний режим і припиняє всі сповіщення, включаючи дзвінки та повідомлення. Це корисно, коли ви на нараді або зайняті своєю роботою і хочете уникнути відволікань. Налаштування режиму «Не турбувати» на телефоні Android можна легко змінити, і є багато способів вимкнути функцію «Не турбувати» Android. Однак іноді режим DND може вмикатися автоматично, що може розчарувати. Якщо ви також маєте справу з такою ж проблемою, ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам вирішити проблему, яка постійно вмикається на Android.

Як виправити, що режим «Не турбувати» продовжує вмикатися сам на Android

Причин автоматичного вмикання параметра «Не турбувати» на телефоні Android може бути багато, і деякі з них перераховані нижче.

  • Дрібні системні проблеми
  • Застаріла ОС Android
  • Неправильні налаштування
  Як звільнити місце для зберігання на телефоні Android за допомогою файлів від Google

Дізнавшись, що означає «Не турбувати» на телефоні та що змушує його вмикати неодноразово, давайте розглянемо кілька способів, за допомогою яких можна вимкнути функцію «Не турбувати» Android. Виконайте наведені нижче методи, щоб вирішити проблему, яка постійно вмикається на Android.

Примітка. Смартфони не мають однакових параметрів налаштувань. Вони відрізняються від виробника до виробника, тому перевірте правильні налаштування, перш ніж змінювати будь-які.

Спосіб 1: основні кроки з усунення несправностей

Перш ніж розпочати розгляд способів вирішення проблеми, пов’язаної з режимом «Не турбувати», ми рекомендуємо вам виконати деякі основні способи усунення несправностей та перевірки, зазначені нижче.

1. Перезавантажте телефон. Багато незначних проблем, як-от аварійне завершення роботи програм, порожній екран тощо, можна вирішити, перезавантаживши пристрій Android. Це може зупинити автоматичне вмикання функції DND. Ви дотримуйтесь нашого посібника про те, як перезавантажити або перезавантажити телефон Android, щоб зробити те ж саме.

  20 найкращих програм та порад для Android 2016 року

2. Перевірте кнопку гучності: деякі телефони Android перемикаються в режим DND, коли кнопку зменшення гучності натискають кілька разів або протягом тривалого часу. Переконайтеся, що ви не тримаєте кнопку зменшення гучності занадто довго під час регулювання гучності.

3. Перевірте ярлик DND: у деяких випадках функцію DND можна ввімкнути з панелі сповіщень на Android. Переконайтеся, що його вимкнено, перетягнувши панель сповіщень і вимкнувши її. Ви також можете видалити його з панелі сповіщень, щоб запобігти його випадковому ввімкненню.

Спосіб 2. Вимкніть запланований DND

Більшість телефонів Android оснащено функцією DND, яку можна запланувати на включення в певний час. Цей запланований параметр іноді може автоматично вмикатися, через що функція DND вмикається в певний час самостійно. Вимкнення цієї опції може вирішити проблему постійного вмикання режиму «Не турбувати». Виконайте наведені нижче дії, щоб зробити те ж саме.

  Як додати повідомлення на екрані блокування в Android 7.0

1. Запустіть налаштування пристрою.

2. Знайдіть і торкніться налаштування Звук і вібрація.

3. У меню «Звук і вібрація» перейдіть до розділу «Не турбувати» та вимкніть параметр «Запланувати час увімкнення».

Спосіб 3: Оновіть ОС Android

Якщо ви використовуєте стару версію Android, можливо, причина в несправності функції DND. Android регулярно випускає оновлення, щоб представити нові функції та виправити незначні проблеми. Рекомендується постійно оновлювати ОС Android для належного функціонування вашого пристрою. Оновлення Android може вирішити проблему постійного вмикання режиму «Не турбувати», і ви можете зробити це, дотримуючись нашого посібника з оновлення Android до останньої версії вручну.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли вирішити, що режим «Не турбувати» продовжує вмикатися сам на Android. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.