Виправити помилку Kodi. Неможливо створити програму. Вихід

Categories:

Kodi — це програма медіаплеєра з відкритим кодом, розроблена XBMC Foundation для домашніх розваг. Kodi надає доступ до всіх видів медіа-доступу, включаючи музику, фотографії, відео та телебачення. Програмне забезпечення можна запускати на таких платформах, як Android, Windows, macOS і Linux. Відтворення медіафайлів із локального сховища — це те, у чому Kodi найкраще вміє. Це чудова програма з багатьох причин, як-от потокове передавання фільмів і шоу. Однак користувачі Kodi стикаються з проблемами під час використання програми на своїх пристроях. Можуть виникнути такі проблеми, як помилка Kodi, яка не може створити програму, але її легко усунути за допомогою нашого посібника, який надасть вам прості виправлення. Крім того, разом із методами виправлення, ви дізнаєтеся про причини, які викликають цю помилку Kodi. Тому давайте почнемо з цих методів усунення несправностей, які допоможуть вам, якщо Kodi не працює на вашому пристрої.

Як виправити помилку Kodi. Неможливо створити програму. Вихід

Може бути багато причин, які можуть викликати проблему виходу з програми в Kodi, давайте коротко розглянемо ці причини нижче:

  • Пошкоджені файли Kodi
  • Баг в ПК
  • Пошкоджені тимчасові файли в системі
  • Слабкий або відсутній доступ до Інтернету

Незважаючи на те, що причини виходу з програми Kodi є технічними, на щастя, усі вони можуть бути вирішені за допомогою наведених нижче методів, які прості у використанні та застосуванні. Отже, давайте розпочнемо ці виправлення без подальших зволікань

Спосіб 1: Перезавантажте ПК

Для користувачів Windows, які намагаються запустити Kodi на своєму комп’ютері, можливо, що помилка Kodi не вдається створити програму, яка завершується, виникає через помилки у вашій системі. Якщо є незначні технічні проблеми з Windows або проблеми з помилками, їх можна вирішити шляхом перезавантаження або перезавантаження ПК. Завжди є правильний спосіб зробити це, про який ви можете дізнатися за допомогою нашого посібника 6 способів перезавантаження або перезавантаження комп’ютера з Windows 10.

Спосіб 2. Перейменуйте папку даних користувача

Як обговорювалося раніше, папки даних Kodi можуть бути пошкоджені, і перейменування цих папок може допомогти вам у вирішенні помилки виходу з програми. Папки даних Kodi можуть мати кілька гігабайт, і їх видалення з пристрою може призвести до втрати важливих даних користувача. Крім того, перейменування папки є досить зручним, і виконання цього методу призводить до того, що Kodi створює нову непошкоджену папку користувача даних у вашій системі. Виконайте наведені нижче дії, щоб перейменувати папку Kodi:

  Як виміряти відстань за допомогою програми Google Maps

1. Натисніть клавіші Windows+E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Перейдіть до папки даних Kodi у Провіднику файлів вашої системи.

3. Клацніть папку правою кнопкою миші та виберіть Перейменувати.

Тепер спробуйте знову відкрити Kodi на своєму ПК.

Спосіб 3. Видаліть Profiles.xml

Коли в Kodi вносяться зміни або вносяться останні налаштування, Kodi записує ці зміни в папку даних, яка називається profiles.xml. Ця папка містить усі важливі дані та зміни, однак примусове закриття цієї папки може спричинити певні проблеми, як-от помилка Kodi, яка не може створити програму, закривається. Закриття папки може перешкодити оновленню або поточному процесу, що призведе до помилки під час запуску Kodi. Отже, якщо перейменування папки користувача даних не працює для вас, видалення папки profiles.xml може бути дуже корисним. Щоб видалити цю папку, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Виконання цього методу призведе до втрати спеціальних налаштувань у Kodi.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Встановіть «Перегляд за» > «Великі значки», а потім натисніть «Параметри Провідника файлів».

3. Далі клацніть вкладку «Перегляд».

4. Прокрутіть панель униз і виберіть параметри Показати приховані файли, папку та диски.

5. Тепер перейдіть до наступного шляху розташування у Провіднику файлів.

C:UsersUSERNAMEAppDataRoamingKodi

Примітка. Замініть USERNAME на локальне ім’я вашого ПК у вказаному вище шляху до папки.

6. Далі відкрийте папку «Дані користувача».

7. Знайдіть папку profiles.xml і клацніть її правою кнопкою миші, щоб вибрати Видалити.

8. Тепер закрийте програму Провідник файлів і запустіть Kodi, щоб перевірити, чи помилку вирішено.

Спосіб 4. Запустіть очищення диска

Наступний метод, який слід спробувати у випадку Kodi неможливо створити додаток Проблема, яка не зникає у вашій системі навіть після видалення папки profiles.xml, полягає в тому, щоб запустити очищення диска у вашій Windows 10. Windows може зберігати кеш та інші тимчасові файли, які більше не потрібні системі. Ці файли зазвичай пошкоджують систему та інші програми. Крім того, вони можуть заважати роботі та обробці програми чи програми. Тому важливо запустити очищення диска в Windows. Якщо ви не знаєте, як це зробити, ви можете переглянути наш посібник Як використовувати очищення диска в Windows 10 і знати багато про те, як позбутися небажаних і пошкоджених файлів.

  Як нова бібліотека програм працює на iPhone

Спосіб 5: Заміна файлів вручну

Якщо видалення папки profiles.xml і перейменування файлів не допомогло вам у виникненні проблеми із закриттям програми, ви можете спробувати вручну замінити файли з їхнього поточного розташування на інше. Оскільки пошкоджені файли є основною причиною помилки Kodi, важливо спробувати кожне виправлення, пов’язане з цими файлами у вашій системі, щоб переконатися, що Kodi працює належним чином. Отже, ви можете просто спробувати замінити всі файли журналу та каталогу для Kodi після того, як ви перейменували їх, і перемістити їх до нової папки. Щоб замінити файли, дотримуйтесь нашого посібника «Як перейменувати файли».

Після того, як ви спробуєте їх замінити, ви можете перевірити, запустивши Kodi, щоб побачити, чи файли даних користувача не були зловмисником у цьому випадку.

Спосіб 6: Перевстановіть Kodi

Найпоширенішою причиною того, що Kodi не може створити програму, є пошкоджені файли програми, про що вже говорилося. Проблема з пошкодженими файлами програми виникає через неповну інсталяцію програмного забезпечення під час завантаження на пристрій. Ця проблема може виникнути через неправильне підключення до Інтернету. Якою б не була причина, проблему можна легко вирішити, перевстановивши Kodi у вашій системі.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Встановіть Перегляд за > Категорією, а потім натисніть Видалити програму в меню Програми, як показано.

3. Тепер виберіть Kodi зі списку та натисніть «Видалити», як показано. Потім підтвердьте будь-який запит, який з’явиться в наступному вікні.

4. Натисніть «Так» у запиті «Контроль облікових записів користувачів».

5. Натисніть «Далі» у вікні видалення Kodi.

6. Знову натисніть «Далі» у наступному вікні видалення.

7. Тепер натисніть опцію «Видалити», щоб підтвердити процес видалення.

8. Натисніть «Готово», щоб завершити процес.

9. Натисніть клавішу Windows, введіть %appdata% і натисніть клавішу Enter, щоб відкрити папку AppData Roaming.

10. Клацніть правою кнопкою миші папку Kodi та виберіть опцію «Видалити».

11. Далі введіть %localappdata% на панелі пошуку Windows, щоб відкрити папку AppData Local.

12. Знову видаліть папку Kodi, як показано на кроці 2.

13. Нарешті, перезавантажте ПК після повного видалення Kodi.

14. Нарешті, перейдіть до Сторінка завантаження Kodi і натисніть кнопку інсталятора (64BIT), як показано на малюнку.

Після завантаження Kodi встановіть його на свій комп’ютер, перезавантажте пристрій і запустіть програму, щоб перевірити, чи вирішено попередню помилку. Щоб дізнатися про подальші кроки, перегляньте наш посібник із встановлення Kodi.

Спосіб 7: Зверніться до служби підтримки Kodi

Окрім файлів даних користувача, також можуть виникати проблеми з файлами журналу для Kodi, які можуть спричинити проблеми із створенням програми, що виходить. Ці файли журналу можуть містити повідомлення про помилки, які призводять до зазначеної проблеми. Таким чином, перевірка цих файлів журналу може допомогти вам вирішити проблему. Ви також можете звернутися Підтримка Kodi щоб перевірити ці файли журналу та перевірити, чи проблема пов’язана з ними.

  Врятуйте себе в мультиплатформері Beyond Gravity [Paid]

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можу я налаштувати кілька профілів на Kodi?

Відповідь Так, ви можете налаштувати кілька профілів на Kodi за допомогою Додати профіль у підрозділі «Профілі».

Q2. Чи Kodi кращий за інше програмне забезпечення для потокового передавання домашнього кінотеатру?

Відповідь Kodi справді є найкращим домашнім кінотеатром, який ви шукаєте. Оскільки Kodi є програмою з відкритим вихідним кодом, вона може бути більш персоналізована та вирізняється своїми функціями.

Q3. Що означає open-source у Kodi?

Відповідь Kodi є програмою з відкритим вихідним кодом, що означає, що до неї може отримати доступ будь-хто, а також її можна змінювати особисто.

Q4. Що робити, якщо Kodi не працює або показує порожній екран?

Відповідь Ви можете спробувати очистити кеш програми або оновити Kodi Addons, якщо вам важко запустити Kodi або ви бачите порожній екран Kodi у своїй системі.

Q5. Що робити, якщо я не можу створити програму на Kodi?

Відповідь Якщо у вас виникла проблема зі створенням програми на Kodi, вона може виникнути через нове оновлення Kodi. Ви можете спробувати видалити папку profiles.xml, як зазначено в способі 3, щоб вирішити цю проблему.

***

Програма з відкритим вихідним кодом має свої недоліки через помилки та проблеми з програмним забезпеченням. Те ж саме стосується Kodi, коли користувачі можуть зіткнутися з помилкою Kodi, яка не може створити програму, яка досить часто закривається. Але ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам у вирішенні цієї помилки за допомогою семи наведених вище виправлень. Повідомте нам, який із цих семи методів допоміг вам у вирішенні проблеми із закриттям програми Kodi. Дайте свої цінні пропозиції та залиште свої запити в розділі коментарів нижче.