Ваш комп’ютер дає збої? Установіть це оновлення драйвера Nvidia зараз, щоб виправити це

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Nvidia випустила оновлення драйвера для вирішення проблем із мікрозаїканням на своїх графічних процесорах.
  • Оновлення драйвера 551.46 знаходиться в бета-версії, тому його потрібно завантажити та встановити вручну.
  • Користувачам слід бути обережними та знати, як відкотити свої графічні драйвери, якщо бета-оновлення спричиняє додаткові проблеми.

Чи помічали ви нещодавно несправний геймплей і жахливу ігрову продуктивність? Не хвилюйтеся; справа не лише у вас — власники відеокарт Nvidia нещодавно помітили мікрозависання у своїх іграх.

На щастя, Nvidia опублікувала оновлення драйвера, яке вирішує цю неприємну проблему, і ви можете завантажити його прямо зараз.

Як виправити мікрозаїкання на графічних процесорах Nvidia

Гевін Філіпс/MakeUseOf

Оновлення старішої відеокарти Nvidia спричиняє мікрозависання на ігрових ПК із графічними процесорами Nvidia. Мікрозаїкання — це коли ваші візуальні елементи виглядають стрибкими або тремтливими, незважаючи на те, що ваш лічильник FPS стверджує, що все працює гладко. Ці пропуски найбільш помітні під час гри або перегляду веб-сторінок, особливо якщо ввімкнено VSync.

Наразі проблема стосується графічних процесорів Nvidia, і Nvidia про це знає. Отже, якщо ви помітили мікрозаїкання після останнього оновлення драйвера графічного процесора Nvidia, драйвер Nvidia версії 551.46 має знову виправити ситуацію. Якщо цього не сталося, вам, можливо, доведеться виконати більш глибоке виправлення. Перегляньте, як виправити зависання гри в Windows 11, щоб отримати додаткові відомості.

Як завантажити та встановити оновлення драйвера Nvidia

Nvidia

Як було сказано, Nvidia знає про проблему мікрозаїкань, яка впливає на її графічні процесори. Однак на момент написання статті драйвер Nvidia версії 551.46 (виправлення драйвера для цієї проблеми) недоступний за допомогою типових методів оновлення драйверів відеокарти Nvidia. Зараз патч знаходиться в бета-версії, тому його потрібно завантажити та встановити вручну.

Щоб отримати найновіший драйвер Nvidia, перейдіть до Сторінка завантаження драйвера Nvidia версії 551.46 і візьміть його звідти. Однак, оскільки це бета-версія драйвера, є додаткове застереження:

Правда, ці драйвери Hotfix є бета-версією, необов’язкові та надаються як є. Вони проходять через значно скорочений процес контролю якості. Єдина причина їхнього існування — це швидше надавати вам виправлення. Найбезпечніший варіант – дочекатися наступного драйвера, сертифікованого WHQL.

Таким чином, перш ніж інсталювати цей драйвер, найкраще дізнатися про те, як відкотити ваші графічні драйвери, якщо бета-драйвер спричиняє більше проблем, ніж виправляє. Однак більшість користувачів повідомили, що новий драйвер Nvidia вирішує проблему мікрозаїкань.

Після завантаження двічі клацніть файл і дотримуйтесь інструкцій на екрані, і ваша проблема з мікрозаїканням буде вирішена. Сподіваємось, цей драйвер допоможе знову запустити ваші ігри та відео без будь-яких дратівливих мікрозависань.