Swiftkey тепер доступний у App Store для iOS 8, ось наша думка [Review]

| | 0 Comments| 4:35 AM
Categories:

iOS 8 вже тут! Зачекайте, ми вже говорили про це в нашій останній статті. Гаразд, давайте почнемо говорити про це все більше і більше. Одне з найбільших досягнень iOS 8 не на косметичному рівні, а на стороні розробників, які повертаються на косметичний рівень. Тепер середовище стало трохи відкритим, і для цього буде підтримка користувацьких клавіатур (серед іншого, перегляньте наш огляд). Передбачуваний текст є зброєю вибору для легенди про Android SwiftKey, який виходить на поле битви iOS, озброєний функціоналом для введення тексту. Читайте далі, щоб дізнатися, як це було.

SwiftKey набирав популярності серед окремих бета-версій користувачів, і пропонувалося, що він буде готовий, як тільки з’явиться iOS (так само, як і деякі інші, а також Swype). Перша думка під час увімкнення Swiftkey — момент тихого споглядання, тому що ви знаєте, що це крок до чогось більшого, можливо, єдиної операційної системи (це може статися колись) або, можливо, більш реалістично, ще більш відкритої iOS, хто знає. ?

Якщо ви використовували Swiftkey на Android, то ваше єдине завдання — налаштувати його для iOS 8, що є іншою процедурою, але після цього це та ж утиліта.

  Як отримати функцію передбачення смайлів iOS 10 на iOS 8 і вище

Для тих із вас, хто не знайомий із Swiftkey, це клавіатура, яка навчається під час введення тексту. Він читає ваші стрічки соціальних мереж, ваші повідомлення, визначає вашу структуру фраз і речень і дуже швидко адаптується. Він навіть має функціональність, схожу на Swype, яка називається Flow, де ви можете прокручувати клавіші, щоб ввести призначений вміст. Це була значна частина досвіду Android з тих пір, як вона стала безкоштовною, і користувачі вибирають це замість клавіатури за замовчуванням.

Перш ніж говорити про те, як це працює, давайте розповімо вам, як його налаштувати. Процес простий. Завантажте програму (посилання нижче). Запустіть SwiftKey, і вас зустріне вікно привітання. На наступному екрані буде показано простий процес активації.

Налаштування > Загальні > Клавіатура > Клавіатури > Додати нову клавіатуру > SwiftKey

Тепер ви активували SwiftKey, однак його функції будуть дещо обмежені, поки ви не надасте йому повний доступ. Для цього перейдіть до тих самих налаштувань клавіатури, що й вище, торкніться SwiftKey – SwiftKey та увімкніть Дозволити повний доступ. Тепер ви готові зайнятися цим.

Коли ви захочете щось ввести, з’явиться ваша клавіатура за замовчуванням, торкніться значка глобуса в нижньому лівому куті екрана, і ваша клавіатура SwiftKey повинна з’явитися. Якщо у вас встановлено декілька клавіатур, то продовжуйте натискати на глобус, доки не побачите клавіатуру SwiftKey.

  Як дозволити контакту обійти режим «Не турбувати» iOS

Щоб дозволити SwiftKey дійсно вчитися у вас, перейдіть до SwiftKey > SwiftKey Cloud > Персоналізація та надайте доступ до перерахованих каналів. Він навчатиметься з цих каналів (воно не буде публікувати у ваших соціальних мережах) і буде краще передбачити ваш внесок.

Що стосується самої клавіатури. Це дуже добре розроблена клавіатура, пам’ятаючи, що люди, ймовірно, не вітатимуть нову розкладку з привітними руками, тому вони зберегли свій дизайн дуже близьким до оригінального iOS. У вас є можливість вибрати між темною та світлою темою, але поки це все. Він не дуже схожий на свою версію для Android, до того ж наразі відсутні барвисті та помітні теми з Android. Я припускаю, що це буде частиною преміум-функції або, можливо, пізнішого оновлення, яке почнеться, коли люди повільно адаптуються до нової клавіатури.

Він також має можливість підключення до інших пристроїв, тому, якщо ви давно користуєтеся SwiftKey, ви можете негайно імпортувати свої налаштування та негайно розпочати роботу.

Головне тут не в самій клавіатурі, а в можливості провести пальцями по клавішах і ввести введення. Щось започатковано Swype ще в 2009 році на Samsung Omnia II (Windows Mobile 6.1). SwiftKey називає його Flow. Ви можете ввімкнути або вимкнути потік, але якщо його увімкнути, це не означає, що ви не можете вводити регулярно. Майте на увазі, що точність не є 100% гарантією, коли справа доходить до такого роду технологій, тому ви можете очікувати помилкового введення час від часу, але зазвичай воно зростає.

  Програма на основі дій швидше з’єднує вас із вашими контактами [iOS]

Поки невідомо, чи повністю замінить SwiftKey клавіатуру iOS, чи, можливо, щось інше з’явиться пізніше і замінить їх усіх. Що ми знаємо, так це те, що SwiftKey дуже ефективний і досить просунутий. Це те, що ви обов’язково повинні включити в список речей, які можна спробувати на своїй новій iOS 8. Я знаю, що зроблю.

Отримайте SwiftKey для iOS (безкоштовно)