SoundCloud проти Spotify: який із них кращий?

| | 0 Comments| 6:49 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • SoundCloud ідеально підходить для пошуку невідомих виконавців і неофіційних реміксів.
  • Spotify пропонує всебічний досвід прослуховування з широким набором функцій і можливостей налаштування.
  • Spotify має кращу якість звуку, більш інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і доступніші варіанти преміум-підписки.

Цікаво, чи варто вам вибрати SoundCloud чи Spotify для оптимального потокового передавання музики? Ось погляд на сильні сторони кожної платформи та те, яка найкраща для пошуку нових виконавців, упорядкування списків відтворення та високоякісного звуку.

Що таке SoundCloud?

SoundCloud – це платформа потокового передавання музики, заснована в серпні 2007 року. Сервіс став популярним місцем для початківців, де вони діляться своїми роботами зі світом.

Відповідно до SoundCloudплатформою користуються понад 30 мільйонів художників.

Що таке Spotify?

Spotify — це сервіс потокової передачі музики та подкастів, який зосереджується на поєднанні визнаних виконавців і новачків на музичній сцені. Платформа була заснована в 2006 році і запущена через два роки. Після початку роботи у Швеції платформа поширилася на Великобританію, США та багато інших країн.

Окрім демонстрації різноманітних виконавців, ви також можете знайти чарти в різних країнах на Spotify. Крім того, програма дозволяє створювати власні списки відтворення, а також ділитися власними.

SoundCloud проти Spotify: чи SoundCloud кращий за Spotify?

SoundCloud і Spotify досягають успіху в різних сферах. Щоб визначити, яка платформа більше відповідає вашим уподобанням, вам потрібно оцінити обидві відповідно до ваших індивідуальних потреб.

Щоб допомогти вам самостійно вирішити суперечку між Spotify і SoundCloud, ми проаналізували найважливіші точки для розмови.

SoundCloud проти Spotify: відкриття нових виконавців і пісень

Spotify має кілька функцій, які допомагають вам відкривати нових виконавців і пісні. Найкращим прикладом є Discover Weekly, який щопонеділка надає вам нові треки на основі вашої історії прослуховування.

Використовуючи Spotify для пошуку нових виконавців і пісень, ви також можете використовувати списки відтворення Daily Mix. Зазвичай вони розбиті на різні жанри та настрої. Так само ви можете отримати доступ до персоналізованих міксів на Spotify, які не стосуються певного дня.

  Як завантажити всі фотографії з розмови в Месенджері

Spotify також має Release Radar для пісень виконавців, за якими ви вже стежите, або синглів, які, на його думку, вам сподобаються.

SoundCloud, як і Spotify, також має списки відтворення Daily Mix. Ще одна схожа функція — станція виконавців, яка відтворюватиме треки, подібні до тих, що вам уже подобаються. Обидва додатки також мають списки відтворення для різних видів діяльності, таких як навчання та тренування. У цій категорії між двома платформами немає великої різниці.

Переможець: краватка

SoundCloud проти Spotify: прослуховування неофіційних реміксів

SoundCloud чудово підходить для виявлення неофіційних музичних реміксів і мішапів. Якщо ви коли-небудь були вдома у друга і чули щось, що є поєднанням двох популярних пісень, ви, ймовірно, знайдете це на SoundCloud або YouTube Music.

Spotify, навпаки, не найкраща платформа для прослуховування неофіційних треків. Це значною мірою тому, що звичайні користувачі не можуть завантажувати пісні на Spotify так само, як на SoundCloud. З цієї причини ви часто знайдете андеграундну класику на Spotify через довгий час після того, як вона була випущена, якщо взагалі була. Тим не менш, ви все ще можете отримати доступ до хорошого вибору прихованих дорогоцінних каменів.

Переможець: SoundCloud

SoundCloud проти Spotify: якість звуку

AAC (розширене аудіокодування) Spotify залежить від вашого плану. Spotify Premium дозволяє транслювати до 320 Кбіт/с в офіційному додатку, а в веб-версії – 256 Кбіт/с. У той же час Spotify Free дозволяє транслювати до 160 Кб/с (офіційний додаток) і 128 Кб/с (веб-браузер).

Користувачі SoundCloud Go+ можуть транслювати потоки зі швидкістю до 256 кбіт/с. Однак SoundCloud не вказує якість звуку для безкоштовних планів.

Переможець: Spotify

SoundCloud проти Spotify: ціни

Spotify і SoundCloud мають безкоштовні плани з підтримкою реклами, але ви можете отримати преміум-версії, якщо хочете отримати доступ до додаткових функцій.

Вартість Spotify Premium починається з 10,99 доларів США на місяць у США (5,99 доларів США на місяць, якщо ви студент). Ви також можете отримати Spotify Premium Duo (що дозволяє мати два облікові записи) за 14,99 доларів США на місяць. Тим часом Premium Family, який дозволяє підключити до шести облікових записів, коштує 16,99 доларів США на місяць.

  Як поділитися місцезнаходженням на iPhone

Якщо ви не впевнені, чи варто вам робити покупку, прочитайте, чи вартий Spotify Premium цієї ціни.

Автор зображення: Spotify

SoundCloud Go коштує 4,99 доларів на місяць, але на відміну від Spotify Premium, він не включає високоякісне прослуховування аудіо, і ви не можете отримати доступ до повного каталогу. SoundCloud Go+ коштує 9,99 доларів на місяць і пропонує повний доступ до каталогу, а також високоякісне прослуховування аудіо та мікшування деяких треків.

Автор зображення: SoundCloud

Станом на грудень 2023 року сімейного плану SoundCloud не існує.

Переможець: SoundCloud за ціною, але Spotify Premium має кращі функції

SoundCloud проти Spotify: списки відтворення

Навіть без найкращих порад і хитрощів щодо списків відтворення Spotify дуже просто створювати списки відтворення та ділитися ними. Виявлення списків відтворення також просте. Додавання нових треків, мабуть, найкраща функція; унизу списку відтворення ви можете вибрати нові пісні з розділу «Рекомендовано».

Spotify також має функцію Smart Shuffle, яка перемішує пісні у вашому списку відтворення та додає нові відповідно до теми списку відтворення. Ви також можете додавати співавторів до кожного списку відтворення, що ідеально підходить, якщо ви хочете створити щось із другом або партнером.

SoundCloud дозволяє створювати списки відтворення ваших улюблених пісень, а також ви можете зберігати списки відтворення інших людей у ​​своїй бібліотеці. Однак сервісу не вистачає багатьох розширених функцій Spotify.

Переможець: Spotify

SoundCloud проти Spotify: доступність програми

Spotify має настільну програму, а також доступну для iOS та Android. Ви можете завантажити настільну програму Spotify з будь-якого браузера, а мобільні програми доступні в App Store і Google Play Store.

Завантажити: Spotify для iOS | Android | Робочий стіл (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

SoundCloud також має програми для iOS та Android. Ви також можете завантажити програвач Spotify Desktop Player для свого комп’ютера, але він доступний лише в Chrome, Brave та Edge. Spotify, з іншого боку, також доступний у Safari, тому він забезпечує невелику перемогу тут.

Завантажити: SoundCloud для iOS | Android | Робочий стіл (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  Як зрозуміти, що хтось відхиляє ваші дзвінки

Переможець: Spotify

SoundCloud проти Spotify: організація вашої бібліотеки

Spotify має дуже інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, і ви можете отримати доступ до всіх пісень і списків відтворення, які вам сподобалися, із розділу «Ваша бібліотека». Крім того, ви можете впорядкувати свій вміст на основі того, що ви завантажили.

SoundCloud також дозволяє легко отримати доступ до вашої бібліотеки через розділ «Бібліотека». Однак організаційні особливості обмежені порівняно зі Spotify. Наприклад, ви не можете змінити порядок своїх списків відтворення.

Переможець: Spotify

SoundCloud проти Spotify: соціальні функції

SoundCloud має чудовий набір функцій для обміну інформацією в соціальних мережах. Ви можете лайкати та репостити пісні, а ще одна перевага над Spotify – це можливість коментувати (хоча ви можете коментувати подкасти Spotify).

Коли ви знайдете користувачів, які вам подобаються на SoundCloud, ви можете легко підписатися на них. Щоб бути в курсі останніх оновлень, перейдіть у розділ «Стрічка».

Тим часом Spotify дозволяє стежити за друзями та виконавцями. Ви також можете, якщо хочете, побачити, що слухають люди, на які ви підписалися. Крім того, у вас є можливість поділитися тим, що ви слухаєте, з іншими.

Spotify також дозволяє оприлюднювати ваші списки відтворення, а найкращою соціальною функцією програми є Spotify Wrapped. Wrapped показує ваші звички прослуховування музики за рік і дозволяє легко ділитися ними в соціальних мережах.

SoundCloud чудово пропонує можливість робити репости та коментувати, але Spotify Wrapped змінює правила гри. З цієї причини в цьому розділі ми порівнюємо обидві платформи.

Переможець: краватка

SoundCloud чи Spotify: яка платформа забезпечує кращий досвід прослуховування музики?

Якщо ви шукаєте невідомих виконавців і неофіційні треки, SoundCloud — найкраще місце для пошуку в Інтернеті. Ви також знайдете низку виконавців, які стали великими та також існують на Spotify, але це головна перевага використання SoundCloud.

Однак Spotify пропонує більш комплексний досвід прослуховування, якщо ви хочете послухати відомих виконавців. Ви також отримуєте краще співвідношення ціни та якості за місячними тарифними планами. Крім того, доступні преміум-підписки є більш універсальними, ніж SoundCloud, і платформа також має кращі налаштування для ваших списків відтворення.