Sleep Better розповість вам, наскільки добре ви спите

| | 0 Comments| 10:00 AM
Categories:

Вчені досі сперечаються, чому ми спимо. Безсумнівно, що нам потрібно спати, але вплив сну просто вражаючий і вартий будь-яких досліджень, проведених з цього приводу. Поки вчені з’ясовують багато таємниць сну, циклу REM, чому ми мріємо, ходимо у сні, розмовляємо уві сні, і що одного разу, коли професор Утоніум почав грабувати магазини іграшок уві сні, ми прокидаємося від пронизливого дзвінка нашого тривоги, дивуючись, чому здається, що ми взагалі не відпочили. Sleep Better — це програма для iOS та Android від Runtastic, популярної назви в програмах для здоров’я та фітнесу, яка допомагає аналізувати ваш режим сну, показуючи вам, наскільки ефективним був ваш сон. Sleep Better інтегрується з програмою для здоров’я iOS 8.

  Чому мікропрограмне забезпечення UEFI вашого комп’ютера потребує оновлення безпеки

Щоб використовувати функцію Sleep Better, вам не потрібен якийсь носний пристрій. Ви просто встановлюєте будильник, підключаєте телефон до розетки і встановлюєте його десь біля себе перед сном. Запустіть програму та встановіть будильник. За замовчуванням встановлено 8 ранку. Встановивши будильник, ви можете записати, чи випили ви перед сном, вжили будь-який кофеїн, провели стресовий день, потренувалися, спите в чужому ліжку або пізно поїли.

Щоб змінити час будильника, торкніться часу на головному екрані програми. Щоб змінити налаштування будильника, торкніться значка будильника у верхньому правому куті.

Коли ви будете готові лягати спати, торкніться «Почати» та ввімкніться. Sleep Better дозволяє записувати сни, які ви бачили. Кожного разу, коли у вас сниться сон (і якщо ви прокинетеся після нього), торкніться маленької кнопки хмари у верхньому лівому куті екрана програми та запишіть, чи був він хороший чи поганий. Ви також можете ввести примітку про сон, який вам приснився.

  Як зробити ярлики Chrome «відкритими як вікно» (тепер, коли Google їх убив)

Коли продзвенить будильник, посуньте його, щоб вимкнути. Після цього Sleep Better запитає вас, як ви себе почуваєте, і створить звіт на основі даних, введених від моменту, коли ви лягли спати, до того, як ви прокинулися. Додаток дозволяє переглядати загальну статистику для кожного внесеного вами запису, але якщо ви хочете звузити його до місяця чи тижня, вам доведеться придбати повну версію програми.

Sleep Better також містить рекламу, яку можна видалити за допомогою повної версії. Програма в основному розраховує ефективність сну, що не зовсім так, що стосується міцного сну. Він нічого не говорить про REM-цикл, але враховує вплив місячного циклу на наш сон. (Дуже корисно, якщо ви перевертень). Загалом, це побіжний показник якості сну, який вам подобається. Це безкоштовно, тому спробувати його точно не зашкодить, і якщо це допоможе вам краще спати, то воно того варте.

  Як перевірити орфографію в Google Docs

Установіть Sleep Better з App Store

Установіть Sleep Better з магазину Google Play