Remo MORE — це чудовий інструмент оптимізації настільних і мобільних пристроїв для новачків

| | 0 Comments| 1:25 PM
Categories:

Зараз комп’ютери не тільки коштують кілька сотень доларів на день, але їх також досить дорого ремонтувати. Хоча більшість проблем з обладнанням можна виправити, краще просто піклуватися про свою техніку та регулярно створювати резервні копії даних. Проблема полягає в тому, що більшість людей не знають, з чого почати, наприклад, коли їм слід створювати резервні копії даних, як очистити непотрібні файли або як оптимізувати пам’ять та інші компоненти. Remo MORE — це чудовий інструмент, створений для тих, хто не володіє технікою, і дозволяє їм керувати поширеними проблемами комп’ютера й усувати їх одним кліком. Хіба це може бути краще, ніж це?

MORE — це не лише настільна програма для Windows та Mac, оскільки розробник також пропонує її для iOS та Android, а також уніфіковану інформаційну панель Cloud Control, яка дозволяє користувачам керувати всіма пристроями з одного веб-інтерфейсу.

Є ще багато чого розповісти про схему іменування MORE; крім того, що це перестановка Remo, абревіатура MORE означає «Управління, оптимізація, відновлення та покращення», що значною мірою підсумовує те, що інструмент дійсно може зробити для вас.

  Мінімалістичний інструмент без відволікань для письма в Інтернеті

Програма для Windows, яку я взяв для поїздки, працювала бездоганно – як тільки ви запустите MORE, ви познайомитеся з її вражаючим інтерфейсом Windows 8, який також чудово працює на сенсорних екранах. Він автоматично починає сканувати вашу систему в пошуках областей, які потребують покращення або вашої максимальної уваги, і все, що вам потрібно зробити, це відкинутися і дозволити цьому закінчити.

Після того, як програма закінчить сканування вашого пристрою, вона надасть вам огляд областей, які потребують виправлення. Ви можете отримати від кількох до кількох різних типів помилок, включаючи, але не обмежуючись, помилки реєстру, небажані файли, помилки розширення файлів, файли сміття, проблеми з Інтернетом тощо. З цього моменту користувач вирішує, як вирішувати ці проблеми та виконувати процес обслуговування. Звичайні або початківці користувачі можуть натиснути кнопку “Зробити більше” праворуч, щоб MORE автоматично виправляв усе за них.

Програмі може знадобитися деякий час, щоб повністю виправити всі помилки та попередження. І ви також можете вручну пропустити процес, якщо хочете.

  Чому «Animal Crossing: New Horizons» став культурним феноменом

Досвідчені користувачі можуть не тільки налаштувати кожну помилку або попередження окремо, у підменю БІЛЬШЕ, але й повозитися з додатковими функціями. Наприклад, підменю «Оптимізація» дає змогу використовувати додаткові інструменти, такі як очищення конфіденційності, очищення реєстру або видалення дублікатів тощо.

Існує також інструмент для дефрагментації реєстру, який оптимізує реєстр Windows відразу після запуску. Можливо, ви захочете вивчити інші варіанти, які також розташовані в розділі «Керування, відновлення та покращення», і самі переконайтеся, що MORE має в своєму арсеналі.

MORE також надає сповіщення та попередження в режимі реального часу, коли певний компонент, апаратне чи програмне забезпечення, вимагає вашої уваги. Наприклад, під час тестування програми він давав мені постійні попередження про те, що жорсткий диск мого комп’ютера перевищує граничний температурний поріг.

MORE також доступний для мобільних платформ, включаючи iOS і Android, а незабаром з’явиться версія для Windows Phone. Мобільний додаток працює точно так само, як його настільний аналог, що дозволяє оптимізувати та покращити різні компоненти вашого пристрою.

  Як змінити порядок піктограм розширень на панелі інструментів Chrome

Крім того, після простого процесу реєстрації, MORE дозволяє завантажувати програму на телефон або ПК та керувати ними з веб-інтерфейсу. Проста інформаційна панель дозволяє переглядати всі пристрої та комп’ютерні системи, які ви синхронізували з БІЛЬШЕ. І ви також можете додати більше пристроїв, якщо вам потрібно на льоту.

Клацнувши наявний пристрій, ви зможете переглядати його інформацію, а також віддалено керувати ним за допомогою різних функцій MORE.

У двох словах, Remo MORE – це надзвичайно багатофункціональний інструмент для обслуговування комп’ютерів і мобільних пристроїв, який дозволяє керувати кількома платформами за допомогою уніфікованого веб-інтерфейсу. Він доступний безкоштовно на всіх підтримуваних платформах.

Завантажте Remo БІЛЬШЕ