PrefDelete дозволяє видаляти налаштування з програми «Налаштування». [Jailbreak]

| | 0 Comments| 5:55 AM
Categories:

Світ без Cydia важко уявити. Ви цілком можете зробити джейлбрейк на своєму пристрої і не встановлювати на ньому цю програму, але якщо у вас насправді не є джейлбрейкнутий iPhone, ви не будете знати, наскільки ця програма має вирішальне значення для досвіду, яким користуються джейлброкери. Тим не менш (і я в усьому світі захоплююся Cydia), мені ніколи не подобався процес видалення твіка. Просто знайти його на вкладці «Встановлено» — це вже виснажливе завдання. Вкладка «Останні» допомагає, але якщо я не пам’ятаю, як називався твік, його видалення займе багато часу. PrefDelete — це безкоштовна настройка Cydia, доступна в репозиторії BigBoss, яка дає змогу видалити налаштування з програми «Налаштування».

  30 чудових зображень для холодної пори року

PrefDelete простий; знайдіть настройку, яку хочете видалити, у програмі «Налаштування» та утримуйте її. З’явиться сповіщення з проханням підтвердити видалення. Після того, як ви торкнетеся Видалити, PrefDelete запропонує вам повторно створити пристрій.

Звичайно, перевага використання PrefDelete – це дуже швидке видалення. Якщо у вас є кілька вибраних улюблених налаштувань, які ви використовуєте, виключаючи всі інші, вам може бути мало користі від цього налаштування. Однак якщо вам подобається постійно випробовувати нові налаштування, то ви оціните легкість видалення того, що вам не подобається, за допомогою PrefDelete.

PrefDelete має свої недоліки; якщо встановлена ​​вами настройка не додає жодних налаштувань до програми «Налаштування», вам доведеться встановити її за допомогою Cydia, щоб це не було повним рішенням, яке підходить для всіх. Що стосується видалення налаштувань, PrefDelete чудово справляється з цим, коли відновлює ваш пристрій. Якщо ви коли-небудь намагалися відновити свій пристрій, не видаляючи налаштування, ви знаєте, що це не найпростіше зробити, і що для цієї мети існують спеціальні налаштування. Загалом, PrefDelete вартий того, щоб його встановити, і той факт, що він безкоштовний, є ще однією перевагою. Ця настройка сумісна з iOS 8.

  ОС Chrome стає фрагментованою (і цього разу це вина Google)