techukraine.net techukraine.net JBuds Mini створені для людей з маленькими вухами

JBuds Mini створені для людей з маленькими вухами

Categories:

Ключові висновки

  • Навушники JBuds Mini є найменшими у світі, ідеально підходять для тих, хто має менші вуха.
  • Вони легкі та оснащені вкладишами різного розміру для зручності.
  • Вони мають тривалий термін служби батареї, сенсорне керування та можливість підключення до кількох пристроїв одночасно. Доступний у п’яти кольорах за 40 доларів.

Найменші навушники у світі демонструються на виставці IFA Berlin 2023, і вони точно привернули нашу увагу. Що ще краще, JBuds Mini з’явилися в магазинах, тож ви зможете спробувати їх самі. Крім того, що вони надзвичайно чарівні завдяки своїм мініатюрним розмірам, вони також є потужними навушниками, які допоможуть вам слухати улюблену музику або відповідати на дзвінки в дорозі.

JBuds Mini було анонсовано на виставці CES 2023, але тепер, коли вони запущені, ми придивимося до них ближче.

  Що таке відстеження контактів і як воно може боротися з пандемією?

Що виділяє JBuds Mini?

Автор зображення: Paul Antill

Є багато людей, які кидають спроби носити навушники, коли навіть найменший розмір навушників стає для них занадто великим. JLab хотіла вирішити цю проблему і створила JBuds Mini, щоб зручно розміщувати навіть менші вуха. Як ви бачите з нашого порівняння з AirPod Pro, JLabs цілком може досягти успіху.

Навушники крихітні та надзвичайно легкі, важать лише 3,14 грама кожен. Для додаткового комфорту в комплект також входять три вкладиші різного розміру, тож ви можете знайти ідеальний варіант. Варто також відзначити, що футляр має розміри лише 2,08 × 1,38 × 0,94 дюйма, тому він приблизно вдвічі менший за розмір звичайного футляра для навушників, і його можна під’єднати до брелока.

  8 найкращих платформ для прийняття рішень для бізнесу [2023]

Незважаючи на те, що вони маленькі, JBuds Mini дозволяє користувачам відтворювати музику понад 20 годин. Вони також оснащені багатоточковим Bluetooth, що означає, що ви можете одночасно підключати навушники до смартфона та ноутбука, слухати музику на комп’ютері та чути сповіщення зі свого телефону. Ви навіть можете використовувати навушники окремо, якщо хочете.

Ці крихітні навушники також оснащені сенсорним керуванням, яке дозволяє користувачам призупиняти та відновлювати музику, відповідати на дзвінки або активувати налаштування «Будь уважним», щоб користувачі могли прислухатися до заторів або краще чути балаканину навколо них.

Ці навушники JLab, спеціально розроблені для маленьких вух, доступні в п’яти різних кольорах, а саме: м’ятний, шавлія, рожевий, морський або чорний. The JBuds Mini можна придбати з 1 вересня 2023 року за 40 доларів США.

  10 ефективних програм для податкового планування для малого та середнього бізнесу

Навушники для всіх

JLab дбає про те, щоб це було більш інклюзивним, тож це є те, що варто відзначити. Той факт, що навушники надзвичайно доступні, безперечно є плюсом. Звичайно, навушники JBuds Mini є лише частиною широкого асортименту цікавих продуктів, які будуть представлені або представлені на виставці IFA 2023 у Берліні.