iLock фотографує зловмисників, які намагаються отримати доступ до вашого телефону Android

| | 0 Comments| 2:06 AM
Categories:

Зображення вартує тисячі слів, і хоча воно, ймовірно, старіє і зношується щоразу, коли ви його читаєте, воно все ще правда. Чесно кажучи, якщо це зображення заходу сонця або якогось іншого пейзажу, то воно вартує тисячі слів, але якщо це зображення когось спійманого на гарячому під час крадіжки, воно вартує більше тисячі слів і принаймні на тріумфальному посмішка. iLock – Anti-theft Lockscreen — це програма для Android, яка додає власний PIN-код на ваш екран, і якщо хтось введе його неправильно, він знімає зображення з передньої камери. У програмі також можна ввести кодове слово, яке, надіслане на пристрій через SMS, може активувати програму, а також дати вам поточне місцезнаходження пристрою.

  Завантажте кілька дисків Android на DNA Droid за допомогою MultiROM

Програма містить п’ять простих кроків, які вам потрібно виконати, щоб налаштувати програму. Спочатку потрібно переконатися, що на екрані блокування встановлено блокування пальцем або ковзанням, а також увімкнено відстеження географії. Виберіть будильник і встановіть PIN-код і кодове слово. Переконайтеся, що ви ввімкнули опції сигналізації USB, локатора GPS та опції SMS Alarm внизу цього ж екрана.

Коли ви наступного разу розблокуєте екран, вам доведеться ввести встановлений PIN-код. Варіантів відновлення PIN-коду немає, тому переконайтеся, що ви не забули свій PIN-код. Якщо PIN-код введено неправильно, знімається фотографія, і єдиною ознакою цього є сповіщення, яке показує, що пристрій налаштовано на вібрування. Він може або не може попередити потенційного злодія про наявність на телефоні програми проти крадіжки.

  Слідкуйте за тим, де ви паркуєте свій автомобіль за допомогою Auto Finder для Android

Що стосується кодового слова, яке ви налаштували, ви можете використовувати його для активації будильника на пристрої, надіславши його на свій пристрій за допомогою SMS. Так само, якщо ви надсилаєте GPS [Codeword] програма надішле місцезнаходження пристрою на номер, з якого надійшло повідомлення.

Тепер питання в тому, наскільки це безпечне рішення? Ми б сказали, що це дуже просто з точки зору безпеки пристрою, і на нього не можна покладатися. Функціональність SMS не надто надійна, тому що злодій може видалити SIM-карту, але може підключити пристрій до мережі Wi-Fi, щоб увійти. По-друге, ви можете майже підключити пристрій до комп’ютера та отримати доступ до кожного файлу в ньому. Назва, iLock, схоже на те, що вона навіяна iPhone та угодою про іменування Apple, тому я б запропонував додатку взяти ще одну підказку з iPhone і заборонити доступ до пристрою та його файлів, якщо екран не розблоковано.

  Як створити резервну копію та відновити Android за допомогою Google One

Встановіть iLock із магазину Google Play