Horizon більше ніколи не дозволить вам записати ще одне вертикальне відео [Android]

| | 0 Comments| 5:39 AM
Categories:

Вертикальні відео – прокляття нашого часу. Незважаючи на те, що ми всі ненавидимо їх, коли ми натискаємо кнопку «Відтворити», ми насправді не пам’ятаємо перевернути наш пристрій на бік, щоб ми могли записати правильне горизонтальне відео. Google Camera знайшла рішення для цього в одній зі своїх попередніх версій, де програма не записує, якщо вона не виявляє, що ваш пристрій тримається правильно, і я думаю, що це було геніально. Це те, що Apple має розглянути над тим, щоб перейти на iOS. Horizon – це програма для Android, яка робить боротьбу з вертикальними відео на крок вперед і дозволяє тримати пристрій будь-яким способом, а він продовжує записувати в правильному альбомному режимі. Безкоштовна версія програми дозволяє записувати протягом п’ятнадцяти секунд, а оновлення вартістю $0,99 дозволить вам записувати без будь-яких обмежень у часі. У безкоштовній версії ви також отримаєте водяний знак у нижньому правому куті вашого відео та рекламну анімацію для Horizon в кінці.

  Snapdragon Glance — це програма для блокування екрана з урахуванням використання для Android

Запустіть програму та почніть запис. Вам потрібно зрозуміти лише одну річ, а саме три режими запису програми. Режим Flex змінюватиме розмір кадру, коли ви повертаєте пристрій, щоб зображення заповнювало екран. Режим повороту має фіксований розмір кадру і записує в альбомній орієнтації незалежно від того, як ви тримаєте пристрій. У режимі блокування фіксується орієнтація пристрою, однак утримується. Налаштування програми дозволяють налаштувати роздільну здатність камери, якість відео та режим програми за замовчуванням.

Почніть запис і не соромтеся переміщати пристрій під час фокусування об’єкта (якщо ви вибрали режим Flex). Видошукач на вашому екрані буде обертатися, щоб показати, під яким кутом він зараз записує, щоб зняти відео. Додаток також підтримує спалах для запису відео, що дозволяє тримати спалах увімкненим протягом усього запису. Однак це вплине на термін служби акумулятора. Нарешті, додаток також працює з передньою камерою на вашому пристрої.

  20 найкращих програм та порад для Android 2016 року

Єдиним недоліком програми є обмеження в часі та водяний знак, але розробнику потрібна його кава, а Horizon створено з винятковими намірами, тому я б сказав, що оновити його варто. Єдине моє запитання: чому не всі програми можуть зробити це? Чому ми не можемо мати гарні речі?

Встановіть Horizon з магазину Google Play