Google Fast Pair пояснює за 5 хвилин або менше

Categories:

Завжди приємно, коли нова технологія робить речі зручнішими для нас.

Я впевнений, що ви б дуже хотіли використовувати Google Fast Pair на своєму смартфоні, оскільки це змінює спосіб підключення пристроїв Bluetooth.

Оскільки перехід до налаштувань і підключення пристроїв іноді може бути виснажливим, ця нова технологія тут, щоб зробити це набагато зручнішим.

Google Fast Pair, представлена ​​в 2017 році, є запатентованою технологією Google. Він використовує Bluetooth Low Energy (BLE) і місцезнаходження вашого телефону Android, щоб виявляти пристрої Bluetooth у безпосередній близькості та підключатися до них одним дотиком.

Так само, як і з Apple AirPods, коли ви відкриваєте футляр, ви можете відразу побачити інформацію на екрані вашого iPhone; швидка пара дуже схожа.

Давайте дізнаємося більше про це в цій публікації.

Як працює служба Google Fast Pair?

Робота Google Fast Pair Service (GFPS) є інтуїтивно зрозумілою, швидкою та не вимагає складних кроків.

  Чому пульт дистанційного керування телевізором керує світлодіодними лампами?

Все, що вам потрібно зробити, це перевести аксесуар із підтримкою Fast Pair у режим сполучення та тримати його біля свого телефону Android. Ви помітите на екрані велике спливаюче вікно із зображенням вашого аксесуара. Натисніть «Підключити», і все; ви закінчили.

Спливаюче вікно також запропонує вам завантажити супутню програму аксесуара з Google Play Store, якщо така є.

Google автоматично синхронізує інформацію про сполучення з вашим обліковим записом. Це означає, що вам не доведеться повторно сполучати свій аксесуар.

Це дає вам свободу використовувати те саме на інших пристроях Android. Просто увійдіть у свій обліковий запис і почніть використовувати аксесуар із планшетом або іншими телефонами Android.

Він споживає мінімум заряду батареї телефону та працює з базовою специфікацією Bluetooth версії 4.2 або новішої. Ви можете використовувати GFPS для підключення навушників, колонок, автомобільних комплектів, клавіатур, мікрофонів тощо.

Найкраща частина? Усе це можна зробити без кількох кроків і перебирання налаштувань Bluetooth вашого пристрою.

Особливості Google Fast Pair

Google fast pair має функції, які можуть здаватися дуже простими, але врятують життя в разі потреби. Ви можете почати використовувати такі функції у своїх пристроях, сумісних із Fast Pair.

Простий моніторинг батареї

Перевіряйте рівень заряду акумулятора вашого аксесуара, коли він під’єднаний до вашого пристрою через швидку пару.

  Як запланувати надсилання електронної пошти в Gmail

Якщо це слуховий апарат, ви можете контролювати рівень лівої та правої навушників разом із футляром, усе в одному місці.

Ви отримуватимете сповіщення про заряд батареї щоразу, коли відкриватимете футляр навушників, а також сповіщення про низький заряд батареї.

Легке створення пари

Як обговорювалося в цій публікації, Google Fast Pair дозволяє підключатися до вашого аксесуара одним дотиком. Він також пропонує завантажити супутню програму певного аксесуара, якщо вона існує.

Персоналізація

Це дозволяє персоналізувати навушники, навушники та інші аксесуари, даючи їм власні назви.

Пошук загублених пристроїв

Якщо ви загубили свій аксесуар, ви можете знайти його, зателефонувавши йому через службу швидкої пари, коли вони підключені до вашого телефону. Це дозволяє знайти останнє відоме місцезнаходження пристрою, якщо ввімкнено історію місцезнаходжень.

Сполучення в автономному режимі

Google Fast Pair тепер також дозволяє створювати пару в режимі офлайн, коли ви застрягли в умовах низького рівня мережі.

Налаштування Google Fast Pair із сумісним пристроєм

Google Fast Pair неймовірно легко налаштувати та запустити будь-який сумісний пристрій. Ось кроки для цього:

Крок 1. Увімкніть визначення місцезнаходження телефону Android.

Крок 2. Увімкніть Bluetooth.

Крок 3. Переведіть аксесуар у режим сполучення.

  7 ідей технічних розіграшів для вечірки на Хелловін

Крок 4. Відкрийте зарядний чохол сумісного пристрою/аксесуара, після чого має автоматично відкритися нове спливаюче вікно. Натисніть на нього. (На деяких інших пристроях може відображатися кнопка «Підключити», тому натисніть її).

Крок 5: Google Fast Pair почне підключатися.

Після завершення завантаження ваш телефон буде підключено до аксесуара. Пам’ятайте, що на вашому телефоні має бути версія Android 6.0 або новіша.

Популярні пристрої, які дозволяють Google Fast Pair

З кожним днем ​​Google Fast Pair стає все популярнішим. Це означає, що зараз багато компаній інтегрують свої продукти з цією технологією.

Уже є багато популярних пристроїв, які підтримують Google Fast Pair. Деякі з них:

  • Google Pixel Buds Pro
  • One Plus Buds Z2
  • Трекери Fitbit
  • Навушники Bose Noise-canceling Headphones 700
  • Samsung Galaxy Buds
  • Бездротові накладні навушники Harman Kardon fly ANC
  • JBL live 660 NC

У майбутньому ви можете очікувати більшого діапазону пристроїв, сумісних із Google Fast Pair. Крім того, найближчим часом ви зможете використовувати цю функцію на Google TV, Android TV і навіть Chromebook.

Заключні слова

Технологія Fair Pair від Google може заощадити ваш час і енергію та надати вам кілька цікавих функцій, зокрема можливість знайти втрачений аксесуар. Настав час негайно запустити цей сервіс.

Далі ви можете перевірити програми відстеження, щоб визначити місцезнаходження вашого телефону.