Babbel чи Duolingo краще для вивчення мови?

Categories:

Якщо ви новачок і не знаєте, що краще — Babbel чи Duolingo? І ви хочете знати, яку програму вивчення мови використовувати для вивчення міжнародної мови? Ви прийшли саме туди, куди мали. У цій статті буде детально порівняно кращий навчальний додаток Babbel проти Duolingo. Чого ж ви чекаєте? Давай дізнаємось.

Babbel чи Duolingo краще для вивчення мови?

Тут ми детально пояснили різницю між Babbel і Duolingo.

Що таке Babbel?

Один із головних конкурентів Duolingo, метою якого є змусити користувачів говорити обраною мовою якомога швидше. Бабель, на відміну від Duolingo, пропонує послугу преміум-класу на основі передплати з гнучкими рівнями ціноутворення, справедливим пробним періодом і ознайомленням з концепціями програмування. Навчання зосереджено в програмі таким чином, що навіть після завершення сесії ви продовжуєте розвивати інформацію, яку вже отримали.

особливості

 • Доступно 14 різних мов.
 • Зручний розклад, невеликі уроки по 10-15 хвилин.
 • Ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених студентів.
 • Використовуйте менеджера рецензування, щоб гарантувати, що ви збережете те, що ви дізналися з часом.
 • Використовуйте технології розпізнавання мовлення, щоб переконатися, що ваша вимова точна.

Плюси Babbel

 • Добре викладена граматика очевидна. Усі нові правила докладно та корисно пояснюються, особливо в розділі граматики.
 • Це хороший баланс розваги та освіти.
 • Babbel і надалі буде корисним для тих, хто вивчає мову, який пройшов початкові етапи своєї подорожі.
 • Користувачі можуть виправляти свої помилки в кінці уроку або після запуску карток у настільній версії програми. Це чудова функція, тому що більшість людей найкраще навчаються, бачачи, де вони помилилися.

Мінуси Babbel

 • Мобільний додаток має кілька помилок. Babbel, мабуть, не для вас, якщо ви хочете мати на своєму телефоні програму для вивчення мови, яка допоможе вам вивчити мову. Тому що на мобільному не виправиш свої помилки.
 • Це не ідеальний варіант для вивчення кількох мов. Якщо ви з тих людей, які володіють кількома мовами одночасно, Babbel швидко стане непомірно дорогим. Кожна нова мова вимагає додаткової плати за підписку.
 • Babbel є досить дорогим для підписки на настільну програму, особливо якщо ви вирішите отримувати щомісячну оплату. Існує так багато чудових Інтернет-інструментів для вивчення мови.
 • Це трохи стомлююче, але для деяких головною перевагою є ігрова якість програм.

Що таке Duolingo?

Як гейміфікований метод вивчення нових мов, Duolingo це програма для вивчення мови, якою можуть користуватися як студенти, так і викладачі. На вибір є 39 різних мов (румунська, шотландська гельська, японська, хінді, чеська, в’єтнамська, українська, валлійська, гавайська, грецька, суахілі, іврит, арабська, корейська, румунська, латинська та китайська) з надзвичайно простим початковим варіантом процедури для всього, від іспанської та французької до корейської та японської та багато іншого. Зараз Duolingo працює над угорською, фінською та навахо мовами, щоб включити їх до списку. Усе це теж безкоштовно. Читання, письмо, говоріння та аудіювання — це чотири мовні навички, на які наголошується в цьому онлайн-інструменті, який працює на різних пристроях.

  Як використовувати нагадування Slack (створювати, редагувати, видаляти та переглядати нагадування)

особливості

 • Duolingo дає вам можливість зосередитись на тому, що ви вже навчилися, щоб відточити свої навички, а також дозволяє рухатися вперед і освоювати новий словниковий запас і навички.
 • Уроки в Duolingo викладаються впорядковано, поступово, щоб показати користувачам, як покращити свої мовні здібності. Крім того, Duolingo усуває деяку невизначеність щодо того, що вам слід практикувати.
 • Duolingo записує, скільки разів ви відвідуєте додаток, щоб закінчити урок. Цілком імовірно, що ви не захочете припиняти свою серію, тому ви продовжите повертатися щодня.
 • Незважаючи на те, що вивчення мови може бути складним, Duolingo робить свої курси більше схожими на ігри, які зацікавлять вас і зацікавлять вас навчанням.
 • Даючи вам основи граматики та лексики, а потім зосереджуючись на навичках читання, письма, говоріння та аудіювання за допомогою приємних занять, Duolingo прагне вдосконалити всебічні навички в усіх сферах.

Плюси Duolingo

 • Тест на визначення рівня мови включений.
 • Стежить за вашим прогресом у навчанні.
 • Безкоштовна версія включає всі курси.
 • Повторення слів після їх виділення.
 • Простий у використанні.

Мінуси Duolingo

 • Непов’язана зі зразком речень лексика.
 • Duolingo не підтримує кілька мов.
 • Надмірне використання гейміфікації створює помилкове відчуття успіху.
 • Дефіцит носіїв мови.
 • Деякі запитання містять пропущені або неправильні слова.

Різниця між Babbel і Duolingo

Існують значні відмінності між Babbel і Duolingo, незважаючи на те, що ці два підприємства багато в чому схожі.

Основна відмінність між Babbel і Duolingo полягає в наступному:

Бабель
Duolingo
Babbel перевершує загальне знання мови.
Duolingo краще для спорадичних тих, хто вивчає мови.
Babbel забезпечує абсолютно без реклами, щоб ви могли зосередитися на навчанні.
Безкоштовна версія Duolingo фінансується за рахунок продажу рекламного простору компаніям, які потім демонструють дратівливу рекламу в рамках програми.
Babbel пропонує уроки, які включають практику спілкування та культурне занурення.
Duolingo пропонує курси для адаптивного навчання.
Дизайн Babbel орієнтований на більш серйозних дорослих учнів, які обирають менш складні методи навчання мови без додаткової гейміфікації.
Завдяки героям мультфільмів і яскравому барвистому дизайну Duolingo більше підходить для молоді та молодших школярів.
Babbel пропонує чотири програми підписки з щомісячною оплатою.
Duolingo пропонує безкоштовну версію з рекламою та щомісячне членство без реклами.
Babbel зосереджується на навчанні вас культурним і лінгвістичним порадам щодо мови, яку ви вивчаєте, а не лише на лексиці та структурі речень.
Урокам Duolingo часто не вистачає складності, щоб розглянути важливі культурні нюанси та сценарії реального світу.

  13 найкращих програм для оренди автомобілів для бізнесу

Babbel проти Duolingo: що краще?

Babbel – це служба вивчення мов, яка прагне знайти баланс між ретельністю та економічною ефективністю.

Duolingo, мабуть, найвідоміший додаток для вивчення мов на ринку. Однією з його головних переваг є те, що він абсолютно безкоштовний, але одним недоліком є ​​те, що уроки є дещо випадковими. Якщо ви все ще не впевнені, що Babbel чи Duolingo краще? — зачекай хвилинку. Відповідь дамо відразу.

 • Багато користувачів стверджують, що Babbel є кращим за Duolingo з ряду причин після ретельної оцінки та тестування обох програм для вивчення мов.
 • Babbel оцінюється як кращий за Duolingo з точки зору якості навчального плану, методології навчання та доставки.
 • Duolingo прагне зробити вивчення мови веселим і захоплюючим, перетворивши його на гру, тоді як Babbel зосереджується на більш надійному та традиційному підході до викладання іноземної мови через поглиблені курси.
 • З точки зору ефективності, залучення користувачів Babbel Vs Duolingo та наданої підтримки Babbel перевершує Duolingo.
 • Єдине, що стосується Duolingo, це те, що він безкоштовний і має гейміфікацію, але це все. Кращим додатком для вивчення мови є Babbel.

Порівняння вартості між Babbel і Duolingo

Давайте порівняємо собівартість Duolingo та Babbel, перш ніж зробити висновок. По суті, обидва підприємства пропонують різноманітні плани передплати. Тепер давайте спочатку поговоримо про Babbel.

 • Babbel надає клієнтам загалом чотири окремі плани, кожен з яких надає доступ до однієї обраної мови (із 15 різних мов на вибір).
 • Вам доступні чотири різні варіанти оплати.
 • Місячний план, який коштує 14 доларів на місяць. Тримісячний план, який коштує 10 доларів на місяць. Шестимісячний план, який коштує приблизно 8,50 доларів США на місяць, і 12-місячний план, який пропонує найкращу ціну – приблизно 7 доларів США на місяць.

Вартість Duolingo наступна.

 • Ви можете користуватися Duolingo безкоштовно або підписатися на їхній комерційний сервіс Duolingo Plus.
 • План Plus має річну вартість 84 долари або 7 доларів на місяць.
 • Щоб уникнути сумнівів, перейшовши на план Plus, Duolingo позбудеться цієї нав’язливої ​​реклами та пропонує безмежні підбадьорення та тестові спроби, а також індивідуальні уроки, щоб перевірити свої помилки.

Тому вартість, по суті, однакова, якщо порівнювати платні програми двох компаній. На цілий рік ваш бюджет становитиме приблизно 7 доларів щомісяця. Тому в цій ситуації важко визначити переможця. Babbel проти Duolingo дешевше, ніж інші конкуренти з вивчення мови. Крім того, Duolingo проти Babbel коштує, обидві компанії надають клієнтам можливість випробувати свої програми, перш ніж повністю взяти на себе зобов’язання. Babbel пропонує 20-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені послугою, а Duolingo пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб спробувати підписку Plus.

  Як успішно створити API за допомогою Firebase?

Часті запитання (FAQ)

Q1. Яка платформа пропонує найбільше мов для вивчення?

Відповідь Babbel дозволяє вивчати лише 15 мов, тоді як Duolingo дозволяє вивчати до 39.

Q2. Що дешевше, Duolingo чи Babbel?

Відповідь Якщо ви хочете вивчати мову, не платячи грошей, Duolingo є кращим варіантом, оскільки він надає свою інформацію безкоштовно. Babbel загалом дешевший, оскільки професійне видання Duolingo коштує трохи більше, ніж Babbel.

Q3. Що відрізняє Duolingo та Babbel один від одного?

Відповідь Babbel зосереджується на більш сильному та більш традиційному підході до викладання іноземної мови через поглиблені уроки. Тоді як Duolingo прагне гейміфікувати ваше навчання та забезпечити сучасний досвід. Це фундаментальна відмінність між двома службами.

Q4. Чи надає Duolingo сертифікат?

Відповідь Після проходження тесту сертифікат Duolingo стає доступним через 48 годин.

Q5. Чи можна отримати сертифікат після закінчення курсу Babbel?

Відповідь Так! За кожен курс, який ви закінчите на Babbel, ви можете отримати сертифікат.

Q6. Чи справжні сертифікати Duolingo та Babbel?

Відповідь Сертифікація Duolingo насправді не є сертифікацією, оскільки вона підтверджує лише те, що ви склали іспит на онлайн-платформі практики. Незважаючи на те, що цей сертифікат не є офіційною кваліфікацією, він містить детальну інформацію про зміст курсу та рівень складності.

***

Сподіваємось, ця стаття допомогла роз’яснити будь-яку плутанину щодо того, чи краще Babbel чи Duolingo. Зрештою, все залежить від того, що вам потрібно. Babbel і Duolingo, як і будь-який інший продукт чи послуга, мають переваги та недоліки. Щоб уникнути плутанини, ми також згадали різницю у вартості між Duolingo та Babbel. Ви завжди можете вибрати те, що вам більше підходить. Не соромтеся залишити коментар нижче, якщо у вас виникнуть запитання.