Apple замінює iTunes у Windows, але вам поки що не слід його видаляти

| | 0 Comments| 12:55 PM
Categories:

Якщо ви використовуєте iTunes для локальної синхронізації або резервної копії свого iPhone або iPad, потокової трансляції вашої бібліотеки Apple Music або перегляду вмісту Apple TV, Apple пропонує нові програми, щоб віддалити вас від цього. Але ви все одно можете зберегти iTunes.

Програми Apple, які замінять iTunes, доступні в Microsoft Store

У лютому 2024 року Apple випустила три додатки для Windows, щоб поступово відмовитися від iTunes. До них належать Apple Music, Apple TV і Apple Devices. Цей крок схожий на те, як Apple видалила iTunes з macOS у 2019 році.

Якщо ви не впевнені, ось короткий перелік цих програм Apple і для чого вони корисні:

  • Apple Music: якщо ви використовували iTunes для прослуховування пісень в Apple Music, вам знадобиться ця спеціальна програма. Окрім потокового вмісту Apple Music, ви можете отримати доступ до всієї своєї музичної бібліотеки iCloud. Ви можете імпортувати локально збережені пісні та зберігати їх у iCloud.
  • Apple TV: якщо ви оплачуєте підписку на Apple TV+ або раніше купували або брали напрокат фільми на Apple TV, вам знадобиться ця програма на вашому ПК з Windows. Крім того, ви можете імпортувати власні медіафайли в програму Apple TV.
  • Пристрої Apple: Якщо ви покладалися виключно на iTunes для синхронізації, оновлення або резервного копіювання даних на вашому iPhone, настав час перейти на програму Apple Devices. Крім того, якщо ви знайомі зі створенням користувальницьких мелодій дзвінка для iPhone за допомогою iTunes, відтепер вашим вибором стануть пристрої Apple.
  Як увімкнути або вимкнути фільтр SmartScreen у Windows 10 і 11

Окремі програми Apple для Windows були доступні як попередній перегляд із січня 2023 року, але тепер вони доступні для широкого загалу. Окрім цих замін iTunes, Apple також представила оновлену програму iCloud для користувачів Windows.

Чому вам поки що не слід видаляти iTunes

Випуск цих автономних програм Apple для пристроїв Windows не означає, що iTunes абсолютно марний. Він все одно знадобиться, якщо ви хочете отримати доступ до своїх аудіокниг на комп’ютері або слухати безкоштовні подкасти. Apple ще не випустила окрему програму Apple Podcasts, з якою ми знайомі на macOS.

Коли я відкрив iTunes на комп’ютері з Windows, програма запропонувала мені перейти до автономних програм Apple, і все було видалено, крім подкастів і аудіокниг. Однак це не стосувалося користувачів Windows, які замість цього завантажували iTunes із Microsoft Store Сторінка завантаження Apple iTunes.

  Вісім найкращих програм для читання RSS для Windows 10

Наразі вам слід двічі подумати, перш ніж видаляти iTunes із комп’ютера Windows. Якщо ви ніколи не використовували iTunes для прослуховування подкастів або аудіокниг, ви можете нарешті попрощатися та перейти на автономні програми Apple. Як передплатник Apple Music я радий, що тепер можу користуватися елегантною настільною програмою, яка відповідає пропозиції Spotify.