9 хостинг-провайдерів серверів Counter-Strike 2 для дій без затримок

У світі конкурентних ігор Counter-Strike — це легендарна франшиза, а нещодавно випущена Counter-Strike 2 захопила світ штурмом.

Культовий шутер від першої особи викликав очікування у багатьох професіоналів та ентузіастів, оскільки він несе в собі спадщину однієї з найпопулярніших конкурентних ігор: CS: GO.

Однак, щоб зануритися в ігровий процес і перевірити свої навички в новій грі, вам знадобиться підтримка виділеного сервера. Він надасть функції та інструменти для безперебійної гри.

Тут на допомогу приходять постачальники хостингу серверів Counter-Strike.

У цій публікації я розповім про цю гру та про найкращих постачальників серверів Counter-Strike 2 для дій без затримок.

Що таке Counter-Strike 2?

Counter-Strike 2 це одна з найбільших і найпопулярніших змагальних відеоігор у світі, на яку чекав кожен ентузіаст CS. Він слугує безкоштовним оновленням до популярної CS: GO.

Гра зробила один із величезних технічних кроків у спадщині Counter-Strike, збагативши її новими функціями та оновленнями, які давно очікувалися.

Щоб поважати гравців Counter-Strike, які витратили години та ресурси на CS: GO, ця нова гра дозволяє їм перенести всю зброю, спорядження та інші атрибути та отримати оновлений ігровий досвід.

Counter-Strike 2 базується на двигуні Source 2, який пропонує більш реалістичну фізику гри, оновлені інструменти спільноти та модернізовану мережу. Незважаючи на те, що класичний ігровий процес залишився незмінним, він придумав багато нових функцій. Це включає вдосконалений рейтинг CS, оновлені карти, перероблені димові гранати, посилені візуальні ефекти тощо.

Однією з основних особливостей цієї гри є її незалежний ігровий процес. Ця функція допомогла багатьом професіоналам і ентузіастам грати в гру без проблем із галочками.

Якщо ви грали в CS:GO протягом тривалого часу, вам не доведеться проходити через крутий етап навчання. Ви можете безпосередньо зайти в гру та отримати захоплюючий досвід під час знешкодження бомби на сайті «А».

Я бачу, що багато карт Counter-Strike були перероблені. На деяких картах я помітив деякі зміни в освітленні та динаміці відображення.

Що нового в Counter-Strike 2?

Counter-Strike 2 — тактична багатокористувацька онлайн-гра від першої особи, яка є безкоштовним оновленням до CS: GO. Ви знайдете нові вдосконалення димових шашок, які є динамічними об’ємними об’єктами, які безпосередньо взаємодіють з оточенням і реагують на постріли, освітлення та вибухи.

Крім того, кульові гранати можуть очищати дим, щоб ви могли розширити оклюзію або чітко бачити. Тепер ви можете просочувати дим з розбитих вікон і відкритих дверей, а також розширюватися в коридорах. Він працює з системою освітлення, забезпечуючи реалістичний колір і світло.

Незалежно від вашої частоти тіків, ваша стрільба та рух тепер будуть чуйними, а гранати падатимуть однаково. Усі карти перебудовано з використанням нових інструментів і функцій Source 2.

Крім того, я бачив, що вони оновили всі візуальні елементи. З елементами частинок і освітленням Source 2 ви знайдете абсолютно новий вигляд. Крім того, я виявив деякі зміни в поведінці води, вибухів, диму, трасувальників куль, спалахів дула, вогню, ефектів ударів тощо.

Переваги хостинг-сервера Counter-Strike 2

Отримавши виділений хостинг-сервер для Counter-Strike 2, ви отримаєте кілька переваг, таких як:

#1. Висока ефективність

Спеціальний сервер хостингу Counter-Strike 2 оснащений апаратним забезпеченням корпоративного рівня, що забезпечує чудову продуктивність.

Зазвичай ці сервери оснащені високоякісними процесорами, величезною підтримкою оперативної пам’яті та накопичувачем NVMe, що гарантує, що ви можете запускати гру без будь-яких затримок.

#2. Низька затримка

Поряд із високою продуктивністю ви також отримуєте низьку затримку під час гри в Counter-Strike 2, що дає вам перевагу перед іншими гравцями. Більшість спеціалізованих хостингових служб мають сервери, розташовані в кількох місцях по всьому світу. Це дозволяє гравцям отримати низьку затримку незалежно від того, звідки вони грають і коли.

#3. Невеликий час простою або його відсутність

Ще одна величезна перевага, яку ви отримуєте з хостингом серверів Counter-Strike 2, — надзвичайно мінімальний час простою. Це завдяки використанню надійних і стабільних серверів.

Замість однорангового сервера провайдери хостингу серверів використовують сервери з високою пропускною здатністю, які забезпечують принаймні 99,9% часу безвідмовної роботи.

#4. Висока індивідуальність

Коли ви отримуєте виділений сервер для Counter-Strike 2, ви можете налаштувати багато аспектів сервера, як-от плагіни, конфігурації, моди та інші налаштування гри. Це допоможе вам адаптувати свій ігровий досвід і те, як ви можете запустити сервер.

#5. Повна безпека

Постачальники виділених серверів пропонують різні функції безпеки, включаючи захист від DDoS, які гарантують, що ніщо не може зіпсувати вашу сесію Counter-Strike 2 з друзями. Ці виділені сервери також забезпечують дотримання правил, які запобігають несанкціонованим діям.

#6. Підтримка модів

Гравці в Counter-Strike 2 люблять грати в змагальні матчі, застосовуючи модифікації, оскільки це прикрашає ігрову сесію. Ви можете використовувати будь-який вид мода на своєму виділеному сервері за допомогою опції 1-клацання.

#7. Часті оновлення

Ще одна перевага виділеного сервера полягає в тому, що вам не доведеться турбуватися про версії гри чи оновлення, оскільки служба хостингу подбає про це. Багато серверів хостингу автоматично оновлюють гру та функції безпеки для забезпечення безперебійної роботи. Багато з них також створюють резервні копії ваших даних, щоб ви не втратили дані.

#8. Масштабованість

Коли ваша спільнота Counter-Strike 2 розшириться, вам не доведеться думати про розміщення великої кількості гравців. Ви можете легко оновити сервер, щоб розмістити всіх гравців, зберігаючи продуктивність.

Вимоги до сервера для Counter-Strike 2

Як і його попередники, Counter-Strike 2 також оптимізовано, щоб працювати на більшості систем. Вимоги до сервера, необхідні для Counter-Strike 2:

  • Процесор Intel Core i5 2500K або AMD FX-6300
  • Підтримка 8 ГБ оперативної пам’яті або щось більше
  • Підтримка GPU Nvidia GTX 1060 або AMD RX 580 з 4 ГБ відеопам’яті та можливістю Shader Model 5.0
  • Сумісність з DirectX 11
  • 85 ГБ доступного простору
  • Мінімальна підтримка операційної системи Windows 10

Ось список усіх найкращих постачальників хостингу серверів Counter-Strike 2, яких ви можете розглянути.

Байдужа Брокколі

Байдужа Брокколі спрощує процес розміщення та дає змогу поринути прямо у наповнений діями світ Counter-Strike 2. Розкрийте свою стратегічну майстерність, беріть участь у напружених битвах і домінуйте на віртуальному полі битви, тоді як Indifferent Broccoli керує всіма технічними тонкощами.

Indifferent Broccoli відомий своїм першокласним апаратним забезпеченням, яке гарантує бездоганний ігровий досвід без затримок. Їхні ігрові сервери оснащено машинами з високим об’ємом оперативної пам’яті та вражаючими 128 ГБ оперативної пам’яті, що гарантує, що ваші матчі в Counter-Strike 2 проходять якомога плавніше. Маючи центри обробки даних, стратегічно розташовані в Північній Америці та Європі, ви можете розраховувати на видатну продуктивність, незалежно від вашого географічного розташування.

Однією з видатних особливостей Indifferent Broccoli є виняткова підтримка клієнтів. Їхній сервер Discord — це жвавий осередок діяльності, а їх спеціальна команда обслуговування клієнтів, відома як «Broccolini», до ваших послуг цілодобово та без вихідних. Вони доброзичливі, обізнані та завжди готові допомогти вам із будь-якими проблемами CS2, з якими ви можете зіткнутися.

Чи готові ви вирушити у свою пригоду в Counter-Strike 2 із послугою хостингу, яка є одночасно привітною та доброзичливою? Indifferent Broccoli пропонує привабливу дводенну безкоштовну пробну версію без жодних вимог щодо попередньої оплати. Після цього ви можете продовжити свої ігрові подвиги на сервері Counter-Strike 2 для 8 гравців лише за 12 доларів на місяць.

Приєднуйтесь до Байдужа Брокколі спільноти сьогодні та розкрийте безмежний потенціал Counter-Strike 2!

DatHost

Понад десятиліття, DatHost є надійним іменем серед хостингових серверів для Counter-Strike. У міру того, як гра розвивається разом із Counter-Strike 2, зростає й їхнє прагнення пропонувати першокласні послуги.

Завдяки присутності в понад 25 глобальних місцях, DatHost гарантує мінімальну затримку, незалежно від того, де ви знаходитесь. Вам довіряють провідні світові кіберспортивні організації та платформи, ви можете бути впевнені, що їх продуктивність не має собі рівних. Потрібно змінити місце розташування? З DatHost це займає лічені секунди.

Зручна панель керування DatHost пропонує веб-менеджер файлів, серверну консоль, налаштування сервера в один клік тощо. Для розробників, які хочуть створювати індивідуальні рішення, у вашому розпорядженні детальний API, включаючи керування відповідністю тощо.

У DatHost вас не введуть в оману порожні обіцянки «збільшення потужності ЦП». Натомість вони надають пріоритет прозорості та продуктивності для всіх. Їх передовий моніторинг серверів, який відстежує продуктивність сервера в режимі реального часу, гарантує послідовний і плавний ігровий процес.

Попрощайтеся з несподіваними зборами. З DatHost ви отримуєте тариф «все включено» лише 0,99 євро за кожен слот щомісяця. Крім того, вони забезпечують свою послугу щедрою 7-денною гарантією повернення грошей.

Сервери виживання

Сервери виживання це виділений сервер преміум-класу, який ви можете отримати для гри в Counter-Strike 2 Без сумніву.

Оснащений надшвидким сховищем NVMe та високими однопотоковими тестами ЦП, ця служба хостингу гарантує, що ваш ігровий процес Counter-Strike 2 не буде затримуватися за будь-яких обставин (принаймні, у моєму випадку).

Сервери Survival оснащені преміум-захистом від DDoS-атак та іншими засобами, які створюють чудовий ігровий досвід і запобігають небажаним діям. Використовуючи сервер для розміщення Counter-Strike 2, я міг легко встановлювати моди та плагіни.

Крім того, я вважаю, що запускати будь-які карти Steam Workshop на цьому сервері легко, і це сподобалося без істотного падіння FPS. Він має такі функції, як автоматичний перезапуск сервера, блокування доступу до сервера, повний доступ до FTP та багато інших. Ці атрибути роблять цей ігровий сервер ідеальним вибором для гравців CS2.

Сервер знаходиться в Сіетлі, Нью-Йорку, Сінгапурі, Лос-Анджелесі, Франції, Далласі та Німеччині. Оскільки сервери розташовані в різних частинах світу, ви можете бути впевнені, що пінг не стане проблемою під час гри.

ScalaCube

Миттєво налаштуйте Counter-Strike 2 ScalaCube і насолоджуйтесь карколомними зустрічами з ворогами на Dust2.

Ця преміальна служба хостингу стратегічно розмістила свої сервери в Канаді, Австралії, США, Індії, Німеччині, Сінгапурі, Франції, Великобританії та Польщі. Це допоможе вам отримати задоволення від гри з низьким пінгом.

ScalaCube пропонує високопродуктивну апаратну конфігурацію, включаючи процесори серверного класу та накопичувач SSD. Це може покращити ігровий досвід і дозволить вам грати в CS2 плавно. Він також пропонує просте керування сервером, тож ви можете легко адмініструвати сервер і вносити зміни відповідно до вимог.

Пам’ятаю, я застряг на певному етапі, тож негайно зв’язався з їхньою командою підтримки та вирішив свої проблеми. Отже, якщо ви також зіткнетеся з будь-якими перешкодами під час додавання плагінів або будь-яких налаштувань, зверніться до їхньої дружньої служби підтримки, яка доступна цілодобово.

Постачальник послуг також відомий своїми доступними планами, які починаються від 10,29 доларів на місяць.

Шокбайт

Якщо ви шукаєте виділений сервер, щоб насолодитися новою грою Counter-Strike 2 разом зі своїми товаришами по CS:GO, тоді Шокбайт може бути життєздатним варіантом.

Завдяки потужним апаратним підтримкам серверів і низькій вартості оренди він став улюбленим хостинговим сервером для гравців, які переходять на CS2. Він поставляється з повною підтримкою модифікації та кластеризації, що робить роботу набагато приємнішою.

Завдяки захисту від DDoS вам не доведеться турбуватися про часті атаки DDoS і ви зможете насолоджуватися CS2 зі своїми друзями та спільнотою. Кожного разу, коли ви завершуєте сеанс CS2 на виділеному сервері, служба хостингу автоматично створює резервну копію всього та гарантує, що нічого не втрачено.

Крім того, Shockbyte автоматично оновлює ігри та інші аспекти, щоб забезпечити найкращий досвід CS2. Оскільки сервери розташовані в різних країнах світу, ви будете отримувати низький пінг під час гри з друзями на відстані.

Хостинг Bisect

Завдяки таким функціям, як миттєве налаштування Counter-Strike 2 і повна підтримка модів, Хостинг Bisect привертає велику увагу серед ентузіастів Counter-Strike.

Ви отримаєте просту панель керування, за допомогою якої ви зможете встановлювати плагіни та моди одним клацанням миші. Ви також можете швидко поспілкуватися зі службою підтримки клієнтів для будь-якого типу запиту.

Граючи в гру, вам не доведеться думати про апаратне забезпечення чи можливості підключення суперника. Цей виділений сервер використовує накопичувач NVMe SSD, надшвидку оперативну пам’ять і процесори високого класу, щоб забезпечити вам перевагу.

Крім того, сервери розташовані в 20+ міжнародних місцях. Це означає, що ймовірність будь-якого високого пінгу відносно нижча, навіть якщо ваша команда грає з різних частин світу.

З Bisect Hosting ви не матимете головного болю, оновлюючи гру самостійно. Хостинг подбає про це, автоматично оновивши гру.

Ви можете користуватися всіма перевагами, сплачуючи мінімальну щомісячну плату за підписку в розмірі 7,99 доларів США за кожен сервер.

GPortal

GPortal — це послуга хостингу найвищого рівня, яка пропонує преміальні сервери хостингу Counter-Strike 2 за доступною ціною. Що швидко привернуло мою увагу, так це надшвидке налаштування, коли вони роблять сервер доступним протягом 3 хвилин після вашої покупки.

Центри обробки даних GPortal оснащені найновішими апаратними конфігураціями корпоративного рівня. Я міг відчути хорошу частоту кадрів, незважаючи на гру з великою кількістю гравців.

GPortal виділив 50 ГБ місця для резервного копіювання, де він автоматично зберігає всі ваші збережені файли та конфігурації. Імовірність будь-якої DDoS-атаки, поки ви перебуваєте в центрі розповсюдження бомби, майже нульова, оскільки провайдер захищає свої ігрові сервери за допомогою багаторівневого захисту від DDoS Bulwark і Corero.

Завдяки розміщенню серверів у Лос-Анджелесі, Далласі, Вашингтоні, Нью-Йорку, Сан-Паулу, Лондоні, Франкфурті, Барселоні, Сінгапурі, Йоганнесбурзі, Сіднеї, Тайбеї та Токіо, GPortal гарантує низький рівень пінгу.

Nodecraft

Коли справа доходить до надійного постачальника хостингу серверів Counter-Strike 2 для захоплюючого досвіду, ви не помилитесь із Nodecraft.

У цій службі хостингу немає обмежень щодо гравців і заблокованих налаштувань, що дозволяє вам без зайвих хвилювань грати з друзями.

Відчуйте приголомшливу плавність гри під час гри CS2, оскільки вона підтримується неймовірно швидкими серверами з процесом Intel Xeon, 64 ГБ оперативної пам’яті та високоякісним SSD.

DDoS-атаки є постійною загрозою для ігрових серверів, але ви не зіткнетеся з проблемою з Nodecraft, оскільки він пропонує захист від DDoS-атак разом із високою надійністю мережевих атак.

Після того, як ви завершите гру з друзями, вам не доведеться турбуватися про втрату даних, оскільки Nodecraft зберігає їх у хмарі.

Ціни на виділені сервери залишаються мінімальними, починаючи з 9,98 доларів США на місяць.

4NetPlayers

4NetPlayers — це першокласна спеціальна послуга хостингу Counter-Strike 2, яка дозволяє вам насолоджуватися грою без стресу.

Усі центри обробки даних мають високоякісні сервери на основі апаратних конфігурацій преміум-класу, які гарантують, що сервер не затримується.

Що стосується безпеки, тут потрібні високі запобіжні заходи, тому всі сервери захищені захистом від DDoS і резервним живленням.

Крім того, центри обробки даних розташовані в провідних країнах світу, включаючи Вашингтон, Даллас, Сан-Паулу, Кейптаун, Лондон, Мадрид, Мумбаї, Сінгапур і Сідней. Це всесвітнє охоплення центрів обробки даних гарантує, що під час гри ви завжди матимете низький пінг.

Отримавши виділений сервер від 4NetPlayers, забудьте про оновлення гри. Постачальник ігрового сервера пропонує функцію автоматичного оновлення.

Просто сплачуйте мінімальну щомісячну плату в розмірі $5,35 за десять слотів і насолоджуйтеся грою.

Висновок

Грати в найновішу гру Counter-Strike 2 на публічному сервері можливо, але з великою кількістю проблем із продуктивністю та безпекою.

Коли я перейшов до гри на виділеному сервері, я побачив велику різницю в ігровому процесі. Він надасть вам високоякісні сервери, безпеку серверів преміум-класу та багато інших функцій, які покращать ваші ігри CS2.

Я перерахував усіх найкращих хостинг-провайдерів серверів Counter-Strike 2 для дій без затримок, щоб ви могли насолоджуватися неймовірними ігровими сесіями з друзями. Усі перераховані вище сервери є багатофункціональними та простими у використанні, крім того, вам доведеться заплатити мінімальну плату, щоб отримати виділений сервер.

Далі ознайомтеся з найкращими послугами хостингу серверів Minecraft для всіх.